AVON Justine Tissue Oil Bakım Yağı

Pazartesi, Temmuz 02, 2018

AVON Justine Tissue Oil Bakım Yağı ile cildinizi besleyin.
AVON tüm kadınların derdi olan çatlak görünümüne karşı yeni bir ürün geliştirdi.
Bitkisel yağ özleri içeren formülüyle AVON Justine Tissue Oil, kilo alıp verme sonucu ve hamilelik sırasında oluşabilecek çatlakların görünümünü azaltmada kadınların en büyük yardımcısı olmaya aday.

AVON, şimdi de kadınların karşısına yeni cilt besleyici ürünüyle çıkıyor. Sadece iki haftada çatlakların görünümünü düzgünleştirmeye başlayan AVON Justine Tissue Oil, kilo alıp verme sonucu ve hamilelik sırasında oluşan çatlakların görünümünü azaltmada kadınların en büyük yardımcısı olacak.
Badem, mısır, buğday ve hint yağı içeren özel formülüyle hamilelik sırasında ve sonrasında da kullanıma uygun olan Justine Tissue Oil besleyici özelliğiyle cildin kendini yeniden toparlamasını sağlıyor. AVON’un yaptığı araştırmada bu özel ürünü kullanan 10 kadından 8’i iki hafta içinde çatlakların görünümünün hafiflediğini belirtti. Ayrıca lansmana özel olarak Justine Tissue Oil alana AVON logolu özel tasarım kozmetik çantası 4,20 TL.
AVON Justine Tissue Oil besleyici cilt bakım yağı ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve kolayca satın almak için www.AVON.com.tr adresini ziyaret etmek veya AVON Satış Temsilcileri ile iletişim kurmak yeterli.

AVON Justine Tissue Oil Besleyici Cilt Bakım Yağı, 100 ml, Kampanya fiyatı – 39,95 TL
*Basın bültenidir.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

4 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben