Kerastase Saç Ürünleri

Pazar, Temmuz 30, 2017Kerastase Paris, saç bakımında kullanıcıların aradığını bulduklarını hissettirecek eşsiz bir firmadır. Saç bakımını kolaylaştırmak ve öze kalitesini her kullanımda artıran ürünler sunar. Saç güzelliğini 3 aşamada gerçekleştiren marka, saç banyosu, bakım ve şekillendirici ile süreci tamamlar.

Kerastase Serileri

Kerastase markasında çok sayıda seri ve ürün yer alır. Bunların her biri özel laboratuarlarda saç onarımı alanında uzman kişiler tarafından formüle edilmiştir.


Specifique Saç Ürünleri

Çok yönlü ürün dökülme karşıtı ve aynı zamanda deri bakım ve onarımını sağlayan içeriğe sahiptir. Sağlıklı ve dengeli saç derisinin oluşmasına yardım eder. Saç dokusunun yenilenmesine, sağlıklı yeni saçların oluşmasına ve var olan saçların da güçlenmesine yardım eder.

Kerastase Serum

Saç ve saç derisinin derinlemesine bakımını sağlayan seri, tellerin deriye daha iyi tutunmasını sağlar. Zor şekil alan, hızlı kabaran ya da çabuk canlılığını kaybeden saçlara yönelik geliştirilmiştir. Özel formülleriyle saç bakımı yanında saç derisinin onarımında da etkilidir.

Kerastase Nutritive

 Nem dengesini kaybeden kuru yapıdaki saçlara özel olarak geliştirilen bir seridir.

 1. Kuru saçları tedavi eder, mat ve yıpranmış saçları canlandırır ve daha sağlıklı hale getirir.
 2. Günlük hayatta saçın maruz kaldığı kimyasal işlemler, dış faktörler ve ısı kullanımı durumlarının önüne geçer, yıpranma sonrası onarımı sağlar.
 3. Zayıflayan saç tellerini besler, güneşin zararlı ışınlarına karşı da koruma sağlayacaktır.
 4. Kerastase Nutritive saç bakım ürünleri düzenli kullanım sonrasında fark yaratan bir görüntü sağlar.

Kerastase Şampuanlar 

Saça derinlemesine temizlik yaparak köklerin onarılmasına katkıda bulunur. Zor şekil alan saçlar için kullanımı idealdir. Saçı kökten uca yenileyen ve onaran seri canlı ve parlak bir görünüm kazandıracaktır.


Kerastase Resistance 

Yaşlanan ve zayıf kalan saçlara yönelik olarak geliştirilen bir seridir. Saça ihtiyacı olan günlük bakımı verir. Dökülme sorunu yaşayanlar için etkili çözüm geliştirir. Saç köklerine etki ederek onarımı derinlemesine yapar. Bu sayede saçların yenilenmesini sağlar.

Homme Bain Capital Force

 Erkeklerin hassas ve dökülmeye meyilli saç yapılarına yönelik geliştirilmiştir. Dökülmeye karşı önlem olarak geliştirilen seri saç kaybını önlemede üstün başarı sağlar. Yağlanmaların önüne geçen özel formüllü ürünler saçın beslenmesini de sağlar. Deriyi tahriş etmeden güçlü bir onarım gerçekleştirir.

Elixir Ultime 

Bitkisel içeriklerle saça kaybettiği canlılığı geri kazandırmayı hedefler. Argan yağı formülü ürünlerden alınan etkiyi güçlendirir. Bu yağ, saç ve saç derisinin onarılmasında etkilidir. Saçın aşırı yağ nedeniyle ağırlaşmasını engeller. Esnek ve yumuşak bir görünüm sağlar. İşlem gören, kimyasallara maruz kalan saçların onarılmasına yardımcıdır. Kerastase Elixir Saç derisinin bozulan dengesini düzenler; kaşıntı, kızarıklık, yanma gibi deri sorunlarına özüm geliştirir.

Specifique Sensidote Dermo Calm 

Hassas yapıdaki saç derisine yönelik geliştirilen tedavi edici seridir. Saçların yağlanarak ağırlaşmasını engeller. Deride oluşan temizlemeye bağlı kızarıklık ya da kabuklanmayı yok eder. Esnek ve yumuşak bir saç yapısı kazandırır. Boya ve kimyasal işlem görmüş saçlarda kökten uca onarım sağlar. Seride yer alan serum ürünü deri altındaki saç köklerine daha etkili ulaşımı mümkün kılar.   Düzenli kullanımla beraber kısa sürede arınmış, sağlıklı bir saç görünümü elde edilecektir.

Kerastase Aminexil 

Saç dökülmesini yavaşlatmak üzere hazırlanan özel bir seridir. Saç köklerine derinlemesine etki ederek yeniden yapılandırma sağlar. Formülünde yer alan bileşenler tahriş olan derinin iyileşmesine katkıda bulunur. Saç tellerinin ömrünü uzatan seri, oldukça hafif yapıda ürünler içerir ve ilk kullanımdan itibaren saç derisinde fark yaratır. Kerastase Aminexil kopma ve kırılmaları yok eden güçlü etkiye sahiptir.

Tüm kerastase ürünlerini online olarak nar ecza ’dan satın alabilirsiniz.
Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

5 yorum

 1. Kerastes serumu merak ettim :)

  YanıtlaSil
 2. Kerastase ürünlerini cok kullandim ve cok memnun kaldim. Pahali biraz ama kalite farki var.

  YanıtlaSil
 3. Blogunuzda verdiğiniz önerileri severek takip ediyorum, teşekkürler.

  YanıtlaSil
 4. Derya'nın blog keşif etkinliğinden geliyorum.Sizi tanıdığıma memnun oldum.Tabi ki takipteyim :)

  YanıtlaSil
 5. Bu markayı henüz kullanmadım, şu an ben de kendime çok şaşırdım :)

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben