DENEBUNU.COM TEMMUZ 2019 KUTUSU

Pazar, Ağustos 04, 2019

denebunu kutusu, kotex active, vernel max, loreal elseve mucizevi yağ, istegelsin, sochic, saf kil detoks maskesi

Aylar sonra ilk defa profilimde Denebunu Kutusu çıktı. Geçen hafta kutumu teslim almıştım, şimdi sizlerle kısaca bu kutu içinde neler var bakalım:ELSEVE MUCİZEVİ YAĞ: Eski instagram hesabım çalınmadan önce bununla ilgili pek çok paylaşımım vardı. O zaman 6-7 TL 'di. Alırken 2-3 tane alıyorduk. Şimdi fiyatı 25 TL 'yi geçti, indirimde bile 14-15 TL 'ye belki bulabiliyorsunuz. Elseve 'nin kültleşen ürünlerinden bence, fiyatı dışında oldukça iyi. Sanırım 2015-2016 civarlarında çıkmıştı bu ürün, çoğu bitenler yazımda var. Okumak isteseniz, bikutubitenler.

LOREAL SAF KİL DETOKS MASKESİ: Yine bu maskelerde geçen senelerde çok uyguna satılırken, müthiş ekonomimizden ve reklam PR' lerinden nasibini alarak fiyat olarak kat be kat arttı. Kavanoz tipli ürünlerini denemedi fakat normal saf kil serisini denemiştim, instagram hesabımdan da görüşlerime bakabilirsiniz.
denebunu kutusu çıkanlar

KOTEX ACTIVE: Kotex' in linkini doldurup, Gratis 'lerden 1 tl'ye küçük boyunu alabileceğinizi biliyor muydunuz? Kotex 'den bildirim gelince bende bunu yapmıştım fakat kampanyanın 2. günü Gratis 'lerde ne hikmetse küçük boy Kotex 'lerden yoktu. Faydalanamayan kaç kişiyiz? Paketin içinden 2 adet Active ultra normal ped, 2 adet Active ultra ince ped varmış.

VERNEL MAX TAZE GÜL: 100 güne kadar kalıcılık vaadi size ne kadar inandırıcı geliyor? Yeni yıkamaya kadar desen yeterdi, nolsa 1 gömleği 100 gün giyemiyoruz :D Daha önce Vernel Max Royal Lilyum 'u yazmıştım okumak isterseniz ürün ismine tıklamanız yeterli.


İçerisinden ayrıca So Chic mağazalarında sadece Gold Collection geçerli 100 TL ve üzeri alışverişe 50 TL hediye çeki,  İstegelsin uygulamasıda 150 TL ve üzeri alışverişlerde 20TL indirim ve ücretsiz teslimat sağlıyor. Fakat bu denebunu' ya özel sanılması uygulamayı kullanan mastercard 'lı kullanıcılar faydalanabiliyor..

Kutudan çıkan saf kil detoks ve kotex active ilk defa deneyeceğim ürünlerden. Kutuyu genel olarak değerlendirecek olursam, kutu çıkmayanları çokta üzecek bir ürün yok.

Bakalım ilerleyen kutularda neler göreceğiz?

Sevgiler,

İlke.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

1 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben