Ana içeriğe atla

DENEBUNU.COM TEMMUZ 2019 KUTUSU

denebunu kutusu, kotex active, vernel max, loreal elseve mucizevi yağ, istegelsin, sochic, saf kil detoks maskesi

Aylar sonra ilk defa profilimde Denebunu Kutusu çıktı. Geçen hafta kutumu teslim almıştım, şimdi sizlerle kısaca bu kutu içinde neler var bakalım:ELSEVE MUCİZEVİ YAĞ: Eski instagram hesabım çalınmadan önce bununla ilgili pek çok paylaşımım vardı. O zaman 6-7 TL 'di. Alırken 2-3 tane alıyorduk. Şimdi fiyatı 25 TL 'yi geçti, indirimde bile 14-15 TL 'ye belki bulabiliyorsunuz. Elseve 'nin kültleşen ürünlerinden bence, fiyatı dışında oldukça iyi. Sanırım 2015-2016 civarlarında çıkmıştı bu ürün, çoğu bitenler yazımda var. Okumak isteseniz, bikutubitenler.

LOREAL SAF KİL DETOKS MASKESİ: Yine bu maskelerde geçen senelerde çok uyguna satılırken, müthiş ekonomimizden ve reklam PR' lerinden nasibini alarak fiyat olarak kat be kat arttı. Kavanoz tipli ürünlerini denemedi fakat normal saf kil serisini denemiştim, instagram hesabımdan da görüşlerime bakabilirsiniz.
denebunu kutusu çıkanlar

KOTEX ACTIVE: Kotex' in linkini doldurup, Gratis 'lerden 1 tl'ye küçük boyunu alabileceğinizi biliyor muydunuz? Kotex 'den bildirim gelince bende bunu yapmıştım fakat kampanyanın 2. günü Gratis 'lerde ne hikmetse küçük boy Kotex 'lerden yoktu. Faydalanamayan kaç kişiyiz? Paketin içinden 2 adet Active ultra normal ped, 2 adet Active ultra ince ped varmış.

VERNEL MAX TAZE GÜL: 100 güne kadar kalıcılık vaadi size ne kadar inandırıcı geliyor? Yeni yıkamaya kadar desen yeterdi, nolsa 1 gömleği 100 gün giyemiyoruz :D Daha önce Vernel Max Royal Lilyum 'u yazmıştım okumak isterseniz ürün ismine tıklamanız yeterli.


İçerisinden ayrıca So Chic mağazalarında sadece Gold Collection geçerli 100 TL ve üzeri alışverişe 50 TL hediye çeki,  İstegelsin uygulamasıda 150 TL ve üzeri alışverişlerde 20TL indirim ve ücretsiz teslimat sağlıyor. Fakat bu denebunu' ya özel sanılması uygulamayı kullanan mastercard 'lı kullanıcılar faydalanabiliyor..

Kutudan çıkan saf kil detoks ve kotex active ilk defa deneyeceğim ürünlerden. Kutuyu genel olarak değerlendirecek olursam, kutu çıkmayanları çokta üzecek bir ürün yok.

Bakalım ilerleyen kutularda neler göreceğiz?

Sevgiler,

İlke.

Yorumlar

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

HADA LABO TOKYO 3 HYALURONİK ASİT İÇEREN KIRIŞIK KARŞITI LOSYON VE GÜNDÜZ KREMİ İNCELEMESİ

Gratis' te satışı yakın zamanda başlayan içeriğinde Hyaluronik asit, Kolajen, Retinol, Ginseng, Lactobasillus gibi fermetler ve peptitler gibi önemli içerikler ile drugstore de bulunan, kalbimin çarpmasına sebep olan bir marka ve ürünlerinden bahsedeceğim bugün sizlere: Hada Labo Tokyo serisi. İçerik, fiyat ve performans açısından muhtemelen markayı farkettikçe ve denedikçe çoğu güzellik blogunda göreceğiz.  Aslında  Japonya'da en çok bilinen ve satan markası Hada Labo markasının daha ulaşılabilir ürünleri, birçok ülkede Hada Labo Tokyo olarak piyasaya sürülmüş. Detaylı araştırınca Polonya' da Rohto ilaç firmasına ait Dax Cosmetics tarafından üretildiğine ulaştım. Sitelerinden bakınca Cashmere, Celia, Dax Men, Dax Sun, Perfecta, Yokskine gibi bilindik markalarla piyasada yer ettiklerini görüyorsunuz. Hada Labo Tokyo' nun Türkiye' ye gelen ürünlerinde temizleyici, losyon, serum, göz kremi ve nemlendirici kategorilerinde olmak üzere toplam 8 farklı

ZİAJA MANUKA AĞACI YAPRAĞI ÖZLÜ TONİK - MANUKA TREE PURİFYİNG ASTRİNGENT FACE TONER

Cilt bakım rutiniminde olmazsa olmazlardan biri tonik olsa gerek! Tonik kullanmayı seviyorum çünkü cildimi temizledikten sonra nemlendiriciye hazırlamak için gerekli bir basamak olarak görüyorum. Bugün güzellik blogumun konuğu  Ziaja Manuka Tree Face Toner.  Ziaja markasından kısaca bahsetmem gerekirse; 2 eczacı tarafından kurulan Polanya menşeili bir marka. Ülkemizde kozmetik mağazalarında drugstore olarak ürünlerine ulaşabiliyoruz. Fakat markanın dermokozmetik olarak ürettiği ürünler henüz ülkemizde yok. Ziaja bildiğim kadarıyla hayvan testi yapmayan cruelty free bir marka. Ürünün ambalajı renkli ve şeffaf. İçerisinde ne kadar ürün bulunduğunu görebiliyorsunuz. Ucuz plastik şişe gibi görünüyor olabilir ama kaliteli, eşit dağıtan bir fısfısa sahip. Düşmelere karşı şişe ve fısfıs oldukça dayanıklı.  Manuka Ağacı Yaprağı Özlü Tonik ' in vaadleri şu şekilde: Yağlı ve karma ciltlerde, sıkılaştırmaya ve arındırmaya yardımcı. 14 yaş üstü kişiler için uygun. Ürün etiket

AVON FAR AWAY, GLAMOUR VE INFINITY PARFÜM YORUMLARI

 Yazın son günlerinden sonbahar aylarına geçerken parfüm tercihlerimde bazı değişiklikler oluyor. İşte tamda böyle bir zamanda Avon 'un 25. yılına özel tarafıma yollanmış olan  Far Away Parfüm  çeşitlerini konuşalım mı?   Gördüğünüz gibi bu setin içinde  Far Away EDP, Glamour  ve  Infinity  olmak üzere üç farklı koku bulunmakta. Aslında seride  Far Away Gold, Bella ve Exotic Edp  adlı ürünlerde var fakat henüz onları denemedim. Her birinin kendine has akılda ve vücutta kalıcı kokuları olduğunu düşünüyorum.  FAR AWAY GLAMOUR EDP  Klasik kokuyla bundan yaklaşık 15 sene önce tanışıp şişe şişe kullanan biri olarak Far Away Edp çeşitlerini denemek beni aşırı heyecanlandırdı. Gelen üç parfümden hangisi ilk tercihin olurdu derseniz kesinlikle Far  Away Glamour EDP  derim.  Parfümü ilk sıktığım zaman Frenk üzümü belki biraz greyfurt ve portakal çiçeği karışımı bir kokunun, nergis ve vanilya ile olan harmanını hissediyorum. Bir sürü sonra biraz misk biraz paçuli kokusu... Aklıma gelen ve hi