Bonusbay ile Kliksa Alışverişim

Cumartesi, Aralık 19, 2015Çok fazla televizyon seyretmesem de her evin en önemli elektronik aletlerinden biri TV' dir. Saçma sapan o programlardan, basının susturulmasından vs. o kadar bıkmış olacağım ki televizyon almak için hiç mi hiç acele etmedim. Arkadaşlarım eve gelince 'Bu evde ne zaman TV olacak? ' şeklindeki sözlü baskılarından dolayı, sırf onların dilinden kurtulmak için aldık. Ee o zaman neden 50inç demeyin, ağzımdan tamam lafını duyan eşim tabi ki en iyilerden birini alacaktı. Biliyordu ki yakın zamanda olacak doğum gününde PS4 kapısını ziyaret edecekti. :)

O  günlerde Kliksa' da TV alışverişlerinde uygun bir promosyon vardı hele ki sizde benim gibi Bonusbay kullanıcısı iseniz hem alışverişinizin %0,90' ını tekrar hesabınıza yükleniyor hem de zaman zaman daha farklı fırsatlar yakalabiliyorsunuz. Bonusbay'lilere özel 200 TL hediye çeki ile alışverişimi çok uygun şekilde tamamlamıştım.Televizyon için akıllı kumanda mı klavye mi alsak diye düşünürsek, klavyenin de indirimde olduğunu görünce aynı anda onu da sipariş ettik.

Kargo 2 gün içinde UPS ile geldi. TV kargo ücretsiz, klavye ise kargo ücretli şekilde sitede satıştaydı. Şimdiye kadar hangi sitede alışveriş yaptıysam sepette kargo ücretsiz ürünüm varsa diğerlerine kargo ödediğim olmadı. Başka siteler bu tip uygulama yapıyor mu bilmiyorum fakat bunun gerçekten gereksiz olduğunu düşünüyorum. Aynı kargo ile aynı gün teslim edilen ürünlerde bunun yapılmasının biri mantığını açıklayabilirse, dinlemeye hazırım.

Ürün çeşitliliği, sitenin kullanım kolaylığı, hızlı kargolama ve sürekli yaptığı indirimler ile kliksa çoğumuzun yeni alışveriş tercihi olduğunu düşünüyorum. Bonusbay ise tam bir alışveriş kurtarıcısı, hem harca, hem kazan, hem de biriktir! Sizde bonusbay'a üye olup ilk alışverişiniz de 10 TL kazanabilirsiniz. Üye olmak için tık tık.

Kliksa.com ' dan daha önce alışveriş yaptınız mı? Sitenin beğendiğiniz / beğenmediğiniz yanları neler? Bonusbay' i kullanıyor musunuz?

Instagram: ilkecevikofficial
Twitter kozmetikyorumla
PR&iletişim : melishhe@gmail.com

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

5 yorum

 1. The post is amazing! Have a nice weekend:)

  irenethayer.com

  YanıtlaSil
 2. Hiç yapmadım ve ben genelde çok internetten alışveriş yapmayı sevmiyorum açıkçası...

  YanıtlaSil
 3. merhaba güzel günlerde kullanın. Bu klavye tv için uygun mu ? ben de kablosuz klavye bakıyordum da bazı modeller tv için uyumlu değil .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu ürün bizim tv için uygun, rahatlıkla kullanıyorum :) Teşekkürler.

   Sil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben