Modern Evler Dekore Etmek Artık Çok Daha Kolay

Cuma, Aralık 11, 2015

Merhabalar,

Çalışan bir bayan olarak iş dışında yaşantımın kalanını geçirdiğim alan tabi ki evim. Yoğun ve stresli bir günün ardından eve geldiğimde önce kendime biraz zaman ayırmayı tercih ediyorum.Zamanımın çoğu ya salon ya da mutfakta geçmekte. Bu sebeple her ikisininde maksimum rahatlık, ferahlık ve düzende olması benim için çok önemli. 

Evimi düzenlerken zamanımın olmaması ve koşuşturma işleri sebebiyle fazla ilgi gösterememiştim. Mesela şimdiki aklım olsa kesinlikle L şeklinde koltuklar tercih edebilirdim. Benim için modern ve rahat yapıdaki salon takımları klasik salon takımlarından daha kullanışlı ve çekici. Çünkü salon takımını eskiler gibi misafir gelince kullanmak üzere değil, günlük yaşantımı da geçirmek için seçtim.

Living Room : Modern Oturma Odası Atelier York
Tasarımcı: Homify

Salon takımını seçmekle de iş bitmiyor, ona uygun perdeler, orta sehpalar, zigonlar, yemek masası ve aksesuarlar... İnanın öyle şeyleri yaparken her ne kadar neyle ne yakışır az çok bilsem de, yanımda bu konularda yardımcı birinin olmasını çok istedim! İnternete girip dekorasyon fikirlerine ve resimlerini baktıkça, bu düzenin biraz da uzmanlık gerektirdiğini düşünmedim desem yalan olur. Eğer bu işe bütçe ayırabiliyorsanız bu işi uzmanlarıyla çözebilir ya da benim gibi bu işin uzmanlarının düzenlediği ve yayınladığı dekorasyon fikirleri ve önerilerini inceleyip fikir edinebilirsiniz.

Elimin sık sık gittiği, dekorasyon önerileri konusunda beğendiğim Homify'i gerek profesyonel açıdan yardım arayanlara gerek dekorasyon önerileri, fikirlerini okumak isteyen okuyucularıma önerebilirim.

Siz evinizi dekore etmek isteseniz neler yapardınız? Sizce de dekorasyon profesyonel bir iş değil mi?

Sevgiler.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

2 yorum

  1. böyle büyük bir evim olsa ne güzel dekore ederim de ah işte .-((

    YanıtlaSil
  2. Yaşam biçimlerimiz ve evlerin metrekareleri dekorasyon dergilerinde ki gibi evler yaratmaya pek uygun değilse de en azından içinde kendimizi rahat hissedebileceğimiz köşeler yaratılabilir diye düşünüyorum.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben