HIJYEN SILAHLARIM - BITENLER 4

Cuma, Aralık 30, 2016

Hijyen silahlarım yazı dizisinde sık sık paylaşım yapamıyorum. Fakat bol bol yeni ürün keşfi sizleri bekliyor. Özellikle favorilerimi ayrı yazılarda belirtiyorum. Şimdi son zamanlarda bitirdiğim ürünler hakkında konuşalım;Uzay Sirkeli Yüzey Temizleyici: A101' de indirimde görüp meraktan aldığım bir üründü. Ne ürün hakkında bilgim vardı ne de performansından çok beklentim. Özellikle bitki özlü uyarısı ilgimi çekmişti. Kirli ve kireçli silinebilir tüm yüzeylere uygun olan bu üründen gerçekten memnun kaldım. Özellikle duşa kabinde kullandığım bu ürün hem kirden, kireçten kolayca kurtulmama hem de kabin camında birçok ürüne nazaran daha iyi sonuç verdi diyebilirim. Sürekli raf ürünü olmadığı için tekrar karşıma çıkmadı. Yerini şimdilik farklı ürünlerle doldurmuş olsam da denk gelirsem alabileceğim bir ürün oldu. Yanılmıyorsam fiyatı 3-5 TL arasındaydı.

Çiçeğim Yüzey Temizleyici: Fiyatı uygun, kokusu güzel olsa da yerde kayganlık durumuna sebep verdiği için, etki olarak daha güzel ürünler ile tanışmamdan dolayı tekrar almayacağım. Bitti, gitti :)

Rossmann Domol Yumuşatıcı: Mis gibi şeftali kokusu! Şuan bile boş kutuyu açıp, bir kokladım! Ekstra yumuşaklık, koku, ürünlerin daha az kırışmasına destek olması ve statik elektriklenmeyi önlemesi gibi özellikleri olan bu ürünü sevdim. Verdiği yumuşaklığın ve kokunun kalıcı veya çok harika olduğunu söyleyemem ama diğer markalara göre kötü de diyemem. Makinadan çıktıktan sonra çamaşırlarda kokuyu duyumsamam bana yeterli geliyor. Fiyatı da oldukça uygundu diye hatırlıyorum. Ürünü deneyenler varsa, görüşlerini merak ediyorum.Finish Performans Güçlendirici: Bu ürünü yağ kalıntıları, lekeler, beyaz buğulanma, izler ve su damlalarına karşı etkili olması, daha iyi parlaklık ve temizlik sunması sebebiyle ilgimi çektiği için almıştım. Ürünün üzerinde 80 yıkama yazmasına rağmen sanırım ya 20 ya 30 yıkama ancak yetti. Bunun dışında olumsuz bir özelliğini görmedim. İndirimdeyken 5-6 TL gibi bir fiyata almıştım.Perwoll Bakım&Onarım: Tüylenme ve ipliklenmeyi %80' e kadar azaltmayı vaadeden Perwoll, bence bu ürünü işe yarıyor. Zamanla ister istemez deforme olsa da yeni aldığınız ürünleri takip ettiğinizde bu deformasyonun daha geciktiğini görüyorsunuz. Uzun zamandır severek kullanıyorum, yenisini alabilirim.

Vernel Max Japon Gülü & Itır Çiçeği; Kokusuna bayılmıştım. Kesinlikle 8 hafta etkin ferahlık gibi bir durum ortada yok. 8 hafta nasıl tespit edilmiş onu da anlayamadım. Ancak eğitimli köpeklerin hissedeceği iştir bu diye düşünüyorum :D :D Bu abartıyı geçecek olursak, orta halli, güzel bir ürün.

Vanish Halı Temizleyici Köpük: Oldum olası şu vanish' in hangi ürününü alsam memnun kalmadım. Halımdaki çay lekesi için denemediğim ürün kalmadı! Çin halısı diye yıkamaya da veremiyorum, rengi solar abla garanti veremeyiz diyorlar .. Neyse bu ürünü de eşim almış ama leke konusunda bir etkisi olmadığı için, kalbimde yeri yok :D

Bu yılın son hijyen yazısında bahsedeceğim ürünler bu şekildeydi. Ortak kullandığımız ürünler var mı? Halı için öneriniz varsa, memnuniyetle alırım :)

Sevgiyle kalın,
İlke.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

5 yorum

 1. uzay sirkeli yüzey temizleyiciyi merak ettim

  YanıtlaSil
 2. Denemedim Uzay sirkeli yüzey temizleyiciyi.. Tavsiyen üzere şu aralar hunca ürünlerini deniyorum sırayla :)

  YanıtlaSil
 3. ilk 3 görseli hiç denemedim ama merak ettim doğrusu özellikle de Uzayı :)

  YanıtlaSil
 4. Benim de bir hijyen alisverisine çikmam lazim.

  YanıtlaSil
 5. Ev hijyeni için farklı ürünler denemeyi seviyorum.Bu yazı harika olmuş:)

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben