BU AYIN DUYULARI - TEMMUZ 2017

Pazar, Ağustos 13, 2017

Aylardır bu seriye yazabileceğim hem çok güzel hem de çok sıkıcı şeyler yaşadım. Biraz yorgunluk, biraz uyuşukluk biraz da bu ortamdan soğuduğum için yazı yayınlamaz oldum. Özellikle instagram hesabım çalındıktan sonra sosyal medya daha da itici hale geldi. Sağolsun bazı arkadaşlarım çok yardımcı oldular, bazıları ise görmezden geldiler. Yardımı dokunan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim; yeni IG adresim @ilkecevikofficial 

KOKU:


Geçen aylarda Huncalife XX EDP hakkında detaylı bir yazı yazmıştım. O nedenle uzun uzadıya bahsetmeyeceğim zaten merak edenler üsteki bağlantıyı tıklayıp yazıyı okuyacaktır. Kokuyu benim için ilk çekici kılan Vanilya, Frezya ve Yasemin içeriyor olmasıydı.

DİNLEDİM:

Evettt! Sevdiğim sanatçılardan biri olan LP' nin When We're High şarkısı son günlerde dilime dolanan şarkılardan biri oldu.


Bunun dışında Ed Sheeran 'Shape of You' ,  Luis Fonsi ft Daddy Yankee ' Despacito' ve son olarak Sufle' den ' İçinde Aşk Var ' günde birkaç kez dinlediğim şarkılar arasında. Son günlerde favorileriniz neler?

İZLEDİM:

Bu kez sinema filmlerinden değil de, Türk dizilerinden bahsedelim mi?  Mesela Doctors tarzı dizileri severek izlediğim için zamanında 'Doktorlar' dizisini kaçırmadan izlemiştim. Şimdi yeni bir uyarlama olan Kalp Atışı dizisi başladı. Çok çok iyi bir dizi diyemem belki ama en azından klasikleşen aşk üçgenleri, töre cinayetlerinden uzak bir konusu var. 

Sizin yeni başlayan yaz dizilerinden beğendikleriniz neler? Mesela Dolunay ve Ateş Böceği gibi yeni dizileri takip ediyor musunuz?

TAT:


Bahar ayı geldiğinden beri favorim Starbucks Strawberry Cream <3 Caramel Popcorn' u henüz deneme şansım olmadı ama sanki yeni saracağım lezzet oymuş gibi! Kalorileri nedeniyle uzak durmaya çalışıyorum maalesef. Kardeşimden öğrendiğim Starbucks uygulaması sayesinde her alışverişimle 1 yıldız alıp, 15. alışverişimle istediğim Tall boy içeceği bedava içebiliyorum ;) Sizde telefonunuza uygulamayı yükleyebilir, hızlı ödeme yapma ve avantajlardan faydalanabilirsiniz.

HİS:

Anne oldum! Chinchilla türü bir kediyi sahiplendik. Henüz daha 3 aylık ve 1 aydır bizimle birlikte. O kadar tatlı, o kadar ponçik ki! Akşam eve koşarak gelip, napıyor diye sürekli düşünüyoruz. Tanıştırayım, Mario!


Siz son zamanlarda neler yaptınız? Halen takipteyseniz, ses verin !Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

4 yorum

  1. pisinin şirinliği <3 güle güle büyüt :-))

    YanıtlaSil
  2. İlke'cim ya, ben hiç bilmiyordum hesabının çalındığını! Haziran ve Temmuz ayım işlerimin çok yoğun olması nedeniyle Instagram'da "foto yükle-kaç" şeklinde takıldım. Şimdi yazını görünce fark ettim! Ben de yalnızca hesap adını değiştirdiğini düşünmüştüm... çok geçmiş olsun! Kediniz de çok şeker ayrıca, güle güle büyütün!!! Öperim!

    YanıtlaSil
  3. Geçmis olsun canim. Kedicik çok tatli 😊

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben