Avon Eva Mendes Eve Truth Parfüm

Pazartesi, Şubat 18, 2019

AVON ile
Kendin Olmanın Güzelliğini Hisset
Kendin olmak güzeldir… Avon kendi gibi olmayı seven kadınlara özel, yepyeni bir parfüm sunuyor; Yeni Eve Truth…  Eva Mendes’in marka yüzü olduğu yeni parfüm narin şakayık, taze nar ve tatlı sedir ağacı ile bahar aylarının vazgeçilmezi olacak…
Marka yüzü Eva Mendes’in tanıtımını yaptığı Eve parfüm ailesi büyüyor. Eve Truth, Avon’un Mart ayı yeniliklerinin en dikkat çekeni olarak kadınların radarına giriyor. Kendin olmanın güzelliğini hissedeceğiniz bu yeni parfüm ile bahar aylarını teninizde hissedeceksiniz.  Eve Truth, sizin doğrularınızı, yaşamak istediğiniz hayatı, kendiniz olarak yansıtmaya çalıştığınız gerçek güzelliğinizi ortaya çıkaracak bir koku.
Narin şakayık, taze nar ve tatlı sedir ağacı içeriğiyle teninizde sekiz saat kalıcı etki bırakan Eve Truth, “kendin olmayı” kutlayacağınız harika bir dokunuş. Mart ayında parfüm alana 150 ml vücut losyonu hediyesi de sadece size özel… Kendin olmayı kutlamaya parfümünüzle başlamak için harika bir fırsat.

AVON Eve Truth EDP, 50ml, Kampanya Fiyatı – 64,95 TL
AVON Eve Truth vücut losyonu, 150ml, Kampanya Fiyatı – 27,50 TL

AVON Hakkında:
AVON 131 yılı aşkın süredir güzelliği, yeniliği, iyimserliği, hepsinden öte kadını gururla temsil eden bir şirkettir. AVON, AVON True, Mark, ANEW, AVON Care, Skin-So-Soft ve Advance Techniques gibi yakından tanınan ve sevilen markalara sahiptir. AVON, ürünlerini, dünya genelinde 6 milyon bağımsız AVON Satış Temsilcisi tarafından yaklaşık 70 ülkede tüketicilere sunar.
AVON, ürünlerinde, tüketicilerinin kalite, güvenilirlik, iş sağlığı ve güvenliği, çevre yönetimi beklentilerini karşılayabilmek için sıkı kalite kontrol prosedürleri uygular ve bu uygulamaları Uluslararası Kalite Standartlarına uygun olarak yönetir.
Doğrudan Satış Derneği’nin (DSD) kurucu üyelerinden biri olan AVON, derneğin yönetiminde aktif rol almaktadır. AVON, ayrıca YASED (Uluslararası Yatırımcılar Derneği) ve KTSD (Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Sanayicileri Derneği)’nin yanı sıra ÇEVKO Vakfı üyesidir.

Daha fazlası için www.AVON.com.tr

Basın bültenidir.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

3 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben