Le Chateau Du Bois Bacaklar için Saf Lavantalı Canlandırıcı ve Tonik Jel

Çarşamba, Mart 16, 2016


Le Chateau Du Bois “ Bacaklar için Saf Lavantalı Canlandırıcı ve Tonik Jel, içeriğinde bulunan hatmi çiçeği ve witch hazel gibi içeriklerle dolaşımı hızlandırarak ödemin atılmasına yardımcı oluyor.  Hem gerilmiş ve kasılmış bacakların, hem de tutulmuş omuzların rahatlamasınıysa mentol ve kafur ile destekliyor.  

Le Chateau Du Bois ‘in kendi özel tarlalarında, atalarından kalan tekniklerle özenle yetiştiği saf lavanta ile harmanlanan bu canlandırıcı tonik jel, kolay emilimli dokusuyla hızla mikro dolaşıma etki ediyor, derinlemesine nemlendirek bacaklarınızın ipeksi bir pürüzsüzlüğe ulaşmasına yardımcı oluyor. 


Derin bir –oh... Çekip Rahatlayalım mı?

Daha sakin ve dingin yaşamanın faydalarını sürekli duyuyoruz.  Haklısınız. Günlük yaşam koşuşturması için de bu pek de mümkün olamayabiliyor.  Peki, size bu konuda destek olurken hem cildinize, hem de vücudunuza hakettiği doğal bakımı veren seçkin bir çözüm çok yakınınızda desek. 

 Siz hiç “saf” lavantayı kokladınız mı?

Fransa’da mavi altın olarak bilinen lavanta mucizevi özelliklere sahip: Ruh halimizi dengeliyor, rahat uyumamıza yardımcı oluyor, tüm kızarıklık ve tahrişi kolaylıkla yatıştırıyor, kepeğe yardımcı oluyor ve mideyle boğaz ağrılarının rahatlamasında da etkili.

Saf lavanta yalnızca Provence’da 800 metre üzeri yükseklikte yetişiyor.  Le Chateau Du Bois saf lavantayı  7 nesildir aile yadigarı topraklarında  yetiştiriyor. Bu özenle yapılan ekinle, dünyanın saf lavanta üretimin %25 ini bizzat kendisi karşılıyor.   Atalarından kalan doğal ve ekolojik üretim teknikleriyle sizin değerli deneyiminize sunuyor.
Hayatınıza Provence’in dinginleştirici atmosferini taşımanız mümkün!

 Gücünü %100 doğal ve saf lavantadan alan Le Chateau Du Bois, cilt&vücut bakım ürünleri, parfümler, masaj yağları ve ev atmosferini değiştiren seçenekleriyle saf lavanta ayrıcalığını ‘doğal ve organik’ bir formatta hayatımızın her alanına taşıyor. 

Ekolojik ve organik sertifikalarla ürünlerinin farkını kanıtlayan Le Chateau Du Bois, bizzat kendisinin yetiştirdiği lavantanın da AOP etiketiyle kokusunu ve yoğunluğunu deneyiminize güvenceyle sunuyor.  


Satış noktaları:  Douglas Kanyon ve online satış;  www.lcdb.com.tr 

Ürünün piyasa satış fiyatı: 75 ml, 95 TL, 150 ml 150 tl


*Basın bültenidir.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

7 yorum

 1. ben bu markayı hiç duymadım ama özellikle yazın ferahlatıcı ayak /bacak jellerini çok kullanıyorum..

  YanıtlaSil
 2. Bende ilk defa duyuyorum, ambalajları çok hoş :))

  YanıtlaSil
 3. Ben de hiç duymadım ama şu an burnumda lavanta kokusu var :)

  YanıtlaSil
 4. Hamileyken bileydim çok iyiydi :) Yazın yorulan bacaklara süper olur!

  YanıtlaSil
 5. Lavanta kokusunu çok severken iyileştirici,rahatlatıcı özelliğine de çok inanırım :)

  YanıtlaSil
 6. lavanta kokuluysa bayılırım denemek lazım

  YanıtlaSil
 7. Hic duymadım bu markayı bir bakayım cnm guzelmis :)

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben