Gillette Venus Spa Breeze Tıraş Makinası

Cumartesi, Temmuz 23, 2016

Biz bayanların bakım için sanırım en sevmediği ama en sık yapmak ya da yaptırmak durumunda olduğu şey epilasyon! İster lazer tipi uygulamalar, ister ağda isterseniz jiletleme olsun hayatınızda en az biri ya da bir kaçı ile haşır neşirsinizdir. Her yöntemi denemiş biri olarak söyleyebilirim ki en acısız yöntem kesinlikle jiletle yapılanı. Eskileri artıları var mı var ama tercih meselesi.. Zaten hayatımızda bu kadar acı varken başka insanlar canımızı fazlasıyla yakarken diğer yöntemlerin verdiği acıyı çekmek istememeyi anlayabiliyorum :)


Hele ki yaz aylarında daha büyük bir problem haline gelen kıl-tüy meselesi için önerebileceğim en kolay yöntemde benim yardımcım Gillete Venus Breeze Tıraş Makinası. 


Bence Gillete Venus' u diğerlerinden ayıran en büyük özelliği suda köpüren jel bir başlığının olması. Ayrıca tamamen kadın kıl yapısı baz alınarak üretilmesi. Yani erkeklere özel üretilen ürünlerle kadınlara özel üretilenleri birbirleriyle kıyaslamak çokta doğru olmaz.

Suda köpüren jel yapıda başlığı sayesinde ekstra bir köpürtücü ajan kullanmanıza gerek kalmadan ürünü rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Bu sayede cildiniz jiletin sebep olabileceği tahrişi minumuma indiriyor.

Ürünün ergonomik yapısı sayesinde tutuş, kavrama ve hakimiyet oldukça iyi. 3 bıçaklı yapıda olan Venus Breeze' i kullanırken kesinlikle ekstra baskı kullanmaya gerek yok. Hafif, yumuşak hareketlerle pürüzsüz sonuçlar alabiliyorsunuz.


Yıllardır ağda son 4-5 yıldırda epilasyon ile haşır neşir olsam da özel bölge için uzun vadede tercihim hep jilet! Ağda bile yaptırsak herkes tarafından kabul gören tıraşın ciltteki ölü derilerden, batıklardan kurtulmak için gerekli olduğu olunca ara sırada olsa birçoğumuz gene bu yöntemi uygulamaya mecbur kalıyoruz.

Kimimiz benim gibi şehir değiştiriyor, öyle elit yerler temiz uygulama yaptıracak yakın yerler bulmak zor oluyor. Bulsan da hemen insan üstünü başını çıkartıp yatamıyor, tamam kadın kadınayız ama bu da bir psikoloji! Hatta bazı jinekologların bölgeye ağda ve epilasyon uygulanmasını önermediğini duymuşsunuzdur. Bazen işimize gelen görüşü nasılda benimsiyoruz, haha.. :D  Hangi amaçla alırsınız, kullanırsınız bilemiyorum ama kullandıklarım içinde şuan tekrar almaya ve yazmaya değer gördüğüm ürün Gillete Venus Breeze oldu.

Gillete Venus Spa Breeze Yedek Başlık
Olumsuz yanı neydi İlke diye soracak olursanız, tıraş başlığındaki jel kısım azalınca kendiliğinden düşüveriyor. Yani köpüren jel başlığın görselde gördüğünüz pembe kısmından bahsediyorum. Aman önemli değil derseniz, dilerseniz öyle dilerseniz bir köpük takviyesi ile ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca eklemeyi unutmuşum, her bölge için bu başlık çok uygun kaçmayabiliyor.

Gratis indiriminde 4 başlıklı bu paketi sanırım 25 TL civarında bir fiyata almıştım. Son yedek başlığıma geçtiğime göre indirimleri takip etsem iyi olacak! :)

Gillete Venus'ü denediniz mi? Benim henüz tek denemediğim konforlu pürüzsüzlük diye lanse edilen Gillette Venus Comfortglide Olay. Siz neler kullanıyorsunuz? 

Instagram: ilkecevikofficial
Twitter & Snapchat & Snupps kozmetikyorumla
PR&iletişim : melishhe@gmail.com

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

18 yorum

 1. Acil durumlarda arada batık olmasın diye kullanıyorum. Venüs ü tatilde kullanırım diye aldım ama gerek almadı . Ama merak ediyorum tabi kullanışını. Bakalım memnun kalacak mıyım? Teşekkürler paylaşım için. Sevgiler

  YanıtlaSil
 2. benim de merak edip almak istediğim bir ürün, detaylı bilgi için teşekkürler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Umarım sizde dener memnun kalırsınız, sevgiler :)

   Sil
 3. en iyisi ve rahatı epilasyon ama yaptırmadan önce ben de ağdanın acısı yerine jilet tercih ederdim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Epilasyon salonlarında beklemeye ayıracak zaman ve bütçesi olanlar için kesinlikle daha kalıcı çözüm adına lazer epilasyon <3

   Sil
 4. Başlığından dolayı benimde tercihim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kullandığım diğer ürünlerle kıyaslayınca başlık konusunda kesinlikle önde ve tercih edilesi.

   Sil
 5. epilaston gibisi yok ama bu acil durumlar için birebir

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle öyle Bahar :)

   Sil
  2. Açık tenli ve siyah tüylü de de pürüzsüz gozukuyor mu

   Sil
 6. Ben de bunlardan kullaniyorum. Hem vaktim hem canim kiymetli :)

  YanıtlaSil
 7. Açık tenli ve siyah tüylü de de pürüzsüz gozukuyor mu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tarif ettiğin gruba dahil sayılırım. Memnunum, sevgiler ✌️

   Sil
 8. Açık tenli ve siyah tüylü de de pürüzsüz gozukuyor mu

  YanıtlaSil
 9. Yıllar önce yaptırdığım laser epilasyon sayesinde kıl-tüy derdinden kurtuldum ama bu ürün, sanırım en pratik çözüm önerileri arasında yerini alır ;)

  YanıtlaSil
 10. Aynen ya ne yaparsak yapalım illa ki acil bir durumda jilet tek kurtarıcı (: Bu tipini denememiştim Venus Snap'i çok seviyorum bende.

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben