BİOMED SENSETIVE DİŞ MACUNU İNCELEMESİ

Pazar, Mart 31, 2019

biomed diş macunu

Bugün güzellik blogumda 6-7 ay önce Biomed firmasından gönderilen tanışma paketini konuşacağız. Marka ile tanışıklığım bu gönderi ile başladı. Çoğu kişi bilmese de Biomed bir Splat markası. Splat diş macunlarına olan sevgimi bilmeyen kaldı mı?

Biomed Sensetive diş macunu, diş minesini güçlendirmeye ve hassasiyeti azaltmaya yardımcı olan kalsiyum hidroksiapatit ve L-arjinin içeriyor. Kırmızı üzüm çekirdeği özü diş çürüklerine karşı korumaya ve diş eti sağlığını desteklemeye yardımcı olmakta. Ayrıca içeriğinde sinir otu, huş ağacı yaprak özü, menekşe kabuğu özleri içermekte. İçeriğinde Sles, peg, paraben, florür, yapay aroma ve renklendirici içermemekte.
biomed splat diş macunu kullananlar

Ürünü kullandığım sürece;
- Dişlerimde herhangi hassasiyet yaratmadı.
- Fırçalama sonrası ağız kuruluğuna sebep olmadı.
- Dişlerimi ekstra beyazlatmadı ama tartar oluşması gibi bir olaya da sebep olmadı.
-Verdiği temizlik hissini beğendim.
- Diş fırçası ise yumuşak, diş etlerine zarar vermeden rahatlıkla temizlik sağlıyor. (paketini attığım için detay veremiyorum.)

Biomed diş macununun Sensitive dışında 5 farklı çeşiti daha var: Calcimax, Superwhite, Propoline, Biocomplex ve Charcoal şeklinde. Hepsinin vaadlerinde farklılıklar var ama içerik olarak genellikle klasik market diş macunlarından biraz daha iyiler.

Diş macunundan genel olarak memnun kaldığımı söyleyebilirim. Daha önce markette çeşitleri olduğunu da görmüştüm. İnceleyip varsa beyazlık etkisi olan çeşidini kullanmak istiyorum. 100 g olan diş macunu 16,90 TL' ye satılmakta. Zaman zaman yapılan indirimlerle daha uygun fiyata alabilirsiniz. Biomed markası diş macunu çeşitlerine rahatlıkla Migros'lardan ulaşabilirsiniz.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

2 yorum

  1. fiyatı iyiymiş ama gittiğimde bakmayı unutuyorum sürekli o nedenle hala deneyemedim..

    YanıtlaSil
  2. Bir iki çeşidini bende kullanıyorum 👍 tekrar alacağım markalardan biri

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben