2016 Kış Modasına Dair Her Şey Esra’nın Portresinde!

Cuma, Aralık 11, 2015


Kendi portrenize dikkatle bakın. Nasıl birisiniz, neleri önemser, hayatın içindeki hangi gelişmeleri takip edersiniz, modada trend olan ürünlerde ufak ipuçları ve hileler ile daha şık ve güzel görünmeyi önemser misiniz? Bazen en kaliteli ürüne hakkını verecek miktarda para harcarken bazen şıklığı kendi hünerinizle gerçekleştirenlerden misiniz?
Esraninportresi.com gündemi çağı teknolojiyi, sizlerin tarzına ilgisine göre moda, trendler, saç modelleri, kendin yap, sağlıklı yaşam, aşk ilişkileri ve yaşam adı altında takip ediyor, sizi kendinizle buluşturuyoruz. Artık iyice soğukları hissettiren kış aylarında, kış modasını Esraninportresi.com üzerinden gelin beraber takip edelim.
Modayı takip edenler soğuk kış günlerini hem sıcak tutacak hem de fark yaratacak, sizi detaylarla tanımlayacak stil önerileri içeren kış modası detayları Esra’nın Portesi’nde. Yıllara göre kış şapka modası, farklı ürünlerin bir araya getirilmesi ile oluşturulan kış kombinleri, uzun hırkalar, diz üstü çorap modası, kış gözlük trendleri, beyaz pantolon akımı, diz üstü çizme modası, pelerin ve montlarda son trendler en ince ayrıntısına kadar püf noktaları ve şıklık hileleri Esraninportresi.com’da.
2016 yılında da anne elinden çıkan kalın yün bereler mi moda yoksa Fransız tarzı bereler mi? Bembeyaz pofuduk bir mont ile salaş bir kazak kombini mi, yoksa 70’lerin bohem giyim tarzı mı moda?  Okul üniformalarından kolej akımına dönüşen diz üstü çorap modası devam edecek mi yoksa klasik siyah ince çorap modası mı geri dönüyor? Kısa veya uzun pastel tonlarda montlar mı moda yoksa pelerinler mi ya da trenckotlar mı? Markalar bazından capcanlı renklerle tasarlanmış güneş gözlükleri mi yoksa bohem hava gözlüklerde de mi öncü? Diz üstü deri ve bacakları saran sıkı çizmeler mi moda ve stili buluşturuyor yoksa diz üstü uzun yün çoraplar mı? Peki ama hangi bacak tipi için diz üstü ve sıkı saran çizmeler uygun? Tüm detaylar Esraninportresi.com kış modasında.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

0 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben