Ana içeriğe atla

SVR Sebiaclear


50 yıl önce temelleri atılan SVR, yaptığı çalışmalar ve dermatoloji alanına sağladığı katkılarla kısa sürede dünyanın en çok satan markalarından biri haline gelmiştir. Marka özellikle 2009 yılından sonra Qui Est merkezli laboratuarda sürdürdüğü çalışmalarını yoğunlaştırmıştır. Svr Güneş Kremi ve Xerial gibi seriler içermekte ve cilt sorunlarına karşı etkili çözüm sunmaktadır. Markanın ayırt edici özelliği üretim aşamasında araştırma çalışmalarına diğer birçok markaya göre daha fazla önem vermesidir. 50 araştırmacı ve 380 iş ortağı ile faaliyetlerini sürdürmekte ve dermakozmetik alanında büyük yenilikler sunmaktadır. SVR, ürünlerini hazırlarken insanların mutluluğuna odaklanır. Ayrıca üretim aşamasında çevredeki diğer canlılara karşı üstün duyarlılık sergiler.  Bununla ilgili 2010 yılında 14001 sertifikası alması da bunun kanıtı niteliğindedir.


SVR Sebiaclear Serisi

En önemli serilerden biri olan SVR Sebiaclear güçlü formüllerle kullanıcılarının ihtiyacı olan onarımı sağlar.

Sebiaclear Foaming Gel Yüz ve Vücut Temizleyici 

  1. Karma ve yağlı cilt yapıları için geliştirilen ürün çok yönlü etkiye sahiptir.
  2. Yüz ve vücuttaki kir ve kalıntıları yok eder. Bunu özel bileşenler sayesinde gerçekleştirir.
  3. Derinlemesine gözenek temizliği sağlar. Hücrelere etki ederek onarır, cildi besler.
  4. Direncin belirgin oranda artmasını sağlar. Çevresel etkenlere karşı hassasiyeti azaltır.
  5. İyi temizlenmeyen makyaj nedeniyle tıkanan gözenekleri açar.
  6. Cildin yağ dengesini ayarlayarak akne sorununu önler.
  7. Gözenekleri temizlerken kuruluk, tahriş ya da farklı bir hasara neden olmaz. Aksine cildin nem dengesinin sağlanması ile elastikiyet ve sıkılık elde edilir.
  8. Alerji tetikleyen hiçbir madde içermez.

Sebiaclear BB Cream - Güneş Korumalı Renkli SPF 20 Nemlendirici Krem

Ciltteki lekeli, pürüzlü görünümü yok eder. İstenmeyen bölgelerin kapatılmasına yardımcıdır. Renk tonunu düzenler. Güneş koruma etkisi olan ürün, nem dengesini sağlar, cildin savunmasını iyileştirir. Rahat kullanımı olan ürün yağ hissi bırakmaz. Kıl köklerindeki yağ dengesini ayarlar, daha mat ve sağlıklı görüntü kazanmaya yardım eder.

Mattifying Cream Matlaştırıcı Krem

Sebum fazlalığına bağlı olarak yağ ve parlama sorunu görülen ciltlerde dengenin yeniden kazanılmasını sağlar. Cildi matlaştıran ürün kalıntı bırakmadan ve yapışkanlık hissi vermeden kullanım sağlar. Akne sorununun önüne geçer, yağ dengesini giderir. Gözeneklerden içeri girerek cildin onarılmasını sağlar. İyi hücreleri çoğaltarak yapılandırmaya katkıda bulunur. Cildin günlü ihtiyacı olan besini ona verir.

Sebiaclear Cicapeel Gel -Akne İzlerini Azaltıcı Jel 

Ciltteki akne izlerini yok etmeye yardımcı üründür. Lekeleri giderir, her bölgenin aynı tonda olmasını sağlar. Cildi onarır, olası hasarları engeller. Yoğun kıvamı olan jel, cildin uzun süre su kaybetmesini engeller. Nem dengesini kalıcı olarak cilde verir. Son derece hafif dokusu kolayca cilt tarafından emilir ve rahatsızlık hissi yaratmaz.

Purifying Micellar Solution -Siyah Nokta ve Sivilceler İçin 

Siyah nokta ve sivilce sorunu yaşayan ciltlere yönelik olarak geliştirilmiştir.  Gözeneklerin derinlemesine temizlenmesini sağlar.  Hava kirliliği, makyaj kalıntıları gibi gözeneklerin tıkanmasına neden olan sorunları kalıcı şekilde etkisiz hale getirir. Cilde ferahlık hissi katan ürün, günlük bakımı sağlar. Derinin alt kısmında yer alan yağların cilt yüzeyine çıkışını kolaylaştırır ve fazla yağın ciltten uzaklaşmasını sağlar.  Ciltteki sivilceleri giderir ve bunların yeniden oluşmasını önler. Gözenekleri sıkılaştırarak kalıcı nem dengesi sağlar. Burun bölgesinde görülen siyah noktaların ciddi oranda azaltır. Cilde doğal ve pürüzsüz bir güzellik kazandırır. Güneş ışınlarının etkilerini en az seviyeye indirir. SVR Sebiaclear Purifying Micellar Solution cilt bariyerini güçlendirir ve dayanıklılığını artırır.

SVR Nereden alınır?

SVR ürünlerini incelemek ve satın almak istiyorsanız https://www.narecza.com/svr-laboratoires adresinden tüm ürünleri inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

HADA LABO TOKYO 3 HYALURONİK ASİT İÇEREN KIRIŞIK KARŞITI LOSYON VE GÜNDÜZ KREMİ İNCELEMESİ

Gratis' te satışı yakın zamanda başlayan içeriğinde Hyaluronik asit, Kolajen, Retinol, Ginseng, Lactobasillus gibi fermetler ve peptitler gibi önemli içerikler ile drugstore de bulunan, kalbimin çarpmasına sebep olan bir marka ve ürünlerinden bahsedeceğim bugün sizlere: Hada Labo Tokyo serisi. İçerik, fiyat ve performans açısından muhtemelen markayı farkettikçe ve denedikçe çoğu güzellik blogunda göreceğiz.  Aslında  Japonya'da en çok bilinen ve satan markası Hada Labo markasının daha ulaşılabilir ürünleri, birçok ülkede Hada Labo Tokyo olarak piyasaya sürülmüş. Detaylı araştırınca Polonya' da Rohto ilaç firmasına ait Dax Cosmetics tarafından üretildiğine ulaştım. Sitelerinden bakınca Cashmere, Celia, Dax Men, Dax Sun, Perfecta, Yokskine gibi bilindik markalarla piyasada yer ettiklerini görüyorsunuz. Hada Labo Tokyo' nun Türkiye' ye gelen ürünlerinde temizleyici, losyon, serum, göz kremi ve nemlendirici kategorilerinde olmak üzere toplam 8 farklı

ZİAJA MANUKA AĞACI YAPRAĞI ÖZLÜ TONİK - MANUKA TREE PURİFYİNG ASTRİNGENT FACE TONER

Cilt bakım rutiniminde olmazsa olmazlardan biri tonik olsa gerek! Tonik kullanmayı seviyorum çünkü cildimi temizledikten sonra nemlendiriciye hazırlamak için gerekli bir basamak olarak görüyorum. Bugün güzellik blogumun konuğu  Ziaja Manuka Tree Face Toner.  Ziaja markasından kısaca bahsetmem gerekirse; 2 eczacı tarafından kurulan Polanya menşeili bir marka. Ülkemizde kozmetik mağazalarında drugstore olarak ürünlerine ulaşabiliyoruz. Fakat markanın dermokozmetik olarak ürettiği ürünler henüz ülkemizde yok. Ziaja bildiğim kadarıyla hayvan testi yapmayan cruelty free bir marka. Ürünün ambalajı renkli ve şeffaf. İçerisinde ne kadar ürün bulunduğunu görebiliyorsunuz. Ucuz plastik şişe gibi görünüyor olabilir ama kaliteli, eşit dağıtan bir fısfısa sahip. Düşmelere karşı şişe ve fısfıs oldukça dayanıklı.  Manuka Ağacı Yaprağı Özlü Tonik ' in vaadleri şu şekilde: Yağlı ve karma ciltlerde, sıkılaştırmaya ve arındırmaya yardımcı. 14 yaş üstü kişiler için uygun. Ürün etiket

AVON FAR AWAY, GLAMOUR VE INFINITY PARFÜM YORUMLARI

 Yazın son günlerinden sonbahar aylarına geçerken parfüm tercihlerimde bazı değişiklikler oluyor. İşte tamda böyle bir zamanda Avon 'un 25. yılına özel tarafıma yollanmış olan  Far Away Parfüm  çeşitlerini konuşalım mı?   Gördüğünüz gibi bu setin içinde  Far Away EDP, Glamour  ve  Infinity  olmak üzere üç farklı koku bulunmakta. Aslında seride  Far Away Gold, Bella ve Exotic Edp  adlı ürünlerde var fakat henüz onları denemedim. Her birinin kendine has akılda ve vücutta kalıcı kokuları olduğunu düşünüyorum.  FAR AWAY GLAMOUR EDP  Klasik kokuyla bundan yaklaşık 15 sene önce tanışıp şişe şişe kullanan biri olarak Far Away Edp çeşitlerini denemek beni aşırı heyecanlandırdı. Gelen üç parfümden hangisi ilk tercihin olurdu derseniz kesinlikle Far  Away Glamour EDP  derim.  Parfümü ilk sıktığım zaman Frenk üzümü belki biraz greyfurt ve portakal çiçeği karışımı bir kokunun, nergis ve vanilya ile olan harmanını hissediyorum. Bir sürü sonra biraz misk biraz paçuli kokusu... Aklıma gelen ve hi