LR PSEUDONYM EDP | KADIN PARFÜMÜ İNCELEMESİ

Cumartesi, Nisan 20, 2019


Mevsim geçişleride başlayınca günlük rutinde ilk değiştirdiğim ürün parfüm oldu. Geçen senelerde aldığım fakat kullanmaya hiç fırsatım olmadığı LR Pseudonym EDP 'yi bahar aylarında kullanılacak parfümlerden biri olarak seçtim. Daha önce lr ürünleri kullanmıştım ve özellikle LR KAROLİNA KURKUVA EDP en sevdiğim ürünleri olmuştu. Blogta detaylı olarak anlatmıştım, çevremdeki herkes aynı kokuyu sorup alınca kullanmayı bırakmak zorunda kaldım :D

lr kadın parfümleri, lr edp, lr bayan parfümü

Hadi gelin bugün güzelik blogumun konuğu olan LR PSEUDONYM EDP' yi incelemeye başlayalım.

Çiçeksi parfümleri sevenler için yeni bir alternatif pseudonym.  İlk sıktığım zaman hafif bir şeftali kokusu alırken arkadan kavunun hafif tınısını hissediyorum.

ÜST NOTA: Kavun, Şeftali, Kuş Üzümü, 
ORTA NOTA:  Gül, Su Zambağı, Yasemin, Menekşe
ALT NOTA: Sandal, Vetiver, Vanilya

Parfümün bir süre sonra bana hissettirdiği hafif yasemin, menekşe ardından sandal ve vanilyanın çok hafif birlikteliği. Bende parfümün hissettirdiği özel bir his oluşmasa bile gün sonunda bile kokunun soruluyor olması kalıcılık bakımından başarılı olduğunu düşündürüyor.

pseudonym edp kullanıcı yorumları, pseudonym fiyat, pseudonym parfüm deneyenler

Meyveli bir koku olmasına rağmen yine şekerli değil. Floral ve odunsu kokuların denge halinde olduğu bir parfümlerden biri olmuş. Şişe tasarımı sade, çantaya koyduğum zaman akma olabiliyor sanki. O nedenle çantada taşırken dikkatli olmalı.

LR Pseudonym Edp, 50 ml ve katalog fiyatı 104.90 TL. Kalıcılığı orta üstü olan bu parfümü beğensemde bence özel bir his bırakmadığı için sanırsam tekrar almam. Bir #parfumejunkie olarak yeni parfümlere yelken açmaya devam ediyorum.

Mis kokulu günler!

Sevgiler,

İlke.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

1 yorum

  1. markanın parfümleri oldukça kalıcı diye biliyorum ama hiç kullanmadım :D

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben