Gabrini Cosmetics Mat Kalem Rujlar

Pazar, Mart 11, 2018

Gabrini Mat Kalem Rujları

Kozmetik sektöründe uzun zamandır bildiğim Gabrini, son zamanlarda oldukça fazla yeni ürünü markasına katan yenilikçi firmalar arasında yerini aldı. Gabrini Mat Kalem rujları sevdiğim kadar yine eş zamanlarda çıkardıkları Gabrini Lovers Rouge Serisini de oldukça beğeniyorum.


Mat rujlar bu yıl vazgeçilmezlerim arasında girdi. Uzun zamandır elim hep bu özellikteki ürünlere gidiyor. Zaten oldum olası çok parlak rujları sevmemişimdir, o nedenle bu esinti bana iyi geldi :)


Ürünleri incelemeye başlayacak olursak; kalemle açılan rujlardan. Benim için serinin negatif özelliği diyebilirim. Çünkü bu tip ürünlerde ürün çok gidiyor, çabuk kırılıyor ve kullanım sırasında zaman kaybı yaratabiliyor. Fakat kalemtraşla zor açılan kalemler gibi çıkmaması, beni çok uğraştırmaması ile bu özelliğini görmezden gelebildim. Böyle olmasının en büyük artısı ise, kalem gibi dudak kenarlarına kolaylıkla çerçeve yapmak için kullanabiliyor olmanız.


Renklerin hepsi çok güzel görünmüyor mu? Renklerin sürümü oldukça yumuşak, kolay sürümlü. Likit gibi değiller dudağı kurutan bir yapıları yok. Tüm gün götürür diyebileceğim özellikte rujlar olmasalarda 2-3 saat rahatlıkla kullanılıyor. Yeme içme olayından sonra tazelemek gerekiyor. Tazelenme olayıda bazı mat rujlar gibi zor değil, hemen üstünden geçseniz de oluyor.

Gabrini Mat Kalem Ruj Swatchları

Renklere göz atacak olursak;  bendekiler 01, 04, 05, 06, 07 ve 09 tonları. Bu seride nudeler, pempeler, kırmızılar, kahveler ve bordolar bulmanız mümkün. Her zevke hitap edebilecek tonlar mevcut.


Kremsi yapıdaki rujlar sürdükten birkaç dakika sonrasında matlaşıyor. Dudaklarınız eğer kuruluk gibi kabuklu görüntüye sahip değilse, duruşları oldukça güzel. Eğer öyleyse dudaklarınıza kolaylıkla şeker bal karışımı ile bile peeling yapabilirsiniz. 

Açık renklerden istediğiniz performansı alabilmek için birkaç kat uygulama yapmanız gerekebilir. Benim dudak rengimde koyu olduğu için açık renklerin dudağımı kapatması için bu şekilde uygulama yapmak zorunda kaldım.

Renk tonlarını rahatlıkla görebilmeniz için sırasına göre rujlarla birlikte bir kare daha bırakıyorum. 12 farklı rengi olan bu rujları  tubitrend.com sitesinden rahatlıkla sipariş edebilirsiniz. Sıcak tonlu olanları benim favorim oldu. Sizler hangilerini beğendiniz? 

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

12 yorum

 1. Beklediğimden çok çok daha harika rujlar,özellikle 9 numara her daim favorim <3

  YanıtlaSil
 2. Bu rujlardan en çok 12 numarayı sevdim elim sürekli ona gidiyor 🙈 yapıları da oldukça güzel. Gabrini'nin hızına yetişmek mümkün olmuyor tabi o ayrı 🌸

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 12 numarası bende yoktu, onu da çok merak ettim şimdi :)

   Sil
 3. Bana bu kalemleri internet sitesinden almak zor geldi . Bende milyoncu gezip daha uygun fiyata aldım. Güzel rujlar seviyorum bende :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Daha kolay bulunabilse keşke, bizim buralarda o tarz yerlerde pek yok.

   Sil
 4. Birkaçı bendekilerin aynı rengindenmiş, Yapılarına bayılıyorum ben bunların ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yapıları, renkleri ve dudağı kurutmamasını seviyorum =)

   Sil
 5. Yapılarına, dudakta duruşlarını ve kurutmamasını çok sevdim bu rujların..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle katılıyorum. bu kadar uygun fiyata denenebilecek güzel ürünler.

   Sil
 6. Renklerini de yapılarını da çok sevdim bu rujların. Kullanım kolaylığından çantamdan çıkartmıyorum zaten :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende kendime seçtiğim birkaç rengi muhakkak çantamda taşıyorum.

   Sil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben