AVON KORE ÜRÜNLERİ İLK İNCELEMESİ ( K Beauty Collection )

Cumartesi, Mart 02, 2019

Selamlar,

Golden Mushroom sleep mask, cica facial sheet mask, lotus flower el kremi

Türkiye' de Kore güzellik ürünlerini ve sırlarını yakından takip eden bir kitle var. Bunlardan bir çoğu güzellik mağazalarındaki kore menşeili ürünleri, varsa Kore ürünleri satan markaları ve mağazaları yakından takip etmekte. Bir kısmı yine benim gibi online yurtdışı kanallar vasıtasıyla da bu ürünleri almakta.
Kozmetikte mevcut olan gümrük sorunları nedeniyle kısıtlı alışveriş yapabiliyorken, yenilikleri ülkemize getiren ve kolaylıkla ulaşmamızı sağlayan markaları seviyoruz. Bunlardan biri de K beauty Collection serisi ile Avon !  
K beauty, kore güzellik sırları, jelly lip kiss mask, sugar maple, gold hydrogel eye mask

Kore güzelliği Avon'da şeklinde lanse edilen ürünlerden çoğu güzel bir paketle denemem için tarafıma yollandı. İçlerinden bazılarını kullandım bile! Şimdi gelin #koretrendiavonda ürünlerini incelediğim video da ürünler ile ilgili izlenimlerime bakalım mı?İyi seyirler !

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

5 yorum

 1. ambalajlar çok çekici bence güzel bir atak olmuş dudak maskesini de denemek istiyorum :)

  YanıtlaSil
 2. Aklımda uyku maskesi var :)

  YanıtlaSil
 3. Ben kağıt maskesini kullandım sadece. Daha diğerlerine bakamadım sıra gelmedi. Ama çok eğlenceli buldum bu seriyi. Videonu da izledim. Video çekmeye devam et olur mu?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende halen uyku maskesini açamadım bi. Diğerlerini bitirmeden de açmak istemiyorum bu aya tarihi geçenleri ayıklayıp attım, kızdım kendime.. İnşallah imkan, zaman buldukça çekmeye devam ediyorum.

   Sil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben