SEOzone’15 İle SEO Hakkında Her Şey

Çarşamba, Kasım 25, 2015

SEO alanında Türkiye’nin en başarılı ajansı olan SEOzeo 27-29 Kasım tarihleri arasında Şişli Marriott Hotel’de Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferansını düzenliyor. SEOzone’15 Dijital Pazarlama Konferansı’nda dünyaca ünlü SEO uzmanlarının bilgi birikimleri Türkiye’deki katılımcılara aktarılıyor.
SEOzeo 2013 yılında düzenlediği SEOzone Summit’ten beri her yıl Türkiye’de büyük ses getiren dijital pazarlama konferansları düzenliyor. Bu konferanslarda dünyaca ünlü SEO uzmanları Türkiye’de ağırlanıyor ve Türkiye’deki katılımcılara dijital pazarlama konusunda bilgi aktarıyorlar. Bu şekilde SEOzeo arama motoru optimizasyonu konusunda ilgili katılımcılara büyük katkılarda bulunuyor.
SEOzone’15 Dijital Pazarlama Konferansı’nda dünyaca ünlü uzmanlar kadar merakla beklenen bir isim daha var: SEOzeo’nun kurucusu Yiğit Konur. Dünyadaki çeşitli konferanslara konuşmacı olarak davet edilen ve yarışmalarda jüri üyeliği yapmakta olan Yiğit Konur, Türkiye’yi dünyadaki çeşitli platformlarda temsil ediyor.
İlginin ve katılımın oldukça yüksek olduğu konferansta katılımcılara öncelikle SEO’nun ne olduğu ve arama motorlarının algoritmaları yalın ve anlaşılır bir dille anlatılıyor. Pazarlama trendleri, dijital pazarların analizleri ve SEO’nun ölçümlenmesi gibi konularda verilen teorik bilgilerin yanı sıra, katılımcılarla birlikte düzenlenen workshoplar ve kurumsal uygulamalarla da katılımcılar konulara dâhil ediliyor. Katılımcılara SEO pazarındaki yeni uygulamalar ve dünyadan başarı örnekleri aktarılıyor. Bu sayede Türkiye’den katılımcılar, dünyadaki örnekleri kendi kurumlarına nasıl uygulayabileceklerine dair fikir sahibi oluyorlar. Arama motoru optimizasyonun doğru kullanımının e-ticarete ve alışverişe dönüşümü de katılımcılarla paylaşılıyor. Rakiplerinin bir adım önüne geçmek isteyen katılımcılar bu konuda önemli bilgiler ve ipuçları ediniyorlar.
Konferansta paylaşılan bir diğer önemli konu da özgün içeriğin oluşturulması ve uygun şekilde kullanılması. 27 Kasım’da başlayan etkinlik, 28 Kasım’da icerik.com tarafından düzenlenen Contentzone’da doğru içeriğin önemi anlatılıyor. “Özgün içerik kraldır” sözü etrafında şekillenen bu konferansın ne kadar önemli olduğu içerik pazarlaması ile ilgili sunumlar yapan Anum Hussain’in konuşmalarının 1 milyondan fazla kişi tarafından görüntülenmesi ile de ortaya çıkıyor. Bu konuda yapılan sunumlar ve workshoplar da katılımcıların ufkunu genişletiyor. Konferansta aynı zamanda ödüllü blogger Ian Cleary’nin sosyal medya teknolojileri konusunda yapacağı konuşma da bu konu üzerinde duruyor.
27 Kasım Cuma günü Şişli Marriott Hotel’de düzenlenecek SEOzone’15 Dijital Pazarlama Konferansı ile ilgili tüm detaylara ulaşmak için www.seozeo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

0 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben