HUNCALIFE HYDRO RECOVERY DUAL PHASE EYE MAKE UP REMOVER - PAPATYA ÖZLÜ ÇİFT FAZLI MAKYAJ TEMİZLEYİCİ

Pazartesi, Ağustos 05, 2019


clinique take the day off dupe

Huncalife Hydro Recovery Dual Phase Eye Make up Remover adlı ürünü yaklaşık 2 senedir tekrar tekrar alıyorum. Çünkü Clinique Take The Day Off Çift Fazlı makyaj temizleyiciye dupe olarak gösteriyorum bu ürünü. Bana göre büyük farkları Huncalife Papatya Özlü Çift Fazlı Makyaj Temizleyici 'nin daha ucuz oluşu. Daha önce bitenler yazılarımda sıklıkla bu ikiliden bahsetmişimdir, yukarıdan aratma yaparak ürünlere bakabilirsiniz.

Yazıya başlarken ürünü benim gibi uzun zamandır kullanan ve firmayı bilenler Carrefour 'da satılmaya başlayan Choice Çift Fazlı makyaj temizleme ürününü görünce benim sevinmiş olabilir. Çünkü bu ürünlerinden üretici Hunca. Ürünleri uzaktan görünce aaa Huncalife markete mi indi diyebilirsiniz çünkü ambalaj tercihi de katalog ürünlerindekine çok benzer.


Firmanın ürün ile ilgili söylediklerine şöyle bakalım bir bakalım mı?

Diyor ki: Özel yağ bazlı formülüyle göz makyajını kolayca temizler. İçeriğindeki papatya özü ile göz çevrenizi nemlendirerek yumuşatmaya yardımcı olur. Nem kaybından oluşabilecek gerginliği önlemeye yardımcı olur. Nem kaybından oluşabilecek gerginliği önlemeye yardımcı olur. Kirpiklerinize bakım yapmayı hedefler. Paraben, parafin,parfüm içermez.


- Şimdiye kadar kullandığım çoğu çift fazlı temizleyici göz ve dudaktaki suya dayanıklı makyajı temizleme özelliğindeydi. Bu ürünün diğerlerinden ilk farkı sadece göz makyajı için oluşu.
- Cilde sakinleme ve rahatlama hissi veren papatya içerikte kullanılmış.  
- Çok yağlı his bırakmıyor. Rahatsız olan makyaj temizleme suyu ile üzerinden geçebilir. Zaten ardından yüz yıkama işlemime geçtiğim için hiçbir problem yaşamadım.
- Ayrıca göz altında herhangi bir kurumaya, gözde herhangi bir yanmaya sebep olmadı. Göz altında yağ bezesine sebep vermedi.
- Hızlı bir şekilde alt üst yaptıktan sonra pamuğa dökerek, göz makyajınızda biraz bekletin ve çekin. Özellikle günlük göz makyajlarında çok başarılı. Sıkıntı yaşamadığım için uzun süredir hep elimin altında.
- Ambalajı dökmeli, kolay kullanımlı bir işe. Ürün aşırı gelmiyor ve ayarlaması kolay.
- Ayrıca ürünün rahatsız edici bir kokusu da yok.

huncalife göz makyaj temizleyici, en iyi göz makyaj temizleyici, en uygun göz makyaj temizleyici

Ürün 150 mL. Açıldıktan sonra 6 ay kullanım ömrüne sahip. Markanın türk malı oluşu yine artısı. En son indirimde depolamıştım ve yanılmıyorsam 15 TL civarı bir fiyata almıştım. Fakat şimdi elimdekiler tükendiği için sipariş oluşturmak için sisteme baktığımda bu ürünü göremedim. Umarım Carrefour için özel üretilen çeşidi halen raflardadır.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

1 yorum

  1. Çoğu aldığım üründe hep aynı sıkıntı ile karşılaştım cildime zarar verdi hassas ciltler için bunuda denemenin vakti geldi demek ki Teşekkürlerrr :)))

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben