Mutlu Anların Adresi 'Mutlubi.com'

Pazartesi, Kasım 07, 2016Uzun zamandır Teraryum workshop' una gitmek istiyordum. Özellikle sevdiklerimin özel günlerinde 'mutlubi' an yaratmak istediğimde çiçekçilikle ilgili sayfaları, siteleri sıklıkla kullanmaktayım. Benim gibi sevdiklerinizi mutlu etmek için tercihiniz çiçekten yana kullanıyorsanız bu öneri sizinde işinize yarayacak..


2-3 gün sonra kuruyup gideceğini bildiğim çiçekler yerine, evin köşesinde hem baktıkça mutlu edecek hem de hatırda kalacak yaşayan bu mini bahçeler, adeta evinizin bir köşesinde yaşayan minik bir ekosistem değil mi? Ürünün bakımı diğer saksı çiçeklerinden farklı; sürekli sulamak doğru olmamakla birlikte fısfıslı bir sulama spreyi ile sulamak daha uygun. Evimin bir köşesinde aksesuar gibi duran bu teraryuma bayıldım!

İstediğiniz kişiye özel tasarım ile aynı gün içerisinde İstanbul içi, ücretsiz kargo ile sizi anlatan teraryuma sahip olmak çok kolay. Detaylı bilgi için mutlubi.com ' u ziyaret etmeyi unutmayın.

Teraryum, succulent bitkiler veya mini bahçelerle aranız nasıl? 
Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

6 yorum

 1. Daha evvel bir hastane ziyaretinde almıştım ancak ismini şuan öğreniyorum :) Teşekkürler..

  YanıtlaSil
 2. Teraryum workshopları çok keyifli oluyor. Evde veya işyerinde görüntüleri de ççok dekoratif ve mutluluk veriyor. Senin mini bahçende çok tatlıymış 💙

  YanıtlaSil
 3. Teraryum kursuna ben de gitmiştim, terapi gibi resmen! Seninki de çok güzel olmuş, ellerine sağlık!! Öperim!

  YanıtlaSil
 4. Ankara'da olmaması çok üzücü :(

  Benim yerime de bak arada

  YanıtlaSil
 5. Çok güzelmişşşş, kıskandım ! Kursa mı gitsem acaba yazın :)

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben