Uyku Standartlarınızı Değİştİrecek Yatak Modellerİ

Cumartesi, Eylül 29, 2018


Sağlığınızı destekleyen ve uyku kalitenizi iyileştiren yatak modelleri Yataş Bedding koleksiyonlarında  özel tasarımlarla sunuluyor. Yatak odası dekorasyonlarında fark yaratan, son teknolojilerle donatılmış yatak tasarımlarında farklı dekorasyon stilleri için özel seçenekler bulunuyor. Fonksiyonellik ve şıklığı bir arada sunan, modern tarzlara sahip en iyi yataklar bu koleksiyonlarda yer alıyor.Modern Teknolojilerle Tasarlanmış Yatakları Keşfedin

Farklı ihtiyaçlar için daha konforlu ve daha sağlıklı yataklar tasarlayan Yataş Bedding, dünyanın en iyi yataklarında kullanılan yay teknolojileriyle donatılmış yatak serileriyle sizi tanıştırıyor. Uyku esnasında vücut hareketlerinize uyum sağlayan bir yatak istiyorsanız, kişiye özel konfor vadeden Zero Gravity yatak modeli yatağınızın sadece size özel olmasını sağlıyor.

Vücut şekline göre yumuşaklık ve sertlik sunan Hourglass Air Yatak modeli vücudunuzun ihtiyacı olan yatak konforunu yaratıyor. Yorgun uyanma sorununu ortadan kaldıran  ekstra konfor özellikleriyle  Ergocoil Infinity Yatak modeli uyku kalitenizi arttırıyor. Yataş koleksiyonlarında yer alan en iyi yataklar arasından ihtiyacınız olan uyku standartlarını sağlayacak yatak seçimini kolaylıkla yapabilirsiniz.Son Teknoloji Yatak Tasarımlarında Öne Çıkan Özellikler

Vücutta biriken statik elektriği uzaklaştırma gibi modern teknolojilere sahip yatak modelleri, Yataş Bedding'in yeni yatak teknolojileri arasında yer alıyor.  Terlemeyi önleyen, fiziksel özelliklere uyum sağlayan, uyku kalitesini arttıran özel teknolojilerle donatılmış yataklarda, farklı estetik tasarım özellikleri sunan modeller bulunuyor. Teknolojik donanım ve tasarım özelliklerine göre yatak fiyatları değişiyor.

Ekstra omurga desteği sağlayan, yazlık ve kışlık olarak kullanılabilen Star Yatak modeli, fiziksel sorunlar yaşayanlar için ideal bir yatak seçeneği olmasıyla öne çıkıyor.  DHT yay teknolojisiyle kişiye özel uyku konforu sağlayan Vesta Yatak modeli ve her mevsim kullanım imkanları sunan Five-Z yatak modeli, üstün konfor özellikleriyle tercih edebileceğiniz yatak modelleri arasında yer alıyor. Five-Z yataklarda kullanılan uzay teknolojisi, kan dolaşımını hızlandıran bir etki sunuyor.Lüks Yatak Konforunu Kendinize Hediye Edin

Dünyanın en iyi yatak teknolojileriyle donatılmış lüks yatak konforunu, Yataş tek kişilik yatak seçeneklerinde bulabilirsiniz. Akıllı teknolojilerle donatılmış lüks yataklar fiziksel özelliklerinizi tanıyarak size özel yatak haline geliyor. Kusursuz omurga desteği sağlayan Hi-Low yay sistemi bulunan yatak modellerinden King Master 10.000 tatak modelini tercih ederek, lüks yatak konforunu yaşayabilirsiniz.

Lüks yatak konforunu çift kişilik yatak modellerinde sunulan özel koleksiyon serilerinde de bulabilirsiniz. Yeni evli çiftler için özel tasarlanmış Wedding Premium yatak modeli, eşlerin uyku sırasında birbirlerinin dönüş hareketlerinden etkilenmesini önleyen teknolojisi ile çiftler için yepyeni bir uyku deneyimi sunuyor. Özel bel desteği isteyenler için UltraWaist Bel Destek sistemine sahip Ergocoil Infinity yatak, iki kat konfor sunan yatak modelleri arasında yer alıyor. Neye ihtiyacınız olduğunu belirleyerek Yataş Bedding'in kişiye özel lüks yatak konforunu deneyimleyebilirsiniz.Bebeğiniz için Özel Tasarım Bebek Yatak Modellerini Tercih Edin

Bebeklerin omurga gelişimine doğru desteği veren, yüksek güvenlikli ve hijyenik özel bebek yatak modelleri Yataş bebek koleksiyonu içinde sizleri bekliyor. Bebekler için özel teknolojilerle üretilen bebek yatakları; Miniko, Bebiş, Yumurcak ve Agu tasarım serilerinde farklı ihityaçlara cevap veriyor. Koruma bariyeri olan, pamuksu yumuşaklık sunan, bebeğinizin vücuduna göre şekil alabilen bebek yataklarını güvenle tercih edebilirsiniz.

Yataş Bedding yatak modelleri bebeklerinize çok daha kaliteli ve güvenli uyku standartları vadediyor. Yataş yenilikçi teknolojileri ile bebek gelişimine özel yatak standartları sağlayan yatak modelleri sunuyor.  Bebeğinizin yatağı, onun fiziksel özelliklerini tanıyarak sağlıklı gelişebileceği uyku pozisyonunda uyumasını sağlıyor. Bebeğiniz için özel tasarım bebek yatağını Yataş bebek yatak koleksiyonundan seçebilirsiniz. 

Uyku standartlarınızı iyileştirecek, aradığınız özelliklerde yatak modellerini Yataş Bedding son teknoloji yatak tasarımları arasında bulabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara hitap eden yenilikçi teknolojilerle donatılmış Yataş Bedding ürünleri yıllar boyunca sorunsuz uyku keyfini garantiliyor.Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

0 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben