Yatsan Test Dream Günleri

Cuma, Temmuz 01, 2016

1974’ten bu yana uyku ürünlerinde kusursuzluğa ulaşma çabasıyla uyku kültürüne yön veren Yatsan Yatak dünyanın 50 ülkesinde milyonlarca kişinin tercihi ve büyük otel zincirlerinin de favorisi. 60.000 m2 alana kurulu üretim merkezi ve sahip olduğu teknoloji ile Türkiye'de sektörün sayılı tesislerinden birine sahip. 

Yenilikçi tasarımları, farklı ihtiyaçlara yönelik ürettiği akıllı çözümleri ve yürüttüğü AR-GE çalışmalarının yanı sıra uluslararası markalar için de üretimler yapmakta. Uyku sektöründe bir ilke imza atan Yatsan I Tempur, rahat ve sağlıklı bir uykuyla güne mutlu başlamak için kişiye özel konfor alanları yaratarak, en iyi yatak konforunu deneyimleme fırsatı veriyor.
 Mutlu ve sağlıklı bir yaşam için de kullanıcı deneyimini geliştirmeye ve genişletmeye devam ediyor. ‘Test Dream’ günleri ile misafirlerine doğru yatağı seçtiklerinden emin olmaları için Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek 100 gün evlerinde deneme fırsatı veriyor. Ayrıca ‘Test Dream’ günleri kapsamında bu deneyimi yaşamak isteyen tüm misafirlere de birbirinden özel sürprizler ve ayrıcalıklar sunuyor.

Yatsan I Tempur, mağazalarına uğradığınız zaman, uyku danışmanları sizin için doğru olacak yatak seçeneklerini sunar. Doğru yatağı bulmak için yapmanız gereken ilk şey Yatsan' a uğramak daha sonra gerçek rahatlık ve konforu denemek için seçenekleri değerlendirmeniz!

Aldığınız yatağı 100 gün evde denedikten sonra bu yatağın size uygun olmadığını düşünüyorsanız -ki yatsan buna pek olasılık vermiyor- seçtiğiniz ve sizi mutlu edecek herhangi bir yatak ile değişim yapmanıza fırsat tanıyor.

Test Dream ayrıcalığından faydalananlar var mı? 

Instagram: ilkeeeblog
Twitter & Snapchat & Snupps ilkeee_com
PR&iletişim : melishhe@gmail.com

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

2 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben