#PinarLabneli Tarifler Başlıyor

Çarşamba, Mayıs 11, 2016

Pınar Labne


Gerek kahvaltılarda peynir yerine, gerek çeşitli reçellerle oluşturduğu lezzet çümbüşünden gerekse Tiramisu gibi birçok tatlıya kattığı güzel lezzetten dolayı labne bizim evin vazgeçilmezlerinden. #PinarLabneli tarifler ile 'Lezzet verir, neye değse!' diyor ve 

Geleneksel Lezzetler,
Tatlılar,
Şık sunumlar,
Makarnalar,
Çocuklar için lezzet sunumlarıyla birçok öncü melek sizlerle tariflerini paylaşacak.

Pınar Labne, kahvaltı veya atıştırmalık olarak tüketildiği gibi; pasta, meze, salata ve yemeklerde de kullanılabilen pratik bir ürün. Tam bir sağlık deposu! Katkı maddesi içermiyor! Üstelik günlük kalsiyum ihtiyacınızın %44' ünü karşılıyor. Kalsiyum bakımından zengin olması ve mamaya kolayca karıştırılabilmesi nedeniyle de birçok doktor tarafından bebek beslenmesinde de öneriliyor.

1975 yılında Türkiye' nin ilk uzun ömürlü süt fabrikası olarak üretime başlayan Pınar Süt tarafından 1985 yılında Türk mühendislerin başarılı çalışmaları sonucu, Pınar' ın modern üretim teknolojisine sahip tesislerinde farklı bir şekilde üretilen Pınar Labne, Türk tüketicileri ile buluşmuştur.Pınar Labne' nin tadı nötr ve yapısı kremsi. Bu sebeple aklınıza gelebilecek tüm tarifleri lezzetlendirebilir. 

Lezzet yolculuğunda bizi Pınar Labne ile buluşturan Tavsiye Kanalına ve Pınar' a teşekkürler. Kutumdan çıkan ücretsiz kupon ile en kısa sürede Migros' tan ürünümü alıp, tarifimi sizlerle paylaşacağım. Sadece beni düşünmeyip arkadaşlarıma da vermem için yollanan 5 adet indirimli kuponda arkadaşlarımın ürünü deneyebilsin diye onlarla paylaşıyor olacağım.

Sizde #pinarlabneli tariflerinizi bu hastag' de paylaşıp, bizleri takip edebilirsiniz. Sevgiler,


Instagram: ilkeeeblog
Twitter & Snapchat & Snupps ilkeee_com
PR&iletişim : melishhe@gmail.com

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

10 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben