Hüzün Sarısı ile Hediyeleşme Etkinliği - 4

Cumartesi, Aralık 16, 2017


Hüzün Sarısı Blog sahibesi Nihal, gelenekselleşen Aktif Blog Yazarları arasındaki Hüzün Sarısı ile Hediyeleşme 4 etkinliğini gerçekleştirdi. Geçen seneki etkinliğe okulda veli toplantısı olunca katılamayıp, çok üzülmüştüm. Bu sene allahtan denk gelmedi ve güzel bir günü hep birlikte paylaştık.


Etkinlik ayrıntılarına gelecek olursam; 'Etkinliği Şişli Down Kafede yapalım mı ?' diye bir soru sorunca Nihal, hepimiz bunun çok güzel ve ince bir fikir olduğunu düşündüğümüzü söyleyerek, severek kabul ettik. Hepimizin aklında 'Çorbada tuzumuz olsun' fikri vardı aslında. Fakat bu seneki etkinliğimizin marka sponsoru Mineaderm büyük bir nezaketle tüm günün sponsoru olduğunu bildirdi. İncelikleri için Gökhan Beye ve ekip arkadaşlarına tekrar teşekkür ediyorum.  Mekan sıcak mı sıcak bir ambiyanstaydı, çalışanlarda oldukça özveriliydi. Onlarada teşekkürlerimi borç bilirim.


Firmanın sunumundan önce bizim için hazırlanmış lezzetli menümüz ile atıştırmaya başlarken, bir yandanda sohbet edip bol bol gülüştük. Daha sonra çaylar ve tatlımız eşliğinde Nihal' in açılış konuşması ve tam ardından Pazarlama Müdürü Gökhan Bey konuşmayı devraldı.


Aks Kozmetik' in markalarında biri olan Mineaderm, dermokozmetik konusunda oldukça iddaalı. Cilt bakımı ürünleri içinde kullandıkları patentli aktif bileşenlerin ödülleri bile var. Kök Hücre, N Capsul, Fosfolipit ve Liposome Teknolojisi ile akne, leke ve saç gibi birçok sorun için ürün yelpazesine sahipler. İstanbul Bölge Medikal Sorumlusu Üzeyir Bey ve Aylin Hanım katkılarıyla marka ve ürünler ile ilgili detaylı sunumu dinleyip, merak ettiğimiz sorulara cevaplarımızı aldık. Mineaderm Anti Wrikle  Serum ve Makyaj Sabitleme Vaadi olan Toniği denedik.


Sunum ardından firmanın bize bir süprizi daha olduğunu öğrendik. Kura ile 2 kişiye çeyrek altın verdiler. Şanslı talihliler sevgili Nihal ve Ayşegül oldu. Daha sonra hem markanın cilt tipimize göre olan ürünlerinin olduğu paketlerimizi ve yılbaşı için her birimize alınan özel hediyelerimizi de bizlere takdim ettiler. Gerçekten hem aşırı düşünceli hem de nazik olan firma hepimizin gönlünü süprizleriylede fethetti desem yeridir.

Mineaderm Markasının hediyeleri

Ardından Noel anne gibi Kırmızı Benekli Şeker Poşetlerle Sevgili Blogluyorum Gökçe' nin ortaya çıkıp, herkese bir hediyesini olduğunu açıklayana kadar bol süprizli güne mole vermiştik ki adeta ardı arkası kesilmiyordu :)


Blogluyorum' un hediyesinin sunum şıklığı

Gökçe Esaderm' den hepimize Microblanding Kaş Kontürü & Aqua Peel Cilt Bakımı hediye etti. En kısa sürede Esaderm' e uğrayıp cilt bakımından faydalanmak istiyorum ve güzel hediyesi için Gökçe' ye teşekkür ediyorum. 


Şerife - Nisa - Yasemin ile fotoğrafımız;

Etkinlikte hediyeleşme eşim sevgili Elit Salem Cadısı blogunun sahibi Nisanur' du. İkimizde birbirimize hediye paketlerimizi verdik ve heyecanla paketlerimizi kurcaladık.

Nisa'nın hediyeleri <3

Sevgili Şerife ile fotografımız;

Güzel bir gün geçirmemiz için 10 aktif blog yazarını buluşturan Nihal'e ve sponsor markamız Mineaderm' e fotoğraf çekiminde yardımcı olan Ayşegül'e, gazeteci Funda Erkoç' a teşekkür ediyorum. Umarım en kısa sürede tekrar bir araya geliriz.

Hüzün Sarısı ile Hediyeleşme 4 - Mineaderm 

Etkinlik basın ve gazetede;





Sevgiler!








Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

6 yorum

 1. Canım çok güzel bir gündü. Hediyelerini güle güle kullan. Hepsi birbirinden güzel, sevgiler ...

  YanıtlaSil
 2. Geldiğin için ve bu güzel yazı için teşekkür ederim canım. Yeni etkinliklerde bir arada olmak dileğimle 🌹

  YanıtlaSil
 3. hediyelerinizi güle güle kullanın :) Gökçe'yi de aranızda görünce çok sevdindim :)

  YanıtlaSil
 4. çok güzel bir gün geçirdik .-)) tanıştığımıza çok sevindim sevgiler .-)

  YanıtlaSil
 5. Mekan seçiminden etkinlik sunumuna her şeyiyle çok güzel planlanmış bir gündü.Bu etkinlik aracılığıyla tekrar bir araya geldiğimize de çok sevindim:)

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben