ELLİPSE LAZER İLE AĞRISIZ, ACISIZ VE RİSKSİZ GÜZELLİK ARTIK HAYAL DEĞİL

Perşembe, Mayıs 16, 2019


Yakın geçmişe kadar risklerinden çekindiği ya da ağrılı bir operasyondan korktuğu için birçok insan en basit kusurlarından bile kurtulamıyordu. Ancak yeni yöntemler ile özellikle cilt görünümü ve yüz estetiği alanındaki çoğu uygulama için artık bu süreçler acısız ve risksiz. Bu uygulamalardan en önemlisi de ellipse lazer. Yaşamın doğal bir süreci olarak yaş ilerledikçe ciltte kolajen kaybı kaçınılmaz hale gelir. Dolaşım sistemi de bu süreçte yavaşladığı için dudaklarda ister istemez hacim ve nem kaybı, çatlama, kırışıklık, renk solması, matlaşma gibi sorunlar meydana gelir. Ayrıca yüz bölgesi ve vücutta oluşan çeşitli lekeler, izler ve kırışıklıklar da can sıkıcı olabilir. Tüm bu sorunların hızlı ve kolay çözümü ise, ellipse lazer yöntemi.

Ellipse Lazer Nedir ve Nasıl Uygulanır?

Hem yüze hem de tüm vücuda uygulanabilen ellipse lazer, cilt altında gerekli görülen derinliğe kadar inebilen ışınlar ile mikro ısı kanalları açar. Gözle görülemeyecek kadar küçük olan bu kanallar aracılığı ile cildin kendini onarma ve yenileme özelliği tetiklenir. Bu tetikleme ile ciltte yenilenme başlar, daha kaliteli ve pürüzsüz bir doku oluşur. Ayrıca yine bu kanallar sayesinde, yapılan uygulamaya bağlı olarak destekleyici ürünler cildin en alt tabakasına kadar iletilebilir. Bu uygulamalar ayda 1 kere olmak üzere 2 ila 30 dakika süren seanslar ile en az 1 en fazla 3 seansta yapılır. Ellipse lazer en yeni ve en etkili Erbium Glass lazer teknolojisi ile uygulanır. Amerika Birleşik Devletleri Sağlık Bakanlığı’na bağlı Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi’nin onayını ve Avrupa Medical CE sertifikasını almış olan bu yöntem, başarılı sonuçlarının yanı sıra, herhangi bir yan etkisi bulunmadığı için uygulanan kişilerin günlük rutinlerine hızlıca dönebilmelerini sağlar.

Ellipse Lazerin Uygulama Alanları ve Faydaları Nelerdir?

Ellipse lazer yöntemi ile, dudaklarınızda hacim kaybından şikayetçi iseniz, dolgu malzemesi kullanmaksızın dolgunluk sağlanabilir. Bunun yanı sıra dilerseniz dudağınız daha pembe, pürüzsüz ve çizgisiz bir görünüme kavuşulabilir. Sadece dudak görünümü için değil, yüzünüzdeki sivilce izleri, çukurlar, geniş gözenekler, ince ve derin kırışıklıklar, cilt parlaması ve sağlıksız görünüm gibi sorunlar için de size hızlı çözüm sağlar. Ameliyat ya da kaza nedeni ile yüz veya vücutta oluşan yara izlerinden şikayetleriniz varsa bu izleri hafifletir hatta tamamen yok edebilir. Bunların dışında gebelik sonrası ya da kilo alıp verme sebebi ile oluşan vücut çatlaklarını giderir.

Ellipse Lazeri Neden Tercih Etmelisiniz?

Ellipse lazer, acısız ve ağrısız bir yöntemdir. Üstelik uygulanması oldukça hızlı ve kolaydır. Ellipse lazer hızlı sonuç verir ve gözle görülür etki gösterir. İlk seansınızdan önce doktor kontrolü ile analiz yapılır. Bu analizin sonuçlarına göre yan etki yaratma riski olan kişilere uygulama yapılmaz. Bu sayede yan etkilerin önüne geçilmiş olur, uygulamanın riskleri ortadan kalkar. Oluşabilecek maksimum yan etki, uygulama sonrasında hafif ve geçici bir kızarıklıktır. Bunun dışında hiçbir iz ya da yan etki bırakmaz. Amacı sadece doğal bir süreci tetiklemek olduğu için de uzun süre kalıcıdır. Ellipse lazer yaptıranlar, uygulamadan sonra anında günlük yaşantılarına geri dönebilir. Ellipse lazer dudak uygulamasını, daha önce dudak dolgusu yaptırmış kişiler de tamamen sorunsuz bir şekilde yaptırabilir.
Cildinizle ve görünümünüzle kolayca barışmanızın zamanı geldiyse hızlıca uygulatıp hızlıca sonuç alabileceğiniz ellipse lazer yöntemini deneyebilirsiniz. 4 mevsim uygulanabilirliği olan ellipse lazer ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da randevu oluşturmak için Plastik Rekonstürktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alpaslan Topçu ile iletişime geçebilirsiniz.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

3 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben