Adidas Erkek Ayakkabılar Sporjinal'da

Perşembe, Ocak 14, 2016


Daha önce Sporjinali duyanlar kimler? Duymayanlar var ise bu satırları dikkatli okusun çünkü bu yazı tam da 14 Şubat yaklaşırken, hediye arayışında olan bayanlar için değerli bir avantaj olabilir.

Sporjinal, kadın, erkek ve çocuk ayakkabılarından spor ekipmanlarına (futbol, voleybol, basketbol, tenis, yüzme ve fitness) kadar geniş bir yelpazeye sahip olan sanal bir spor mağazası. Sitede satılan tüm ürünler Canerkek Spor garantisi ile bizlere sunulmakta.

Öncelikle sitede %35' den %50'ye varan indirimler olduğunu göz önüne alırsak, gayet avantajlı indirimler olduğunu söyleyebilirim :)

Siteye girip bültene kayıt olanların mailine gelecek olan 15 TL değerindeki hediye çekini 100 TL üzerindeki indirimsiz alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.


Adidas, Nike, Puma, Lacoste, Hummel, Reebok, New Balance, Cat, Converse, Tiger, Tommy, Toms, Dunlop, Kinetix, Fossil, Speedo ve daha birçok bilindik markanın ürünlerine sporjinal'den ulaşmak çok kolay.

Sitede en hoşuma giden şey, ilk defa gelen birinin rahatlıkla istediğini bulabilmesi. Sitenin kategorizasyon şekli çok iyi. Ürünü bulmakta veya almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Hemen canlı destekten yardım alabiliyorsunuz. Kargo bedava şeklinde yaptığınız alışverişi ister kredi kartınızla isterseniz kapıda ödeme yolunu seçerek tamamlayabilirsiniz.

Sevgililer günü yaklaşırken, belki de eşiniz ya da erkek arkadaşınıza hediye olarak benim gibi adidas erkek ayakkabı modellerinden bazılarına  göz atmak için siteye uğrayabilirsiniz. Tabi en güzeli hem ona hem de kendinize almak olabilir :) 

Keyifli alışverişler!

Instagram: melishhe
Twitter ilkeee_com
PR&iletişim : melishhe@gmail.com

Sevgiler!


Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

1 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben