Denebunu - Aralik Kutusu

Pazartesi, Ocak 09, 2017

Merhabalar!Kızkardeşimin davetiyle haberdar olduğum Denebunu.com 'un Aralık kutusunu zor olsa da kaptım! Site o kadar yoğundu ki, ilk başta Urban Care & Eti ürünlerinin eklendiği sepete onay verene kadar sepetimdeki ürünler Persil, Watsons, Dr. Beckmann ve Bref ürünleriyle değişiverdi. Siteye ilk üye olurken, ev, yaşam, kişisel bilgiler ve tercihlerinizi belirttiğiniz bir sayfayı dolduruyorsunuz. Site de bunlardan yola çıkarak, her ay sizin tercihlerinize göre ürün varsa, size  özel diye bunu sunuyor. Kutuyu kabul ederseniz, denemeniz ve yorumlamanız için ücretsiz olarak adresinize yollanıyor. Ürün size geldikten sonra yapmanız gereken, ürün yorumu bırakmak!


Kutumun içeriği;
- Watsons Treatment Shampoo
- Persil Power Jel Sıvı Çamaşır Deterjanı Deneme Boyu
- Bref Power Aktiv 
- Dr Beckmann Renk Koruyucu Mendil

Bref daha önce de kullandığım bir üründü. Bakalım bu yoğun parfümlüsü nasıl çıkacak. Persil' i denemeye başladım bile. Hepsinin yorumları blogumda yer alacak. Umarım ilerleyen kutularda kozmetik ürünlere de denk geliriz. Denebunu kutularını deneyenler var mı? Siz kutular hakkında ne düşünüyorsunuz?Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

8 yorum

 1. İçeriği güzel olmuş sevgiler..

  YanıtlaSil
 2. Dene bunu kutularını bir kaç yerde görmüştüm ancak ilk kez detaylı bir yazı okuyorum.Güzel bir kutu ve denenesi ürünler olmuş.Güle güle dene hepsini ♥

  YanıtlaSil
 3. Benim kutumdan tuzlu çikolata çıktı, kabus gibiydi :D Dr. Beckmann'dan memnun kalırsan ve bana yazarsan memnun olurum İlke. Domol'ün o mantıkta ürününü kullanıyorum ama koyu renklerle pek cesaret edemiyorum hala.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ay Blana, ben çok severim tuzlu çikolata, keşke bana çıksaymış :)))

   Sil
 4. Ben ilk defa Aralık'ta aldım kutuyu ama açıkçası içinden çıkan tek kullanımlık ürünleri nasıl yorumlayacağımı bilemedim :) Benim de paketim seninkine benzer, yaşnızca Watson's şampuan yerine bir kemik erimesi içeceği var, tek saşe. Mesela onu da içsem bile ne diyebilirim ki :)))) (Hoş Watson's şampuan gelmediği ayrıca iyi olmuş zaten). Bu yüzden sanırım bir daha denebunu.com macerasına girmeyecğim. Zaten Persil de aktığı için kutu rezil olmuştu, pek gerek görmedim sonrasına. Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 5. Kutu içeriği giderek güzelleşmeye başlamış sanırım. Bana öpücük çıktı Aralık ayınca . Hiçbir eşleşme olmamış tercihlerimden dolayı,kutu yoktu benim için :/ Güle güle kullan canım :*

  YanıtlaSil
 6. Watsons şampuan(ki iyi ki çıkmamış) dışında kutularımız aynı İlkecim :) Temizlik ürünü olması da iyi, ama belki daha sonrasında kozmetik-bakım ürünleriyle de buluşabiliriz :)

  YanıtlaSil
 7. İlginç bir platformmuş denebunu.com.. yazınız sayesinde haberdar oldum.. ancak Başak hanımın dediği doğru, tek kullanımlık ürünler hakkında bir fikir sahibi olabilmek zor.. Teşekkürler bilgilendirme için :)

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben