Mutlubi ile Botanik Bahçesi Evinize Gelsin

Perşembe, Haziran 08, 2017


Özel günlerin vazgeçilmez ve klasik tercihlerinden biri çiçeklerdir. Fakat o görkemli buketlerin solup gitmesi benim için kabul edilebilir bir güzellik değil. Eğer hem çiçekleri seviyor hem de kalıcı hediyeleriniz ile sevdikleriniz tarafından hatırlanmak ve onları mutlu etmek istiyorsanız sizde botanik bahçeler ya da teraryum gibi yaşam fanuslarını tercih edebilirsiniz.


Eğer uzun süredir takipçim iseniz Mutlubi Teraryum ile ilgili memnuniyetimi ve eski yazımı hatırlarsınız. Eğer daha önce okuma fırsatı bulmadıysanız renkli yere tıklayıp göz atabilirsiniz. Yukarıda gördüğünüz benim mini botanik bahçem <3

İstanbul içindeyseniz aynı gün içinde kendi araçlarıyla teslimat yapan mutlubi.com , farklı şehirler için kargo ile teslimat sağlamaktadır.


Orkideden teraryuma kadar birçok seçeneği ile doğum günleri, sevgililer günü gibi özel günlerde ve birçok diğer sebeple çiçek yollamak istediğinizde www.mutlubi.com 'u tercih edebilirsiniz.Ayrıca takipçilerime özel bir süprizim var! 2017 yılının sonuna kadar mutlubi' den yapacağız alışverişlerinizde ilke kodu ile %15 indirimli alışveriş yapabileceksiniz.

Özel günlerinizde tercihiniz çiçekten yanaysa, nelerden hoşlandığınızı aşağıya yorum bırakmayı unutmayın! 

Sevgiler,

İlke.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

8 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

Takipçiler

Facebook'da Ben