YENİ ALAN ADIM: 'KOZMETİKYORUMLARİM.COM'

Pazartesi, Temmuz 01, 2019

2012'de yazmaya başladığım güzellik blogumu 'cadininkozmetikkazani' bir süre sonra alan adı alıp yaklaşık 5 yıldır www.ilkeee.com olarak kullanıyordum. Fakat sürekli olarak yılda 1 kere DNS sorunu yaşıyorum. Muhtemelen yönlendirmelerimi önceden yapan kişiden dolayı. Yılda bir kere Mayıs ayları civarında siteme giriş yapılamaz oluyor. Para karşılığında x kişine haber veriyorum ve düzenleme yapıyor. 2-3 yıldır bunu yaptırmaktan sıkıldım. Zaten alan adı, domain vs ye 90-100 TL veriyorum, daha ne? 

Neyse, daha sonra sevgili Sosyal Medya Kafe sitesi sahibi Sibel hanımla görüştüm. Konuşma sonrası seo uyumlu yeni bir alan adı alıp, baştan düzenleme yapmaya karar verdik. Blogumu adresi bu nedenle www.ilkeee.com'dan, www.kozmetikyorumlarim.com olarak yenilendi.

Kozmetik Yorumlarım adına geçince ister istemez büyük bir hit ve takipçi kaybı yaşadım. Her sene aynı sorunu kısa bir süre yaşıyordum, o nedenle artık rahatım. Umarım eski başarısı ve bilinirliğine en kısa sürede erişir. Bu süreçte bana destek olan herkese teşekkürü bir borç bilirim.

Sevgiler,
İlke.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

7 yorum

 1. bence ilkeee den çok daha iyi olmuş bu isim hayırlı olsun..

  YanıtlaSil
 2. Isim güzel olmuş hayırlı olsun:)

  YanıtlaSil
 3. Yeni ismin hayırlı olsun canım ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ediyorum, umarım her şey güzel olr =)

   Sil
 4. hayırlı olsun, yazmaya devam, mutlaka geri gelirler :D

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben