DREAMIES SOMONLU KEDİ ÖDÜL MAMASI

Cumartesi, Ağustos 03, 2019

dreamies ödül maması, kedi ödül maması, kedi maltı, gimcat maltı, kuru mama
Dreamies kedi ödül maması ile bundan bir iki yıl önce tanışmıştım. Migros marketler zaman zaman evcil hayvanlar için olan ürünlerde %50' ye varan indirimler yapılıyor. Bende özellikle küçüklüğünden beri depoladığım MIRMIR kedi kumu için hep indirimi bekliyorum. O sıra bu ürünün 'MALTLI' çeşidini görüp, kedimin evdeki Gimcat Malt' ı bittiği için aklımdan denemek geçmişti. Aldım ve çokta severek tüketti. Derken bir iki defa daha bu üründen aldık ve son 1 yıldır hiç bulamıyoruz. Çok düşündüm, farklı bir marka mıydı acaba karıştırıyor muyum? Fakat eşimde Dreamies deyince...
kedi ödül maması, kedi ödülleri

Bu kez Dreamies Somunlu kedi ödül mamasını alıp denemek istedim. Çünkü hem kuru maması, hem ton balığı sevmesi, hem yaş maması hep somonlu olarak tüketiyor. Fakat Dreamies somonlu kedi maması ile kedim hiç anlaşamadı. Yedikten çok kısa bir süre sonra çıkarttı. Tekrar tekrar bu şekilde olunca vermeyi denemedim bile. Sitedeki kedi evinde site sakinlerince bakılan kedilere vererek ürünü bitirdim. Sokak kedileri ürünü yemişti fakat bizim Mario maalesef...  Ürünü kullanırken kullanım talimatlarına göre tek seferde çok fazla vermemek gerekiyor. Ben maltlı olandan maksimum 5-6 tane veriyordum.

kedi ödülü, kedi maltı, yaş mama, kuru mama

İçeriği şu şekilde:
Vitamin A (5288 IU/kg), vitamin B1 (15 mg/kg), vitamin B2 (7 mg/kg), vitamin B6 (6 mg/kg), vitamin D3 (583 IU/kg), vitamin E (88 mg/kg), copper sulphate pentahydrate(21 mg/kg), manganese sulphate monohydrate(43 mg/kg), potassium iodate(2 mg/kg), zinc sulphate monohydrate(194 mg/kg)

Dreamies kedi ödül mamaları 60 gr' lık paketlerde somonlu, peynirli, tavuklu ve ördekli çeşitleriyle satılmakta. İndirimde 5 TL gibi bir fiyata almıştım. Evdeki evcil dostu kedi olan var mı? Eğer sizde kedi ile yaşıyorsanız kedi ödül maması önerilerinizi bekliyorum.Hangi marka ve ürünleri kullanıyorsunuz?
iran kedisi, persian cat, kedi maması, kuru mama
Patili dostlarınız ile güzel günler,

İlke.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

0 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben