AVON FULLSPEED NITRO EDT | ERKEK PARFÜMÜ İNCELEMESİ

Cumartesi, Ağustos 17, 2019

avon erkek parfümleri, erkek parfüm önerileri, en iyi erkek parfümler, kalıcı erkek parfümleri, aromatik erkek kokuları

Kendime yeni bir parfüm siparişi verdiysem muhakkak eşime de bir tane sipariş ederim. En son verdiğim Avon siparişinde öğrencilik yıllarında eşimin severek kullandığı klasik çeşidi olan Fullspeed adlı kokunun yeni çeşitlerinden birini, Avon Full Speed Nitro Edt 'yi sipariş etmiştim. Bugün blogumda okumanız için erkek parfümü önerisi bırakıyorum.

Fullspeed Nitro Edt, aromatik ferah kokuları seven erkeklere göre. İlk defa bir parfümü uzun uzun anlatmayacağım sanırım. Çünkü koku içeriği olarakta çok fazla içeriğe sahip değil.  İlk sıktığımda nanenin verdiği o ferah kokuyu alıyorum. Üç beş dakika sonra koku yavaşta oturuyor o zaman kakulenin kokusu yavaş yavaş sarmaya başlıyor. Koku saatler geçtikten sonra amberin kalıcılığı ile gün sonunu tamamlıyor. Arada tamda adlandıramadığım bir tını daha var sanırım bu nitro bullet dedikleri içerikten olsa gerek fakat araştırdığımda tam olarak ne olduğunu bulamadım. Hızlı ve öfkelideki nitro olayları hariç :)

FULL SPEED NITRO KOKUSU, AVON FULL SPEED NİTRO İÇERİĞİ, FULL SPEED NİTRO KOKUSU

ÜST NOTA: Mint
ORTA NOTA:  Kakule, nitro bullet
ALT NOTA: Amber

Eşim kokuyu maalesef alamadığı için pekte beğenmedi. Fakat yakın arkadaşı çok beğendiği için babasına aldı. O nedenle koku zevkleri kişiden kişiye değişiyor. Klasik full speed eşimin favorisiydi, daha odunsu ve net bir koku olduğu için onu sevdiğini söyledi. Fakat akşam sarıldığımız zaman ya da ceketini, gömleğini asarken ben parfümün kokusunu çok net alıyorum ve o aromatik koku fevkalade! Koku bir tık daha hissedilebilir olsaydı bence daha çok sevilebilirdi. Eşim beğenmediği için bitince tekrar almayacağımız erkek parfümleri arasında yerini aldı.

FULL SPEED NITRO KOKUSU, AVON FULL SPEED NİTRO İÇERİĞİ, FULL SPEED NİTRO KOKUSU

Avon Fullspeed'in Adrenaline, Supersonic, Nitro, Power, Max Turbo ve klasik olmak üzere tam 6 farklı çeşidi var. Diğer kokularını da en kısa sürede denetmek istiyorum. Özellikle Avon Full Speed Supersonic' in beyaz şişesi çok şık!  Nitro edT, 75 mL boyunda. Ürünün katalog fiyatı 130 TL fakat yapılan aylık Avon katalogu indirimlerinde 79.99 TL'ye kadar düştüğünü görebilirsiniz.

Güvenli şekilde ve indirimli fiyatı ile Satın almak için Avon Dükkanıma tıklayabilirsiniz.

Mis kokulu günler,

İlke.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

3 yorum

 1. bu kokuyu ben de çok seviyorum:) erkek parfümü olsa da kullanıyorum

  YanıtlaSil
 2. Eşime bir dönem almıştım. Sevmişti de ama şu anda çok pahalı.

  YanıtlaSil
 3. Hoş ve güzel bir blogunuz var. Sizi takibe aldım. Sizi de beklerim,sağlıcakla Kalın.

  https://dizifilmkitaptavsiye.blogspot.com/

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben