Haceria Organik Sıvı Sabun

Pazartesi, Şubat 08, 2016Sevgili Esra'nın etkinliğinde bizimle olan sponsorlardan biri Haceri Simya' ydı. 

Ürünlerden şimdilik deneme şansım olan Organik Günlük Bakım Şampuanı ve Organik Sıvı Sabun oldu. Bugün sizlerle organik sıvı sabunu konuşacağız.


'' %98 oranda organik sertifikalı hammaddelerden oluşturulmuş içeriği ve uygun pH'ı cildinizle uyumludur. Organik içerik ön planda tutularak geliştirilmiş sabun, cildinizi nazikçe temizlerken, cildinizi besler ve nemlendirir. Non alerjen esans kullanılmıştır.''

Ürünü kullanan tüm aile fertleri sabunun eli kurutmaması, kullandıktan sonra eli normal sabunlardan daha nemli hissettirmesi bakımından oldukça beğendik.

Ürünün içeriğinde parfüm olması hoşuma gitmese de kokudan rahatsız olmadım. Kokusunu tek beğenmeyen kardeşim İlken oldu.

Ürünün içerisinde organik sertifikalı hindistan cevizi yağı ve palmiye yağından elde edilen içerikler var. Ayrıca renklendirici, tuz ve paraben içermiyor.

İçeriğinde SLS yerine ALS olmasıda ayrıca güzel, içeriğin daha temiz olmasına rağmen sabundan tek pompa almanız ve köpürtmeniz ellerinizi temizlemeniz için yeterli oluyor. Ürünün performansı güzeldi fakat 250 ml olan ürünün fiyatı sitelerinde 30 TL'ye satılmakta. Fiyat biraz daha uygun olsa tekrar tekrar alabilirdim.

Ürünü Haceri Simya' nın web sitesinden alabilirsiniz. 

Instagram: ilkecevikofficial
Twitter kozmetikyorumla
PR&iletişim : melishhe@gmail.com

Sevgiler !
*Ürün denemem için #ozgurlukkadinlabaslar etkinliğinde yollanmıştır ve görüşlerim objektiftir.Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

6 yorum

 1. Temiz içerikli olunca fiyatta yükseliyor malesef, ürünü bende severek kullanıyorum bu arada.

  YanıtlaSil
 2. Ben görseldeki yatıştırıcı ve onarıcı bakım kremini çok merak ettim asıl :) Bu arada, uygun fiyatlı ve temiz içerikli sıvı sabun önerisi olarak Kırlangıç diyorum! Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 3. Ambalajları da sade ve şık. Çok beğendim görünüm olarak.

  YanıtlaSil
 4. Peeling ve sıvı sabunu denedim bende.Hiç fena değiller :)

  YanıtlaSil
 5. ilk defa duyduğum bir marka biraz daha detaylı inceleyeceğim..

  YanıtlaSil
 6. Bu markayı hiç duymadım. Çocuklar olun ca organik olayına fazlaca takıldım ben.

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben