Gratis Alışverişi

Çarşamba, Nisan 27, 2016

Gillete Blue3 - Sesu Tüy Sarartıcı Krem - Benri Gözlük Temizleme Mendili

Geçen hafta sonu Gratis Alışverişi yapmak üzere Küçükçekmece Cennet mağazasına uğramıştık. Özellikle ihtiyacım olan Benri Gözlük Temizleme Mendili nedeni ile uğradığım Gratis' te elimin altında bulunması ve eşimin siparişi olan birkaç şeye baktım.

Benri gözlük temizleme bezleri, kullandığım birçok markanın temizleme mendillerine göre sanırım en iyisi. Açıkçası uzun zamandır farklı bir markanın ürününü almadım bile... Siz gözlüğünüzü temizlemek için ne tip yöntemler uyguluyorsunuz? Tanesi 3.90 TL diye anımsıyorum.

İkinci bir ürün ise Sesu Tüy Sarartıcı Krem 'in indirimde olduğunu görünce acil durumlar için elimin altında olmasını istediğim için alıverdim. Sanırım 8.90 TL 'di. Sizce tüy sarartıcılar kıllanmayı arttırıyor mu?

Gillete Blue 3'ün bu seti bu şekilde indirimdeydi. 6+1 bıçak ile sanırsam 21.90 gibi bir fiyata oldukça uygundu. Bende Gillete Venüs'ü uzun süre önce allıp, memnun kalmıştım. Aslında eşime bu markanın 5 bıçaklı olan ürününü alacaktım ama tek başına 49 TL gibi bir fiyatı olunca vazgeçtim. Zaten tıraş makinasını da kullandığı için sanırım bu yeterli olacaktır :)

Son günlerde yaptığım minimal ihtiyaç alışverişi bu şekildeydi. Anneler günü yaklaşıyor, listeler hazır mı? Benim en büyük ihtiyacım şuan için kapatıcı, umarım indirimlerde aradıklarımı rahatlıkla bulup, alabilirim. 
Instagram: ilkecevikofficial
Twitter kozmetikyorumla
PR&iletişim : melishhe@gmail.com

Sevgiler !

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

9 yorum

 1. Liste yapıyorum ama bir sor bakalım hiç uyuyor muyum o listeye:)

  YanıtlaSil
 2. güle güle kullan canım tüy sarartıcıların bence tüylenmeyi arttırması tamamen şehir efsanesi ben öyle bir şey yaşamadım kullanırken..

  YanıtlaSil
 3. Mutlulukla kullan İlke :) Elimden geldiğince anneler günü indirimini es geçeceğim :)

  YanıtlaSil
 4. Tüy sarartıcı kremi ben de merak ettim, işe yararsa ne güzel olur :) Anneler GTünü istek listemde Diadermine serum ve Meet Matte Trimony palet var ama paletten hala tam emin değilim :) Bakalım! Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 5. İyi gunlerde kullanin listem yok ama indirimi 4 gozle bekliyorum:)

  YanıtlaSil
 6. Güzel günlerde kullanın❤

  YanıtlaSil
 7. Güle güle kullan :) Tüy sarartıcıyı bir süre çok kullandım ama ben de tüylenmeyi arttırdığı için bıraktım.

  YanıtlaSil
 8. Güzel günlerde kullan tatlım hepsini. Gözlük temizleme mendilleri benim de sevdiklerimden :)

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben