Hijyen Silahlarım: Huncalife Home Professional Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu

Cumartesi, Kasım 18, 2017

Evim evim temiz evim!
Tabi ki cildime aldığım kozmetik ürünler kadar evime aldığım kozmetik ürünlerde çok önemli! O nedenle sıklıkla yeni ürünler araştırır ve denerim. Daha önce severek paylaştığım çamaşır suları olmuştu. Şimdiye kadar yazdığım hijyen silahlarım kategorisi için renkli yere tıklayabilirsiniz. 

Huncalife Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyunu yaklaşık 6 aydan uzun süredir kullanıyorum.  Markayı çok tanıyan olmayabilir, o nedenle marka ile ilgili bilgilere blogumdan aratarak ulaşabilirsiniz...

Temiz İcerikli Huncalife Power Clean Çamaşır Suyu

Kullanım alanları doğrudan lavabo, tuvalet ve mutfak tezgahında kullanabilir veya sulandırarak bulaşıklarda, beyaz çamaşırlarda kullanılabilir.

Yüzeye kullanırken direk uygulayıp, 4-5 dk beklettikten sonra durulamak yeterli geliyor. Çamaşırlarda ise makina su alırken, deterjan gözüne katıyorum. Ya da bulaşık makinama biraz akıtıyorum. Öncelikle bu ürünü asıl tercih etme sebebim bulaşık makinası ve bulaşıklarda kullanmak içindi.  Neden peki diyeceksiniz? Çünkü diğer çamaşır sularından farklı olarak tamamen temiz içerikli olması. Bu özellikle son zamanlarda yıkandıktan sonra temiz gibi dursa da arınmayan deterjanlardaki aşırı kimyasallar muhabbetlerinden dolayı. 

Bu temiz içerik olayını söyle anlatabilirim. Farklı ürünlerde çamaşır sularına saç tellerinizi atıp 10 dk kadar bekletin. Saçınızın önce ağardığını sona koptuğunu hatta karışım içinde kaybolduğunu görürsünüz. Aynı olayı bu ürünle yaptığınızda hiçbir değişim olmaması, bence ürünün gerçekten kaliteli ve söylediği gibi temiz içerikli olduğunu gösteriyor. Bununla ilgili birçok temsilci video çekip youtube eklemiş, bulup izleyebilir ya da deneyebilirsiniz.
Çamaşır suyunu seçerken içerikten sonra benim için en önemli ikinci nokta kokusudur. Ürünü hangi amaçla kullanırsam kullanayım, şimdiye kadar denediğim en kokusuz çamaşır suyu budur diyebilirim. Genzime kadar kaçan çamaşır sularına son! Bu koku konusunda beğendiğim birkaç ürün daha var, kıyaslarsan en az kokulusu yine bu ürün oluyor. Koku hassasiyeti olup, deneyenler ne demek istediğimi anlayacaktır.

Son olarak duşa kabin temizliğinde de hazırladığım karışımda şimdiye kadar en etkili olan ürünlerden biri oldu. Tek başına yine yeterli değil, onun da altını çizmek isterim...

Temiz İcerikli Camasir Suyu
Ambalaj tasarımı olarak gayet basit ve klasik. Özellikle çoğu markada olduğu gibi kilitli baskılı kapak kullanmaları artıları.

Bence Huncalife Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyunun tek olumsuz yani fiyatı. Normal satış fiyatı 27 TL ama zaman zaman yapılan indirimlerle 15 TL'ye kadar alabilmek mümkün. Tabi sizde benim gibi buradan üye olup, temsilci fiyatıyla alırsanız %25 ila %40 arası karlı alışveriş yapmanız mümkün.

Siz temizlik ürünlerinizde nelere dikkat ediyorsunuz?

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

4 yorum

 1. Keşke daha ulaşılabilir olsa ,aslında dikkat çekici bir ürün 😍

  YanıtlaSil
 2. Merhabalar kısa bir bilgilendirme yapmak isterim bir uzmandan dinlemiştim. Çamaşır suyunu bırakın kullanmayı, kapalı bir dolaba koyduğunuzda bile oksijene yayılan kimyasalı evdeki herkesi zehirlemeye yetiyormuş. Pek çok ülkede kullanılmıyor. Çamaşır suyundan çok daha masum ve yaptığının 10 katını yapan doğal ürünler var tavsiye ederim. Akciğerle ilgili hastalıkların da sigaradan sonra en sevdiği şeymiş çamaşır suyu Aman dikkat.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bilgiler için teşekkür ederim o nedenle tamamen bitkisel olan karışımlardan alıyorum. Bu da doğal olduğu için tercih ettim.

   Sil
 3. güzel bir temizleyiciymiş bilgilendirici olmuş

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben