AVON MAN EDT | ERKEK PARFÜMÜ İNCELEMESİ

Pazartesi, Nisan 01, 2019

avon man edt kullananlar

Kendime parfüm almayı ne kadar çok seviyorsam, eşime de parfüm almayı çok severim. O da yeni ve değişik kokuları denemekten hoşnut olur. Bugün güzellik blogumun konuğu AVON Man Edt !

Baharatlı ve taze kokuları sevenler için Man Edt iyi bir alternatif olabilir. İlk sıktığımda Bergamot ve altan alta kendini hissettiren karabiberin kokusunu net bir şekilde alıyorum. Bir süre bekledikten sonra taze bir yeşil elma kokusu hissediyorum. Kokunun akşama kadar kalıcılığını sağlayan karabiber-lavantanın kehribar ve yosunla yaptığı birliktelikten olsa gerek.

avon man parfüm, avon erkek parfümleri

ÜST NOTA: Bergamot, Bergamot Yaprağı, Karabiber
ORTA NOTA:  Elma, Hindistan Cevizi ve Lavanta
ALT NOTA: Kehribar, Yosun ve Guaiac Ağacı

Parfüm YSL 'nin erkek parfümü olan La nuit de L' Homme nin kokusunu akıllara getiriyor. 


Parfüm ilk sıkıldığında fresh, hareketli bir koku gibi. Avonda klasik Fullspeed kullananların kokusu tarzında. Fakat zamanla kokunun alt notaları sayesinde baharatlı ve kalıcı bir hal alıyor. Karabiber her ne kadar üst notada olsada ilk sıkıldığında buram buram baharatlı bir parfüm havasında değil koku. Bence tam fresh odunsu ve seksi bir erkek kokusu.
avon erkek parfümleri yorum, man edt kullananlar, avon erkek parfüm

Avon Man EDT, 75 ML ve 115 TL. Nisan ayı Katalogunda parfümün 65,95 TL'ye indiğini söyleyebilirim. 30 ml boyu ise 32.50 TL ve kokuyla ilgili deneme yapmak için yeterli bir boy. Son olarak kış ve bahar aylarında, yazları ise serin gecelerde kullanmaya uygun.

Mis kokulu günler!

İlke.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

1 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben