Ana içeriğe atla

Heliocare Compact Güneş ÜrünleriGüneş korumasından çok daha fazlasını sunan Heliocare, üstün performansını yaptığı bilimsel temelli araştırmalarla gerçekleştirir. 12 yıllık Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi ile birlikte devam eden çalışmalar markanın bugün dünya genelinde kullanılmasında etkilidir.

Neden Heliocare?

Bazı ayrıcalıklı özellikleriyle fark yaratan Heliocare, topikal foto bağışıklık koruması özeliği ile ürünlerinin karakteristik yapısını oluşturur. Foto biyoloji ve dermatoloji çalışmalarına yönelik önemli çığır açan nitelikte formüller üretmiştir. Bu çalışmalar cilt sağlığında en üst düzeyde koruma etkisini getirir.  Formüllerde doğal bitkisel özlere ayrıca önem verilir ve bunlar “Fernblock Teknolojisi” ile geliştirilmiş biçimde hazırlanır. Yapısal açıdan cildin doğal dengesini kazandırmada bu teknoloji bir hayli etkili olmuştur. Ayrıca immünolojik selüler DND ve antioksidan içerikler sayesinde cilt mimarisinde yorucu ve yıpratıcı etkenler giderilir. Yeşil çay ekstresi ve eğrelti otu gibi güçlü bileşenleri barındıran Heliocare, doğal savunma mekanizmasına ciddi katkılarda bulunur. 

Yağ salgısındaki bozukluklar, parlama sorunu, kuruluk gibi sebum miktarı dengesizliklerinde etkilidir. Heliocare SPF 90 ve SPF 50 gibi farklı ürün gruplarından da anlaşılacağı gibi markanın odak noktası güneş koruyuculardır.  Güneş kaynaklı tüm sorunların çözümünde etkili içerikler geliştirir. Cilt tipi açısından her çeşit hassasiyete yanıt vermeyi hedefler. Bunu yaparken hücresel düzeyde zararı olan serbest radikallerin de önüne geçer. Ciltte var olan alerji potansiyelini ortadan kaldırır. Anti alerjiktir ve içeriklerin hiçbirinde paraben gibi tetikleyici madde yer almaz.

Heliocare Compact Ürünleri

Heliocare Compact serisi markanın en popüler ürünlerini bir arada tutar. Ürünler çok yönlü ve hedefe yönelik çözüm geliştirir.

Yağsız Kompakt SPF 50 Normal ve Kuru Ciltler İçin Renkli Güneş Koruyucu

Güneş vücudun ihtiyacı olan D vitamininin dönüştürülmesi için ve ruhsal sağlığımız açısından da son derece önemli bir varlıktır. Ancak küresel ısınma nedeniyle atmosferden uzaklaşmayan zararlı ışınlar cildimize zarar vermekte, bu da güneş koruyuculara olan ihtiyacı doğurmaktadır. Deri kanseri de dahil çok sayıda dermatolojik sorunun kaynağı güneş haline gelmiştir. Heliocare Compact SPF 50 bu noktada üstün performansıyla güçlü bir etki sağlar:

  1. Normal ve kuru cilt tiplerine özel olarak geliştirilmiştir.
  2. Kapatıcı olarak kullanılabilen ürün temiz cilde uygulanmalıdır. Ciltteki kusurların kapatılmasını sağlar.
  3. Doğal bileşenleri sayesinde yaşlanma geciktirici etkiye sahiptir.
  4. Güneş kaynaklı hasarları onarır.
  5. Renkli olması nedeniyle ciltteki ton farklılıklarını giderir.
  6. Cildi uzun süre korur, suya dayanıklıdır.
  7. Eğrelti otu, yeşil çay ekstresi özleri ile antioksidan özelliğine sahiptir.
  8. Hasarlı bölümlerin onarılmasına yardım eder.
  9. Pigmentasyon dengesizliklerini giderir.

Yağsız Kompakt Karma ve Yağlı Ciltler İçin Renkli Güneş Koruyucu SPF 50

Güneş cildin hassasiyetini artıran,  sorunlar için zemin hazırlayan bir etki yaratır. Uzun süreli güneş altında kalma durumu, kızarıklık, su toplaması, yanma, gerginlik, kırışıklık, leke benzeri durumlara neden olur. Kuruluk nedeniyle elastikiyet kaybı başlar ve bu da direncin düşmesi demektir. Karma ve yağlı ciltler için geliştirilen Heliocare Karma ve Yağlı Ciltler İçin Renkli Güneş Koruyucu SPF 50 bu anlamda güçlü bir destekleyicidir. Cilt onarıcı etkisi olan ürün bunu doğal özler sayesinde yapar. Eğrelti otu ekstresi ve yeşil çay ekstresi zararlı ışınlarına karşı direnci geliştiren, aynı zamanda antioksidan özellikli bileşenlerdir. Ancak bunu yaparken cildin genel sağlığını da korumakta, yapısal açıdan avantaj sağlamaktadır.

Ürün kullanımı yağsızdır ve kolay emilen niteliktedir. Yani rahatsızlık hissi vermez,   ağırlık yaratmaz. Ürün kapatıcı özelliği ile makyajlarda etkili sonuç verir. Ciltte görünmesi istenmeyen bölümlerde ton düzenleyicidir. Ürünün kullanımı öncesinde cildin temizlenmiş olması gerekir.  Güneşe maruz kalmadan 20-30 dakika önceden sürülmesi idealdir. Gün içinde isteğe göre birkaç kere kullanılabilir.


Heliocare ürünleri nar ecza’da %25 indirimli olarak satılıyor. Satın almak için tıklayınız: https://www.narecza.com/heliocare

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

HADA LABO TOKYO 3 HYALURONİK ASİT İÇEREN KIRIŞIK KARŞITI LOSYON VE GÜNDÜZ KREMİ İNCELEMESİ

Gratis' te satışı yakın zamanda başlayan içeriğinde Hyaluronik asit, Kolajen, Retinol, Ginseng, Lactobasillus gibi fermetler ve peptitler gibi önemli içerikler ile drugstore de bulunan, kalbimin çarpmasına sebep olan bir marka ve ürünlerinden bahsedeceğim bugün sizlere: Hada Labo Tokyo serisi. İçerik, fiyat ve performans açısından muhtemelen markayı farkettikçe ve denedikçe çoğu güzellik blogunda göreceğiz.  Aslında  Japonya'da en çok bilinen ve satan markası Hada Labo markasının daha ulaşılabilir ürünleri, birçok ülkede Hada Labo Tokyo olarak piyasaya sürülmüş. Detaylı araştırınca Polonya' da Rohto ilaç firmasına ait Dax Cosmetics tarafından üretildiğine ulaştım. Sitelerinden bakınca Cashmere, Celia, Dax Men, Dax Sun, Perfecta, Yokskine gibi bilindik markalarla piyasada yer ettiklerini görüyorsunuz. Hada Labo Tokyo' nun Türkiye' ye gelen ürünlerinde temizleyici, losyon, serum, göz kremi ve nemlendirici kategorilerinde olmak üzere toplam 8 farklı

ZİAJA MANUKA AĞACI YAPRAĞI ÖZLÜ TONİK - MANUKA TREE PURİFYİNG ASTRİNGENT FACE TONER

Cilt bakım rutiniminde olmazsa olmazlardan biri tonik olsa gerek! Tonik kullanmayı seviyorum çünkü cildimi temizledikten sonra nemlendiriciye hazırlamak için gerekli bir basamak olarak görüyorum. Bugün güzellik blogumun konuğu  Ziaja Manuka Tree Face Toner.  Ziaja markasından kısaca bahsetmem gerekirse; 2 eczacı tarafından kurulan Polanya menşeili bir marka. Ülkemizde kozmetik mağazalarında drugstore olarak ürünlerine ulaşabiliyoruz. Fakat markanın dermokozmetik olarak ürettiği ürünler henüz ülkemizde yok. Ziaja bildiğim kadarıyla hayvan testi yapmayan cruelty free bir marka. Ürünün ambalajı renkli ve şeffaf. İçerisinde ne kadar ürün bulunduğunu görebiliyorsunuz. Ucuz plastik şişe gibi görünüyor olabilir ama kaliteli, eşit dağıtan bir fısfısa sahip. Düşmelere karşı şişe ve fısfıs oldukça dayanıklı.  Manuka Ağacı Yaprağı Özlü Tonik ' in vaadleri şu şekilde: Yağlı ve karma ciltlerde, sıkılaştırmaya ve arındırmaya yardımcı. 14 yaş üstü kişiler için uygun. Ürün etiket

AVON FAR AWAY, GLAMOUR VE INFINITY PARFÜM YORUMLARI

 Yazın son günlerinden sonbahar aylarına geçerken parfüm tercihlerimde bazı değişiklikler oluyor. İşte tamda böyle bir zamanda Avon 'un 25. yılına özel tarafıma yollanmış olan  Far Away Parfüm  çeşitlerini konuşalım mı?   Gördüğünüz gibi bu setin içinde  Far Away EDP, Glamour  ve  Infinity  olmak üzere üç farklı koku bulunmakta. Aslında seride  Far Away Gold, Bella ve Exotic Edp  adlı ürünlerde var fakat henüz onları denemedim. Her birinin kendine has akılda ve vücutta kalıcı kokuları olduğunu düşünüyorum.  FAR AWAY GLAMOUR EDP  Klasik kokuyla bundan yaklaşık 15 sene önce tanışıp şişe şişe kullanan biri olarak Far Away Edp çeşitlerini denemek beni aşırı heyecanlandırdı. Gelen üç parfümden hangisi ilk tercihin olurdu derseniz kesinlikle Far  Away Glamour EDP  derim.  Parfümü ilk sıktığım zaman Frenk üzümü belki biraz greyfurt ve portakal çiçeği karışımı bir kokunun, nergis ve vanilya ile olan harmanını hissediyorum. Bir sürü sonra biraz misk biraz paçuli kokusu... Aklıma gelen ve hi