Kadın Dergileri: Moda ve Sağlık

Pazar, Şubat 19, 2017

Merhabalar,

Küçük yaşlardan beri dergi almayı ve okumayı seviyorum. Bir aralar hobisel olarak bu dergileri biriktirirdim fakat koyacak yer azalıp, baba mesleği gereği sık sık tayinlerle taşınma derdide olunca, yavaş yavaş dergi biriktirmekten kopmaya başladım.


Şimdi yaş oldu 27, halen dergi alıp, takip etmeyi seviyorum. Sanırım bu birazda kitap kokusunu sevmekle alakalı... Özellikle moda ve sağlık kategorisinde takip etmeyi sevdiğim dergilerden biri elele.com.tr

Kimi zaman dergi bulamayınca üzülürdüm.. Yılların ve teknolojinin ilerlemesi ile buna da çözüm geçirdi. Artık istediğiniz derginin online sayfasına girip, rahatlıkla güncel bilgilerden haberdar olabiliyorsunuz! Basılı yayınlara her daim ulaşamayanlar için oldukça güzel değil mi?Elele dergisinin sayfasında en sevdiğim sekmelerin başında Moda var! Yıllık ve mevsimlik trendlerden haberdar olmak istiyorsanız sizde benim gibi bir tıkla haberdar olabilirsiniz. Bir diğer sevdiğim sekme ise, tabi ki Sağlık! Diyetten fitnesse, fitnessten güncel sağlık ve psikolojiye kadar bir çok konuda bilgi sahibi olmak mümkün!

Şubat sayısını sizde benim gibi kaçırdıysanız ve Burcu Biricik'in doğal fotoğraflarına bakıp, samimi röportajını okumak isterseniz, dergi bir tık kadar uzağınızda! Peki siz bu kategoride hangi dergileri aylık olarak takip etmeyi seviyorsunuz?

Sevgiler,

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

2 yorum

  1. Eskiden ne çok dergi okurdum. Dediğin gibi teknoloji ile bir çok alışkanlık değişti. Yazık ki aldığım ve sürekli takip ettiğim bir dergi yok. Sitelerini de özellikle takip etmiyorum ama google atamalarında bazen denk gelip tıklıyorum.

    YanıtlaSil
  2. Dergi okumayı biriktirmeyi bende severim :)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben