Gardolap Seçimi

Perşembe, Ağustos 11, 2016

Özellikle yeni evlenecek ve evlenen çiftler için yatak odası seçimi büyük önem taşımaktadır. Biz kadınlar için yatak odası denilince akla gelen ilk şey bence gardolap modelleri

Gardolop seçerken en önemli husus; gardolabın büyüklüğü ve tasarımı. Mesela ben ekstra boy aynası koyacak yere sahip olmadığım için, dolabımı aynalı tercih ettim. İkinci dikkat ettiğim husus ise modern tasarıma sahip olan raylı sisteme sahip iç düzeni ve dizaynı uygun bir modeldi. Çünkü bu dolaba kıyafetler dışında, battaniyeler, yorganlarda konulacaktı. Hal böyle olunca geniş aralıkları, rafları olan dolaplar benim için ön plana çıktı. 

Kimi dolapların özel pantolonlukları kiminin iç kısmında Led aydınlatması kiminde TV bile vardı. İhtiyaçlarınızı ve arayışlarınızı göz önünde bulundurunca kendinize en uygun gardolabı bulabileceğinize eminim. Böylelikle hem küçük yatak odanızı daha geniş ve kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Evmanya sitesinde her zevke ve her odaya uygun bir gardolap çeşidi bulmak mümkün. Peki siz gardolap alırken neye dikkat ediyorsunuz?


Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

1 yorum

  1. Bu son zamanlarda ahsap her mekana giriyor. Gonul ister ki cook farkli dag eclerindeki gibi bir yatak odasi yapalim. Lakin iste esyalar kullanis acisi derken herzamanki olagan dolaplara mahkum kaliyoruz.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben