5 Blogger 1 Ürün: Rituel de Beaute İncelemesi 1

Cumartesi, Ağustos 13, 2016

Haziran ayında sevgili Rituel de Beaute markası zaten çoğunu severek kullandığım ürünlerini içeren dolu dolu paketlerini bizlere yolladı. Bu paketin içeriğinde olan ve zaten favorim olduğunu takip edenlerin bileceği siyah nokta ve kir temizleyici burun bandını aynı zamanda ilk defa deneyimlediğim diş temizlemeye yardımcı pratik mendil hakkındaki deneyimlerimi bugün sizinle paylaşacağım.


Bir çok makyaj blogunun favorisi haline helen Rituel de Beaute markası, ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmemesi (not tested on animals) ile  müşterilerinin ayrıca gönlünü kazanmış durumda. Sanırsam şimdiye kadar kullandığım burun bantları içerisinde tek cruelty free marka bu olsa gerek.

Ürünü ilk BİM adlı markette görüp fiyatının uygun olması ile denesem ne kaybederim şeklinde bir tanışmam var. İçtenlikle söyleyebilirim ki o kadar memnum ki alışveriş yapmayı çok tercih etmediğim bu markete sırf bu nedenle gidiyorum =D

 • 1 paket ürün 6 adet burun bandı içermekte ve 4,5 TL gibi bir satış fiyatına sahip.
 • Bulunabilirliği ve kullanılabilirliği oldukça rahat.
 • Özellikle banyodan hemen sonra ıslak burnuma, ürünü yapıştığı plastikten çıkartıp, dikkatli bir şekilde hava kabarcığı bırakmayarak yapıştırıyorum ve yaklaşık 15 dk sonra kenarlarından yavaşça çıkartıyorum.
 • Burun bandının üzerinde de gördüğünüz gibi içeriğinde aloe vera bulunmakta. Ürünü baya süre kullanmama rağmen kokuyu hiç almamıştım ta ki video ve yazılarında bu çok kötü kokuyor gibi ifadeler görünce, allah allah ben niye hissetmiyorum dedim. O gün bandı alıp iyice kokladım. O gün bugündür artık o kokuyu alıyorum, resmen kendime eziyet :D Ama yine de abartılacak bir rahatsızlık verdiği yok bence.
 • 15 dk sonra ürünü çıkardığım zaman bazen burnumda ürünün zamkından kaldığını gözlemliyorum. Benim için tek olumsuz yanı bu fakat yine gözardı edecebileceğim bir olumsuzluk..
 • İşlem sonucu hem bandı incelediğim de hem burnuma dikkat ettiğimden ciddi anlamda bir başarı gözlemliyorum. O nedenle tekrar tekrar alırım ve şiddetle öneririm.
Bu tip bantların gözeneklerini genişlettiği düşünülmekte. Ben özellikle her türlü maske tipi işlem sonucunda sıkılaştırıcı bir tonik ile işlem sonrası uygulama yapmanın mantıklı olduğunu düşünüyorum.

Diş Temizleme Mendilleri ise ilk defa karşılaştığım ve deneyimlediğim ürün. Market ve kozmetik mağazalarında şöyle bir bakınsam da ne ürünü görebildim ne de fiyatı hakkında bir bilgim var.

 • Çalışan bir çok arkadaşımın çantasında yer alabilecek acil durumlarda kurtarıcı bir ürün diye nitelendireceğim gruba giren bu ürün tazeleyici nane aroması içermekte.
 • Pakette 8 adet mendil var.
 • Ürünü kullanırken ne su, ne fırça ne de macuna ihtiyacınız yok.
 • Paketten çıkarttığınız diş temizleyicisini işaret parmağınıza geçirin ve koruyucusunu çıkarttın. Daha sonra kullanıma hazır olan ürün ile dişinizi temizlemeye başlayabilirsiniz.
 • Ürünün verdiği ferahlık fena değil, diş yüzenini temizlemekte ve parlatmakta fakat diş aralarına kaçan ürünlere herhangi bir etkisi yok. O nedenle ancak anı kurtaracak bir ürün olduğu için rutin olarak kullanılabilecek bir tercih olarak düşünülemez.
Diş temizleme mendili benim için çok arayacağım bir ürün olmasa da, burun bandı kesinlikle uzun süre favorim olarak evimde yer alacak. Firmaya bu güzel paket için teşekkür ediyorum ve T bölgesi  ve çene içinde geniş kapsamlı bir ürün üretmelerini talep ediyorum <3

İlken' in yorumu için buraya ,
Mehtap' ın yorumu için buraya ,
 Pınar'ın blogu için şuraya ve Özlem' in blogu için de buraya tıklayarak ürün hakkındaki yorumlarını okuyabilirsiniz.

Instagram: ilkecevikofficial
Twitter kozmetikyorumla
PR&iletişim : melishhe@gmail.com

Yeni bir yazıda görüşmek dileğiyle, sevgiler.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

13 yorum

 1. Güzel günlerde kullan, diş temizleme mendili çok pratikmiş:))

  YanıtlaSil
 2. Ellerine sağlık tatlım burun bandının hepimiz müptelası olduk sanırım neyse ki ulaşılabilirliği kolay :)

  YanıtlaSil
 3. Güzel ürünlermiş, en kısa zamanda denemek istiyorum :)

  YanıtlaSil
 4. Dis temizleme mendillerini ilk defa goruyorum, ilgincmis :)

  YanıtlaSil
 5. Burun bandını biz de kullanıyoruz güzel bir urun :)

  YanıtlaSil
 6. her iki ürün de iyi bence özellikle diş mendilleri yolculukta falan işe yarıyor..

  YanıtlaSil
 7. Şu bantları çok merak ediyorum, bir deneyeceğim artık! Bence diş temizleme mendilleri de kurtarıcıymış, aklımda olsun :) Sevgiler!

  YanıtlaSil
 8. Diş temizleme mendilini hiç görmemiştim teşekkürler yorumun için :)

  YanıtlaSil
 9. Burun bantlarından ben de eşime aldım, benim cildim çok hassas, bu bantların hangi markasını denediysem derimi de kaldırdım bantla birlikte😌 Eşim çok severek kullanıyor bantları😊😊 Diş temizleyici çantaya atmak için aslında iyi olabilir, bulursak tabi😃😃

  YanıtlaSil
 10. Bu burun bandını çok severek kullanıyorum, en son başka marka aldım ama bunun kadar başarılı değil.

  YanıtlaSil
 11. Diş beyazlatıcı olaymış onun yerıne daha pratik olurmuştu :D güle güle kullan canım,bende severek kullanıyorum burun bandını .

  YanıtlaSil
 12. Burun bahtının kokusu yüzünden resmen kullanamıyorum ben 🙈

  YanıtlaSil
 13. Burun bantını bende çok severek kullanıyorum.Bir çok markaya göre sanırım en iyisi bu :)

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben