Ana içeriğe atla

SEOzone’15 İle SEO Hakkında Her Şey

SEO alanında Türkiye’nin en başarılı ajansı olan SEOzeo 27-29 Kasım tarihleri arasında Şişli Marriott Hotel’de Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferansını düzenliyor. SEOzone’15 Dijital Pazarlama Konferansı’nda dünyaca ünlü SEO uzmanlarının bilgi birikimleri Türkiye’deki katılımcılara aktarılıyor.
SEOzeo 2013 yılında düzenlediği SEOzone Summit’ten beri her yıl Türkiye’de büyük ses getiren dijital pazarlama konferansları düzenliyor. Bu konferanslarda dünyaca ünlü SEO uzmanları Türkiye’de ağırlanıyor ve Türkiye’deki katılımcılara dijital pazarlama konusunda bilgi aktarıyorlar. Bu şekilde SEOzeo arama motoru optimizasyonu konusunda ilgili katılımcılara büyük katkılarda bulunuyor.
SEOzone’15 Dijital Pazarlama Konferansı’nda dünyaca ünlü uzmanlar kadar merakla beklenen bir isim daha var: SEOzeo’nun kurucusu Yiğit Konur. Dünyadaki çeşitli konferanslara konuşmacı olarak davet edilen ve yarışmalarda jüri üyeliği yapmakta olan Yiğit Konur, Türkiye’yi dünyadaki çeşitli platformlarda temsil ediyor.
İlginin ve katılımın oldukça yüksek olduğu konferansta katılımcılara öncelikle SEO’nun ne olduğu ve arama motorlarının algoritmaları yalın ve anlaşılır bir dille anlatılıyor. Pazarlama trendleri, dijital pazarların analizleri ve SEO’nun ölçümlenmesi gibi konularda verilen teorik bilgilerin yanı sıra, katılımcılarla birlikte düzenlenen workshoplar ve kurumsal uygulamalarla da katılımcılar konulara dâhil ediliyor. Katılımcılara SEO pazarındaki yeni uygulamalar ve dünyadan başarı örnekleri aktarılıyor. Bu sayede Türkiye’den katılımcılar, dünyadaki örnekleri kendi kurumlarına nasıl uygulayabileceklerine dair fikir sahibi oluyorlar. Arama motoru optimizasyonun doğru kullanımının e-ticarete ve alışverişe dönüşümü de katılımcılarla paylaşılıyor. Rakiplerinin bir adım önüne geçmek isteyen katılımcılar bu konuda önemli bilgiler ve ipuçları ediniyorlar.
Konferansta paylaşılan bir diğer önemli konu da özgün içeriğin oluşturulması ve uygun şekilde kullanılması. 27 Kasım’da başlayan etkinlik, 28 Kasım’da icerik.com tarafından düzenlenen Contentzone’da doğru içeriğin önemi anlatılıyor. “Özgün içerik kraldır” sözü etrafında şekillenen bu konferansın ne kadar önemli olduğu içerik pazarlaması ile ilgili sunumlar yapan Anum Hussain’in konuşmalarının 1 milyondan fazla kişi tarafından görüntülenmesi ile de ortaya çıkıyor. Bu konuda yapılan sunumlar ve workshoplar da katılımcıların ufkunu genişletiyor. Konferansta aynı zamanda ödüllü blogger Ian Cleary’nin sosyal medya teknolojileri konusunda yapacağı konuşma da bu konu üzerinde duruyor.
27 Kasım Cuma günü Şişli Marriott Hotel’de düzenlenecek SEOzone’15 Dijital Pazarlama Konferansı ile ilgili tüm detaylara ulaşmak için www.seozeo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

ZİAJA MANUKA AĞACI YAPRAĞI ÖZLÜ TONİK - MANUKA TREE PURİFYİNG ASTRİNGENT FACE TONER

Cilt bakım rutiniminde olmazsa olmazlardan biri tonik olsa gerek! Tonik kullanmayı seviyorum çünkü cildimi temizledikten sonra nemlendiriciye hazırlamak için gerekli bir basamak olarak görüyorum. Bugün güzellik blogumun konuğu  Ziaja Manuka Tree Face Toner.  Ziaja markasından kısaca bahsetmem gerekirse; 2 eczacı tarafından kurulan Polanya menşeili bir marka. Ülkemizde kozmetik mağazalarında drugstore olarak ürünlerine ulaşabiliyoruz. Fakat markanın dermokozmetik olarak ürettiği ürünler henüz ülkemizde yok. Ziaja bildiğim kadarıyla hayvan testi yapmayan cruelty free bir marka. Ürünün ambalajı renkli ve şeffaf. İçerisinde ne kadar ürün bulunduğunu görebiliyorsunuz. Ucuz plastik şişe gibi görünüyor olabilir ama kaliteli, eşit dağıtan bir fısfısa sahip. Düşmelere karşı şişe ve fısfıs oldukça dayanıklı.  Manuka Ağacı Yaprağı Özlü Tonik ' in vaadleri şu şekilde: Yağlı ve karma ciltlerde, sıkılaştırmaya ve arındırmaya yardımcı. 14 yaş üstü kişiler için uygun. Ürün etiket

HADA LABO TOKYO 3 HYALURONİK ASİT İÇEREN KIRIŞIK KARŞITI LOSYON VE GÜNDÜZ KREMİ İNCELEMESİ

Gratis' te satışı yakın zamanda başlayan içeriğinde Hyaluronik asit, Kolajen, Retinol, Ginseng, Lactobasillus gibi fermetler ve peptitler gibi önemli içerikler ile drugstore de bulunan, kalbimin çarpmasına sebep olan bir marka ve ürünlerinden bahsedeceğim bugün sizlere: Hada Labo Tokyo serisi. İçerik, fiyat ve performans açısından muhtemelen markayı farkettikçe ve denedikçe çoğu güzellik blogunda göreceğiz.  Aslında  Japonya'da en çok bilinen ve satan markası Hada Labo markasının daha ulaşılabilir ürünleri, birçok ülkede Hada Labo Tokyo olarak piyasaya sürülmüş. Detaylı araştırınca Polonya' da Rohto ilaç firmasına ait Dax Cosmetics tarafından üretildiğine ulaştım. Sitelerinden bakınca Cashmere, Celia, Dax Men, Dax Sun, Perfecta, Yokskine gibi bilindik markalarla piyasada yer ettiklerini görüyorsunuz. Hada Labo Tokyo' nun Türkiye' ye gelen ürünlerinde temizleyici, losyon, serum, göz kremi ve nemlendirici kategorilerinde olmak üzere toplam 8 farklı

AVON FAR AWAY, GLAMOUR VE INFINITY PARFÜM YORUMLARI

 Yazın son günlerinden sonbahar aylarına geçerken parfüm tercihlerimde bazı değişiklikler oluyor. İşte tamda böyle bir zamanda Avon 'un 25. yılına özel tarafıma yollanmış olan  Far Away Parfüm  çeşitlerini konuşalım mı?   Gördüğünüz gibi bu setin içinde  Far Away EDP, Glamour  ve  Infinity  olmak üzere üç farklı koku bulunmakta. Aslında seride  Far Away Gold, Bella ve Exotic Edp  adlı ürünlerde var fakat henüz onları denemedim. Her birinin kendine has akılda ve vücutta kalıcı kokuları olduğunu düşünüyorum.  FAR AWAY GLAMOUR EDP  Klasik kokuyla bundan yaklaşık 15 sene önce tanışıp şişe şişe kullanan biri olarak Far Away Edp çeşitlerini denemek beni aşırı heyecanlandırdı. Gelen üç parfümden hangisi ilk tercihin olurdu derseniz kesinlikle Far  Away Glamour EDP  derim.  Parfümü ilk sıktığım zaman Frenk üzümü belki biraz greyfurt ve portakal çiçeği karışımı bir kokunun, nergis ve vanilya ile olan harmanını hissediyorum. Bir sürü sonra biraz misk biraz paçuli kokusu... Aklıma gelen ve hi