BUROCK SIKILAŞTIRICI TONIK

Cuma, Ekim 07, 2016


Temiz cildi nemlendiriciye hazırlamak için kullandığım tonik, cilt bakımı rutininde kullanmayı en sevdiğim üründür diyebilirim. Hatta şöyle ki, o gün yorgunluktan zorla makyajımı çıkartıp, krem mırem sürecek halim yok, kendimi yatağa atıvereyim desem bile o tonik sürülecek! :)

Burock Cilt Bakımı ürünleriyle ilk defa sevgili Esra' nın #ozgurlukkadinlabaslar etkinliğinde tanışmıştım. Hem Esra' ya hem de Burock ailesine tekrar teşekkürler...


Burock Sıkılaştırıcı Tonik, pompalı şık bir şişede piyasaya sürülmüş. Özellikle şişe tasarımını çok beğendiğimi söyleyebilirim. Bu tip ürünlerin pompalı olması ürün ziyanını önlemiş oluyor. Fakat bu ürünle benim yaşadığım en büyük sorun bu noktada başlıyor. Pompa ürünü resmen fırlatıyor desem yeridir. Bu nedenle ürünü kullanırken ister istemez ziyan oluyor. 

Rengi kahverengi olan tonik, rahatsız etmeyen bitkisel bir kokuya sahip. Fakat ürün içeriğinde maalesef parfümde var..  Sıkılaştırıcı toniğin etkisi at kestanesinden (Aesculus Perforatum)  gelmekte. Ürünü kullandığım zaman verdiği canlandırıcı ve sıkılaştırma hissini sevdim. Daha uzun kullanımda gözeneklere sıkılaştırıcı bir etkisi olur mu bilemiyorum...


Ürün 100 mL ve ara sıra indirimlere girmekle birlikte 65 TL civarında satış fiyatına sahip. Pompalı yapısından dolayı tekrar almayı düşünmesem de, yenilenen bir ambalaja sahip olursa tekrar alabilirim. Siz daha önce Burock ürünlerini denediniz mi? Önereceğiniz ürünleri neler?

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

10 yorum

 1. Şu tonik kullanma alışkanlığını bir türlü kazanamadım. :( Ambalajı çok albenili

  YanıtlaSil
 2. Ambalajı hoş.Gül suyu kullanıyorum tonik olarak.Paylaşım için teşekkürler.Sevgiler.

  YanıtlaSil
 3. Ben de tonik sürekli kullananlardanim nedense toniksiz bsyler eksik geliyor, keske pompa ürünü firlatmasaymis :/

  YanıtlaSil
 4. Markadan herhangi bir sey kullanmadim, bu urunu dikkat cekici gorunuyor. Urun ziyan etmesi kotuymus, umarim ambalajla ilgili sikintiyi cozerler.

  YanıtlaSil
 5. Ilk kez duydum bu markayi. Ben de tonik alacagim hiç kullanmazdim ama audrey kullan dedi. Uzman sözü dinlenir 😊

  YanıtlaSil
 6. Ya bu fışkırtan pompalardan ben de çok şikayetçiyim; bir kaç ürünümü bu yüzden kullanamadım; hep başka şişeye aktardım...

  YanıtlaSil
 7. Bu markayı hiç kullanmadım ama güzel bir ürüne benziyor. Fışkıran pompası olmasa daha iyi olurmuş :D Güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 8. ürün güzel görünüyor hiç kullanmadım ama tam pompalı ürün olması güzel diye düşünüyordum ama fışkıran pompasını değiştirmeleri lazım sanırım :)

  YanıtlaSil
 9. Ambalajı güzelmiş aslında, pompası sorunlu olmasaydı keşke. Tonik benim de cilt bakımında atlamadığım adımlardan :)

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben