SVR Sebiaclear

Cuma, Temmuz 28, 2017


50 yıl önce temelleri atılan SVR, yaptığı çalışmalar ve dermatoloji alanına sağladığı katkılarla kısa sürede dünyanın en çok satan markalarından biri haline gelmiştir. Marka özellikle 2009 yılından sonra Qui Est merkezli laboratuarda sürdürdüğü çalışmalarını yoğunlaştırmıştır. Svr Güneş Kremi ve Xerial gibi seriler içermekte ve cilt sorunlarına karşı etkili çözüm sunmaktadır. Markanın ayırt edici özelliği üretim aşamasında araştırma çalışmalarına diğer birçok markaya göre daha fazla önem vermesidir. 50 araştırmacı ve 380 iş ortağı ile faaliyetlerini sürdürmekte ve dermakozmetik alanında büyük yenilikler sunmaktadır. SVR, ürünlerini hazırlarken insanların mutluluğuna odaklanır. Ayrıca üretim aşamasında çevredeki diğer canlılara karşı üstün duyarlılık sergiler.  Bununla ilgili 2010 yılında 14001 sertifikası alması da bunun kanıtı niteliğindedir.


SVR Sebiaclear Serisi

En önemli serilerden biri olan SVR Sebiaclear güçlü formüllerle kullanıcılarının ihtiyacı olan onarımı sağlar.

Sebiaclear Foaming Gel Yüz ve Vücut Temizleyici 

  1. Karma ve yağlı cilt yapıları için geliştirilen ürün çok yönlü etkiye sahiptir.
  2. Yüz ve vücuttaki kir ve kalıntıları yok eder. Bunu özel bileşenler sayesinde gerçekleştirir.
  3. Derinlemesine gözenek temizliği sağlar. Hücrelere etki ederek onarır, cildi besler.
  4. Direncin belirgin oranda artmasını sağlar. Çevresel etkenlere karşı hassasiyeti azaltır.
  5. İyi temizlenmeyen makyaj nedeniyle tıkanan gözenekleri açar.
  6. Cildin yağ dengesini ayarlayarak akne sorununu önler.
  7. Gözenekleri temizlerken kuruluk, tahriş ya da farklı bir hasara neden olmaz. Aksine cildin nem dengesinin sağlanması ile elastikiyet ve sıkılık elde edilir.
  8. Alerji tetikleyen hiçbir madde içermez.

Sebiaclear BB Cream - Güneş Korumalı Renkli SPF 20 Nemlendirici Krem

Ciltteki lekeli, pürüzlü görünümü yok eder. İstenmeyen bölgelerin kapatılmasına yardımcıdır. Renk tonunu düzenler. Güneş koruma etkisi olan ürün, nem dengesini sağlar, cildin savunmasını iyileştirir. Rahat kullanımı olan ürün yağ hissi bırakmaz. Kıl köklerindeki yağ dengesini ayarlar, daha mat ve sağlıklı görüntü kazanmaya yardım eder.

Mattifying Cream Matlaştırıcı Krem

Sebum fazlalığına bağlı olarak yağ ve parlama sorunu görülen ciltlerde dengenin yeniden kazanılmasını sağlar. Cildi matlaştıran ürün kalıntı bırakmadan ve yapışkanlık hissi vermeden kullanım sağlar. Akne sorununun önüne geçer, yağ dengesini giderir. Gözeneklerden içeri girerek cildin onarılmasını sağlar. İyi hücreleri çoğaltarak yapılandırmaya katkıda bulunur. Cildin günlü ihtiyacı olan besini ona verir.

Sebiaclear Cicapeel Gel -Akne İzlerini Azaltıcı Jel 

Ciltteki akne izlerini yok etmeye yardımcı üründür. Lekeleri giderir, her bölgenin aynı tonda olmasını sağlar. Cildi onarır, olası hasarları engeller. Yoğun kıvamı olan jel, cildin uzun süre su kaybetmesini engeller. Nem dengesini kalıcı olarak cilde verir. Son derece hafif dokusu kolayca cilt tarafından emilir ve rahatsızlık hissi yaratmaz.

Purifying Micellar Solution -Siyah Nokta ve Sivilceler İçin 

Siyah nokta ve sivilce sorunu yaşayan ciltlere yönelik olarak geliştirilmiştir.  Gözeneklerin derinlemesine temizlenmesini sağlar.  Hava kirliliği, makyaj kalıntıları gibi gözeneklerin tıkanmasına neden olan sorunları kalıcı şekilde etkisiz hale getirir. Cilde ferahlık hissi katan ürün, günlük bakımı sağlar. Derinin alt kısmında yer alan yağların cilt yüzeyine çıkışını kolaylaştırır ve fazla yağın ciltten uzaklaşmasını sağlar.  Ciltteki sivilceleri giderir ve bunların yeniden oluşmasını önler. Gözenekleri sıkılaştırarak kalıcı nem dengesi sağlar. Burun bölgesinde görülen siyah noktaların ciddi oranda azaltır. Cilde doğal ve pürüzsüz bir güzellik kazandırır. Güneş ışınlarının etkilerini en az seviyeye indirir. SVR Sebiaclear Purifying Micellar Solution cilt bariyerini güçlendirir ve dayanıklılığını artırır.

SVR Nereden alınır?

SVR ürünlerini incelemek ve satın almak istiyorsanız https://www.narecza.com/svr-laboratoires adresinden tüm ürünleri inceleyebilirsiniz.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

2 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben