EDA TAŞPINAR YOĞUN BRONZLAŞTIRICI YAĞ İNCELEMESİ

Pazartesi, Mayıs 27, 2019

eda taşpınar bronzlaştırıcı yağ deneyenler, en iyi bronzlaştırıcı yağ

Yaz kapıyı çaldığına göre deniz, güneş, kum zamanı geliyor! Güneşe olan hasret sona eriyorken tabi ki bu özlem giderme olayını abartmadan, çayır çayır yanmadan nasıl sağlıklı bronzlaşırım herkesin aklındaki soru işareti. ( Bilimsel araştırmalar gösteriyor ki sağlıklı bronzluk olmaz. Cildimiz UV ışınlarından korunmak için melanin sentezini arttırarak kendini korumaya alıyor. )

Güneş kremi seçimi başlı başına dikkat edilmesi gereken bir olay. Kimyasal filtre mi olacak, fiziksel filtre mi olacak? Güneş kreminde hangi içerikler olmamalı derken kafalar yanıyor. O nedenle güneş kremi yazılarımda bahsettiğim noktalara dikkat etmenizi tavsiye ediyorum.

eda taşpınar bronzlaştırıcı kullananlar blog

Eda Taşpınar Yoğun Bronzlaştırıcı Yağ geçen yıl bronzlaştırıcı olarak tercih ettiğim ürünlerden biriydi. Yapılan pr gönderileri ile instagramda ve bloglarda çok görünce bir sıkılmıştım ama bu kez benden önce yakın arkadaşların deneyip memnun kalınca deneme isteği uyandırdı. Şimdi size Eda Taşpınar Bronzlaştırıcı Yağı aldığınızda memnun kalmama ve kalma sebeplerini kısaca anlatacağım:

Cildim bronzlaşmaya oldukça yatkın. Yandığımı, haşlandığımı pek hatırlamıyorum. Fakat herkes gibi  yoğun, kaliteli, kalıcı ve vücudumda eşit bir bronzluk istiyorum.

Bronzluğu koruma yolları

Hangi bronzlaştırıcıyı kullanırsanız kullanın, hemencik bronzlaşmayı hayal etmeyin! Öbür türlü ne kaliteli ne de sağlıklı bir bronzluğa erişebilirsiniz. Genellikle bu tip yanılgılar acılı, ağrılı yanıklara, kızarıklıklara sebep oluyor.

Tatilinizin ilk günleri güneşe çıkmadan ve güneşe çıktıktan sonra güneş kremini sık sık yenilemelisiniz. İkinci günden sonra düşük spf' li güneş kremi ile korunurken bronzlaştırıcı yağ kullanmaya hazırsınız. Bronzlaştırıcınızı spf koruması olmadan çok fazla tercih etmenizi tavsiye etmiyorum. Çünkü UVA, UVB ışınları affetmez, foto yaşlanmaya sebep olmaya ne gerek var ?

Bronzing Bomb kullananlar

Güneş kremimi uygulayıp, güneşlenme süremi aşama aşama arttırıyorum. Güneşin dik geldiği saatlerde güneşten uzak duruyorum. Bu şekilde 1-2 gün geçirdikten sonra Eda Taşpınar Yoğun Bronzlaştırıcı Yağ, daha önce kullandığım Eda Taşpınar Bronzing Bomb ürününü de bu yöntemle kullanmaya devam ediyorum. İçerisinde melanin üretimini harekete geçiren ve bronzlaştırma sürecini hızlandıran içeriklerden dolayı istediğim bronzluğa ulaşabiliyorum.

Eda Taşpınar bronzlaştırıcı yağ içerisinde hoşuma gitmeyen BHT, Coumarin ve Parfüm içerikleri bulunmakta. Bu nedenle içeriğe karşı hassas olan kişilerin dikkatli şekilde inceleyerek almasını öneriyorum.

50 mL' lik bu deneme boylarını 10 küsür liraya almıştım. Bronzlaşmak istersem içeriği daha iyi bir ürün bulur muyum bilemiyorum ama Eda Taşpınar' ı tekrar alabilirim.

Sağlıklı günler dilerim,

İlke.

Not: Artık bloguma ilkeee.com olarak değil, kozmetikyorumlarim.com olarak ulaşabileceğinizi farkettiniz mi?

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

9 yorum

 1. içeriğine bakmadan geçen sene kullanmıştım. Kokusunu çok sevdiğim için vazgeçemedim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eda Taşpınar Bronzlaştırıcının kokusu fena değildi :)

   Sil
 2. Geçen sene küçük boyunu sırf merakımdan aldım ama bir sonuca varamadım. Bu yıl tekrar kullanmayı planlıyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Etkisi fena değil, doğru kullanmak çok önemli. Yeri doldurulmaz bir ürün olduğunu düşünmüyorum ama :)

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. Bakalım o zaman Eda Taşpınar Bronzlaştırıcı ile ilgili sen ne düşüneceksin :)

   Sil
 4. Maalesef ben geçen yıl alakasız bir şekilde haşlananlar tayfasındayım. Bronzlaşmak için saatlerce beklemememe rağmen gezdiğim yerde bu yağa denk gelen yerlerim resmen pişmişti. Sanırım bir daha kullanmam.

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben