DENEBUNU - NİSAN KUTUSU

Cumartesi, Haziran 03, 2017

Merhabalar,

Son zamanlarda herkes tarafından ilgiyle takip edilen kutulardan biri olan Denebunu' yu en son Şubat ayında alabilmiştim. Kısa sürede büyük kitlelere ulaşan denebunu'dan aylık kutu alabilmek oldukça zor. Başta tamamen ücretsiz olmasıyla yoğun kitleyi etkisine almış olması, her ay sürekliliğinin olması ve çeşit çeşit marka ile takipçilerini tanıştırması sebebiyle sevilmesi gayet normal!


Tabi bu kadar güzel şey yanında olumsuzlukları da yok değil. Özellikle biz blog yazarları 1-2 kullanma ile şampuan, 1-2 kullanım ile cilt bakım ürünü önermenin ne kadar yanlış olduğunu çok iyi biliyoruz. Tüketici için ancak kısa vadeli beğeni ve alternatif sunmanın yöntemi olan bu kutular testervari yönüyle cildin reaksiyona sebep verip vermeyeceğini, renkli ürünlerde renk skalasının uyup uymayacağı gibi küçük ama önemli noktaları netleştirmeye yardım edebiliyor. Kozmetik, temizlik ürünleri dışında gıda ürünlerininde yer aldığı kutu sayesinde, çoğu zaman damağınıza uyup uymayacağını karar verebileceğiniz lezzetler evine gelebiliyor.

Bilmeyenler için kutuyla ilgili kısa bir özet geçtiğime göre son kutumun detaylarını sizlerle paylaşabilirim;


Nesfit Bitter Çikolatalı Tam Tahıllı Bar 1 adet,
Nesfit Çilekli Tam Tahıllı Bar 1 adet,
Tran Quini Positively Relaxed İçeçek,
Dove Oxygen Moisture Şampuan 50ml,
Çeşitli indirim kuponları..

Nesfit barları daha önce birkaç kez satın almış ve beğenmiştim. Dove oxgen şampuanı ise şuan kullanmak üzere olduğum ürün bitince hemen açacağım zaten miniboy olduğu için kısa sürede bitecektir. Tran Quini içeceğin tadı pek hoşuma gitmedi, yaşattığı ekstra relax bir histe yoktu. Bu ürünü içtikten sonraki gün baş ağrısı ve çarpıntı hissi yaşadım ama üründendir diye kesin bir yorum yapamıyorum. 

Bu ay Mayıs kutusuda çıktı, sanırım 1 hafta sonra kutum gelir. Umarım daha çok bakım ve kozmetik ürünler içeren bir kutu deneme şansı elde ederim! 

Sevgiler,
İlke.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

3 yorum

  1. Cok fazla kozmetik olmasa da sirf kutulari icin bile istemeye deger, kutulardan birseyler yapmak gercekten keyifli oluyor 😃

    YanıtlaSil
  2. İlke'cim imkansız artık kutu bulmak denebunu'dan maalesef ki :/

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben