KOTEX ACTIVE ULTRA İNCE GÜNLÜK PED VE ULTRA NORMAL PED

Pazartesi, Ağustos 12, 2019

Kız kıza sohbet zamanı!

kotex active 1 tl, kotex . active çekiliş, kotex active yorum

Menstürasyon döneminde olan her kadının gün içinde aklındaki soru hep aynı ' Bir yerime taşan bir şey var mı? ' Yeteri kadar stres dolu bir döngünün içinde olman yetmiyormuş gibi bir de sizi tedirgin eden ped sorunsalından biliyorum hepiniz bıktınız ! Peki, reklam kokan kelimeleri ile hepimizin aklında soru işaretine sebep olan Kotex Active Ulta Normal Ped ve Ultra İnce Günlük Ped hareket halindeyken rahatlık ve güven veriyor mu?

kotex active deneyenler, kotex active gece, kotex, orkid infinity

Kotex Active diyor ki: ''Pede esneklik sağlayan eşsiz Flexfit Teknolojisi  ile spor yaparken bile vücudunuzun her hareketine uyum sağlar. Nefes alan 100.00'den fazla mikro gözenekleri sayesinde cildinize hak ettiği rahatlığı sağlar. Hızlı emici merkez sıvı anında emer ve sızıntılara karşı korur.  ''

KOTEX ACTIVE ULTRA İNCE GÜNLÜK PED

Şimdiye kadar birçok Kotex çeşiti denemişimdir. Fakat Kotex günlük ped çeşitleri içerisinde açık ara en başarılısı kesinlikle Kotex Active Ultra İnce !

kotex activve günlük ped yorumları

Peki bu günlük pedi benim için açık ara önde yapan unsurlar neler ?

- Tek tek paketlenmiş olması (yanında yedek taşıyanlar için büyük bir artı )
- Ultra İnce yapısı ile günlük ped takmayı unuttum mu acaba hissi ;)
- Çamaşırınıza çok uğraşmadan düzgünce yapışması,
- Gün içinde kanatlarının yerinden oynamaması,
- Pedin toparlanmaması,
- Herhangi bir kokuya sahip olmaması, 

Alıp denerseniz memnun olmama ihtimalinizin düşük olduğunu düşünüyorum. 16'lı ve 32'li şekilde satılıyor. 5 ila 8 TL arasında değişiyor, indirim zamanında çok daha uyguna bulunabilir bence.

KOTEX ACTIVE ULTRA NORMAL PED

Menstürasyon dönemindeki her kadın gibi bende rahatlıkla fiziksel hareket edip, kendimi kısıtlanmış gibi hissetmek istemiyorum. Rahat hareket etmemizi sağlayan bence iki önemli nokta var; pedin emiş gücü ile taşmaya sebebiyet vermemesi ki kanatlar mühim bu noktada, bir diğeride aşırı kalın olmayan yapısıyla normal bir gün hissi ile hareket etmemizi sağlaması. Tabi ki pedim regli ağrımı engellesin, ağrısız regliler sağlasın diye hayallerimiz yok, değil mi?

Sonuç olarak paketi açıp incecik yapısını görünce işte bu dememle yahu benim yoğun reglimi rahat geçirmemi nasıl sağlayacak ki bu fikri birbiriyle yumruklaşmaya başladı. Neyse reglim tam başlamadan bir önceki gün akıntı, leke ile hemen bunu deneyelim bu ay dedim. 

kotex active gece , infinity gece ped, kotex active gratis

Peki kotex active ulta normal pedi neden beğenmedim?

- Günlük pedin kolaylıkla yapışma durumuna kesinlikle sahip değil.
- Takıp, çamaşırınızı çekene kadar kanatlar geri açılıyor.
- Çamaşırınıza düzgün yapışmadığı için aktif hareketleriniz ile hem kanat toparlanıp yapışıyor kendine, hemde pedin ön ve arka tarafları durması gerektiği gibi durmuyor.

Bırakın akıntı ile kullandığınız ilk günü, aktif regl döneminizde yukarıdaki sebeplerle hemen çamaşırınızda taşmalara sebep oluyor.  Muazzam ince yapısı gönülleri feth etse bile, kesinlikle sınıfta kaldı. İnce yapısı konusunda bence ORKİD INFINITY ile yarışmış fakat incelik konusunda onu belki bir tık geçmiş olsa da yapı olarak sınıfta kalmış. Kendinizi şımartmak  rahat bir regl gecesi ya da günü yaşamak istiyorsanız kesinlikle Orkid Infinity 'e göz atmalısınız. Fiyatı maalesef diğerlerine kıyasla çok daha pahalı. İndirim zamanını değerlendirip, yoğun ve özel zamanlarınızda kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Kotex Active ile instagram hesabımda gezinirken, anketi doldur veya çekilişe katıl şeklindeki reklamları ile tanışmıştım. Kotex Active 1 TL şeklinde Gratis'ten küçük paket ürünü alabileceğinize dair bir kod yollanıyor. Kodum yollandı ama kampanya başlayalı 2 gün oldu, tüm Gratis' lerde ne hikmetse küçük boy Kotex yok! 

Kotex active ürün  çeşitlerine bakacak olursak Active Ultra Single 8'li Normal, Active Ultra Single 7'li Uzun, Active Ultra Quadro 24'lü Normal, Active Ultra Quadro 18'li Uzun ve Active Günlük Ped olarak raflarda yer almakta.  Bu arada KOTEX VESPA çekilişine 26 Ağustos 'a kadar katılabiliyormuşsunuz. 

Kotex Active hakkında benim görüşlerim bu şekildeydi. Yazıdan da anlayacağınız gibi günlük ped denk geldikçe, indirimde gördükçe evimde ve çantamda yerini alacak! Peki siz Kotex Active' i denediniz mi? 

Sevgiler,

İlke.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

0 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben