Hijyen Silahlarım: Vissmate Ultra Yoğun Çamaşır Suyu

Cumartesi, Ocak 23, 2016


Bulaşık tableti erime sorunsalı adlı yazıma geri dönüşün çok olması, arama kayıtlarımda sıklıkla bu şekilde yönlendirmelerin de olduğunu görünce bu konuya da ihtiyaç varmış diyerek Hijyen, Hijyen Silahlarım şeklinde yeni bir yazı dizisi oluşturdum. 

Yaklaşık 1,5 ay önce Vissmate tarafından ultra yoğun kıvamlı çamaşır sularını denemem için yollamak istediklerine dair mail aldım ve ertesi gün yukarıdaki 4'lü kapımı çaldı.

Birçoğunuz gibi markaya hiç aşina değildim, yerli mi yabancı mı nerede satılır hiçbir fikrim yoktu. Fakat Vissmate' in sitesine girip şöyle bir incelediğim de bu pazara 2015 yılında girdikleri ve pazarın ihtiyacı olan ürünlere yönelik çalışmalar yapan bir Türk Firması oldukları öğrendim. Özellikle bir çok üründe yerli üretim denilince daha bir merakla alıp irdeliyorum. Çünkü biliyorum ki, biz istedikten sonra en iyisini yapabiliriz!


Yukarıda görülen kullanım alanlarının her birini denediğime göre, sanırım içtenlikle artık bu ürünleri yorumlayabilirim.

 • Yapı bakımından kullandığım diğer yoğun kıvamlı çamaşır sularına göre daha yoğun.
 • Hızlı bir şekilde lekeye etki ediyor. Özellikle çay bardaklarında ki sarartılara, ya da lavabo, klozet gibi yerlerdeki sarartıları çok kısa sürede tertemiz yapıyor.
 • Sıvı çamaşır suları, yoğun ürünlerin çıkmasıyla birçok kullanıcının gözünde değerini kaybetti. Bunun en büyük nedeni ise katlanılmaz derecede yoğun, genizi mahveden kokusu! O gün evde çamaşır suyu ile iş yaptıysanız eş dost, konu komşu herkes haberdar oluyor! Vissmate ise koku sorunu yok!  
 • Banyo&duşa kabin temizliği için bir çözüm halen bulamadım. Temizlik bakımından ürünle ilgili bir sıkıntım yok ama kabinde ne kullanırsam kullanayım lekeli şekilde kalması hoşuma gitmiyor. Bunun için çözümü ya da ürün önerisi olan varsa bana bir ses versin :)
Yukarıda sıraladığım çoklu nedenler göz önünde bulundurulunca sanırım Vissmate'e hijyen sınıfı alışverişlerimde sıklıkla yer vereceğim.

İlk defa duyanlar, nerede bulabilirim diye soracaklara İstanbul'da Happy Center, Uyum, Biçen ve de yanlış hatırlamıyorsam Carrefour'larda  gördüm. Geçen hafta market alışverişi yaparken fiyatını 3,25 TL' ye indirimli olarak gördüm. Fiyat/performans açısından bence çok çok iyi.

Vissmate ile ilgili daha çok bilgi edinmek isterseniz http://www.vissmate.com.tr/ sitesini veya instagram, twitter gibi mecralarda markayı takip edebilirsiniz.

İnsan sağlığı açısından en önemli olan hijyeni sağlamak için sizler neler kullanıyorsunuz?

Instagram: ilkecevikofficial
Twitter kozmetikyorumla
PR&iletişim : melishhe@gmail.com

Sevgiler!

*Ürün, firma tarafından denemem için gönderildi. Fikirlerim tamamen objektiftir.Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

8 yorum

 1. Hijyen şart:))
  Fırçanın ifadesine bittim siler süpürürüm bana kimse engel olamaz tipin de:)))

  YanıtlaSil
 2. bloglarda görünce merak edip aldım bende.. domestosa sıkı rakip bence de .

  YanıtlaSil
 3. Ben henüz markette görmedim ama çok beğendim sürekli listemde olacaklar artık

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle temizlik malzemeleri listemde olacak bir ürün =)

   Sil
 4. Vissmate'i alıp tecrübe etmek lazım. Paylaşım için teşekkürler...

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben