Ana içeriğe atla

ELLİPSE LAZER İLE AĞRISIZ, ACISIZ VE RİSKSİZ GÜZELLİK ARTIK HAYAL DEĞİL


Yakın geçmişe kadar risklerinden çekindiği ya da ağrılı bir operasyondan korktuğu için birçok insan en basit kusurlarından bile kurtulamıyordu. Ancak yeni yöntemler ile özellikle cilt görünümü ve yüz estetiği alanındaki çoğu uygulama için artık bu süreçler acısız ve risksiz. Bu uygulamalardan en önemlisi de ellipse lazer. Yaşamın doğal bir süreci olarak yaş ilerledikçe ciltte kolajen kaybı kaçınılmaz hale gelir. Dolaşım sistemi de bu süreçte yavaşladığı için dudaklarda ister istemez hacim ve nem kaybı, çatlama, kırışıklık, renk solması, matlaşma gibi sorunlar meydana gelir. Ayrıca yüz bölgesi ve vücutta oluşan çeşitli lekeler, izler ve kırışıklıklar da can sıkıcı olabilir. Tüm bu sorunların hızlı ve kolay çözümü ise, ellipse lazer yöntemi.

Ellipse Lazer Nedir ve Nasıl Uygulanır?

Hem yüze hem de tüm vücuda uygulanabilen ellipse lazer, cilt altında gerekli görülen derinliğe kadar inebilen ışınlar ile mikro ısı kanalları açar. Gözle görülemeyecek kadar küçük olan bu kanallar aracılığı ile cildin kendini onarma ve yenileme özelliği tetiklenir. Bu tetikleme ile ciltte yenilenme başlar, daha kaliteli ve pürüzsüz bir doku oluşur. Ayrıca yine bu kanallar sayesinde, yapılan uygulamaya bağlı olarak destekleyici ürünler cildin en alt tabakasına kadar iletilebilir. Bu uygulamalar ayda 1 kere olmak üzere 2 ila 30 dakika süren seanslar ile en az 1 en fazla 3 seansta yapılır. Ellipse lazer en yeni ve en etkili Erbium Glass lazer teknolojisi ile uygulanır. Amerika Birleşik Devletleri Sağlık Bakanlığı’na bağlı Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi’nin onayını ve Avrupa Medical CE sertifikasını almış olan bu yöntem, başarılı sonuçlarının yanı sıra, herhangi bir yan etkisi bulunmadığı için uygulanan kişilerin günlük rutinlerine hızlıca dönebilmelerini sağlar.

Ellipse Lazerin Uygulama Alanları ve Faydaları Nelerdir?

Ellipse lazer yöntemi ile, dudaklarınızda hacim kaybından şikayetçi iseniz, dolgu malzemesi kullanmaksızın dolgunluk sağlanabilir. Bunun yanı sıra dilerseniz dudağınız daha pembe, pürüzsüz ve çizgisiz bir görünüme kavuşulabilir. Sadece dudak görünümü için değil, yüzünüzdeki sivilce izleri, çukurlar, geniş gözenekler, ince ve derin kırışıklıklar, cilt parlaması ve sağlıksız görünüm gibi sorunlar için de size hızlı çözüm sağlar. Ameliyat ya da kaza nedeni ile yüz veya vücutta oluşan yara izlerinden şikayetleriniz varsa bu izleri hafifletir hatta tamamen yok edebilir. Bunların dışında gebelik sonrası ya da kilo alıp verme sebebi ile oluşan vücut çatlaklarını giderir.

Ellipse Lazeri Neden Tercih Etmelisiniz?

Ellipse lazer, acısız ve ağrısız bir yöntemdir. Üstelik uygulanması oldukça hızlı ve kolaydır. Ellipse lazer hızlı sonuç verir ve gözle görülür etki gösterir. İlk seansınızdan önce doktor kontrolü ile analiz yapılır. Bu analizin sonuçlarına göre yan etki yaratma riski olan kişilere uygulama yapılmaz. Bu sayede yan etkilerin önüne geçilmiş olur, uygulamanın riskleri ortadan kalkar. Oluşabilecek maksimum yan etki, uygulama sonrasında hafif ve geçici bir kızarıklıktır. Bunun dışında hiçbir iz ya da yan etki bırakmaz. Amacı sadece doğal bir süreci tetiklemek olduğu için de uzun süre kalıcıdır. Ellipse lazer yaptıranlar, uygulamadan sonra anında günlük yaşantılarına geri dönebilir. Ellipse lazer dudak uygulamasını, daha önce dudak dolgusu yaptırmış kişiler de tamamen sorunsuz bir şekilde yaptırabilir.
Cildinizle ve görünümünüzle kolayca barışmanızın zamanı geldiyse hızlıca uygulatıp hızlıca sonuç alabileceğiniz ellipse lazer yöntemini deneyebilirsiniz. 4 mevsim uygulanabilirliği olan ellipse lazer ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da randevu oluşturmak için Plastik Rekonstürktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alpaslan Topçu ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

HADA LABO TOKYO 3 HYALURONİK ASİT İÇEREN KIRIŞIK KARŞITI LOSYON VE GÜNDÜZ KREMİ İNCELEMESİ

Gratis' te satışı yakın zamanda başlayan içeriğinde Hyaluronik asit, Kolajen, Retinol, Ginseng, Lactobasillus gibi fermetler ve peptitler gibi önemli içerikler ile drugstore de bulunan, kalbimin çarpmasına sebep olan bir marka ve ürünlerinden bahsedeceğim bugün sizlere: Hada Labo Tokyo serisi. İçerik, fiyat ve performans açısından muhtemelen markayı farkettikçe ve denedikçe çoğu güzellik blogunda göreceğiz.  Aslında  Japonya'da en çok bilinen ve satan markası Hada Labo markasının daha ulaşılabilir ürünleri, birçok ülkede Hada Labo Tokyo olarak piyasaya sürülmüş. Detaylı araştırınca Polonya' da Rohto ilaç firmasına ait Dax Cosmetics tarafından üretildiğine ulaştım. Sitelerinden bakınca Cashmere, Celia, Dax Men, Dax Sun, Perfecta, Yokskine gibi bilindik markalarla piyasada yer ettiklerini görüyorsunuz. Hada Labo Tokyo' nun Türkiye' ye gelen ürünlerinde temizleyici, losyon, serum, göz kremi ve nemlendirici kategorilerinde olmak üzere toplam 8 farklı

ZİAJA MANUKA AĞACI YAPRAĞI ÖZLÜ TONİK - MANUKA TREE PURİFYİNG ASTRİNGENT FACE TONER

Cilt bakım rutiniminde olmazsa olmazlardan biri tonik olsa gerek! Tonik kullanmayı seviyorum çünkü cildimi temizledikten sonra nemlendiriciye hazırlamak için gerekli bir basamak olarak görüyorum. Bugün güzellik blogumun konuğu  Ziaja Manuka Tree Face Toner.  Ziaja markasından kısaca bahsetmem gerekirse; 2 eczacı tarafından kurulan Polanya menşeili bir marka. Ülkemizde kozmetik mağazalarında drugstore olarak ürünlerine ulaşabiliyoruz. Fakat markanın dermokozmetik olarak ürettiği ürünler henüz ülkemizde yok. Ziaja bildiğim kadarıyla hayvan testi yapmayan cruelty free bir marka. Ürünün ambalajı renkli ve şeffaf. İçerisinde ne kadar ürün bulunduğunu görebiliyorsunuz. Ucuz plastik şişe gibi görünüyor olabilir ama kaliteli, eşit dağıtan bir fısfısa sahip. Düşmelere karşı şişe ve fısfıs oldukça dayanıklı.  Manuka Ağacı Yaprağı Özlü Tonik ' in vaadleri şu şekilde: Yağlı ve karma ciltlerde, sıkılaştırmaya ve arındırmaya yardımcı. 14 yaş üstü kişiler için uygun. Ürün etiket

AVON FAR AWAY, GLAMOUR VE INFINITY PARFÜM YORUMLARI

 Yazın son günlerinden sonbahar aylarına geçerken parfüm tercihlerimde bazı değişiklikler oluyor. İşte tamda böyle bir zamanda Avon 'un 25. yılına özel tarafıma yollanmış olan  Far Away Parfüm  çeşitlerini konuşalım mı?   Gördüğünüz gibi bu setin içinde  Far Away EDP, Glamour  ve  Infinity  olmak üzere üç farklı koku bulunmakta. Aslında seride  Far Away Gold, Bella ve Exotic Edp  adlı ürünlerde var fakat henüz onları denemedim. Her birinin kendine has akılda ve vücutta kalıcı kokuları olduğunu düşünüyorum.  FAR AWAY GLAMOUR EDP  Klasik kokuyla bundan yaklaşık 15 sene önce tanışıp şişe şişe kullanan biri olarak Far Away Edp çeşitlerini denemek beni aşırı heyecanlandırdı. Gelen üç parfümden hangisi ilk tercihin olurdu derseniz kesinlikle Far  Away Glamour EDP  derim.  Parfümü ilk sıktığım zaman Frenk üzümü belki biraz greyfurt ve portakal çiçeği karışımı bir kokunun, nergis ve vanilya ile olan harmanını hissediyorum. Bir sürü sonra biraz misk biraz paçuli kokusu... Aklıma gelen ve hi