OLIVAL EKSTRA BOGATA KREMA - TEMİZ İÇERİKLİ EN İYİ GECE KREMİ ÖNERİSİ

Çarşamba, Ağustos 07, 2019

olival nemlendirici gece kremi incelemesi, temiz içerikli en iyi nemlendirici, en iyi gece kremi, anti aging krem

Olival markası ile Ocak aylarındaki Gratis indirimi ile tanışmıştım.Hırvatistan menşeili bir marka. Ülkemizde göz ve yüz nemlendiricileri, maske, peeling, misel su gibi ürünleri ile raflardaydı. Doğal ürünler bulunca gözlerimden çıkan parıltıyı düşünün bir. Geç buldum erken kaybettim vakası kendisi. Çünkü ben daha başka ürünleri deneyemeden marka Türkiye' den çekildi. Bu kremden neden kimse bahsetmedi, neden youtuberlar övmedi, markanın PR'si neden yapılmadı acaba? Gitti, gitti gitti diye dövünelim mi yani?

Olival, olival cilt bakım ürünleri, gratis indirimi, nemlendirici

Yüz temizleme, tonikleme ve serum aşamasından sonra, nemlendirici gece kremi olarak Olival 'ı kullanıyorum. Yapısı içerikte de görüldüğü gibi su bazlı. Kalın ve yoğun yapısı olan kremin içeriğinde birçok besleyici etken madde var. Aslında markanın bu ürünü içim cilt hasarlarını onarmak ve cildin yenilenmesini sağlamak için olduğu söylenmiş.

En iyi gece kremi, uygun fiyatlı anti aging krem, en iyi nemlendirici, botoks etkili krem

Olival Gece Kreminin içeriğine şöyle bir göz atacak olursam; su ile başlayan krem susam ve kayısı çekirdeği yağı ile devam ediyor. Yine bal mumu, nemi kitleyen lanolin içeriğin en başlarında.  Zeytinyağı, çuha çiçeği, ceteryl alcohol ve nem tutan gliserin diye devam ediyor. Cilt yenileyici olan aloe vera ve papatya çiçeği yağı, ölmez otu çiçeği yağı, benzyl alcohol (korkmayın alkolü görünce koruyucu), yine siyah noktaların oluşmasını önleyen salisilik asit, bakteri oluşmasını önleyen sorbik asit ve son olarak limon ve zambaktan elde edilen koku molekülleriyle sonlanmakta. İçeriğe baktığınız zaman oldukça başarılı, değil mi?
olival içerik, cruelty free markalar, temiz içerikli kozmetik, en iyi nemlendirici, gece kremi

Krem tüm cilt tiplerine uygun. Olgun ciltlerin seveceği anti aging özellikli bir içeriği olduğu gibi 25 yaşın üzerinin rahatlıkla kullanacağı bir krem gibi. Özellikle kuru ve normal ciltler çok çok sevecektir. Ben karma ciltliyim fakat neme ihtiyaç duyduğum aylarda mükemmel yardımı dokundu. Yaz aylarında karma ve yağlı ciltler için fazla gelebilir. Gece sürüp yattığım da pamuksu, yumuşak, sakin ve canlı bir cilt ile uyanıyordum. Alın bölgesinde hafif parlama ve yağlanma zaman zaman olabiliyor. Hava ısınmaya başladıkça rutini değiştirmekte fayda var.


Olival, tüm ürünlerinde doğal içeriklerden faydalanıyor. Komedojenik değil. Markanın bu nedenle bir çok artısı var: hayvanlar üzerinde test yapmıyor ve içeriğinde paraben bulundurmuyor.

Geçen sene Gratis indirim alışverişi yazımda ürünü kullanmaya başladığımdan bahsetmiştim. Orada da dediğim gibi 50 mL olan bu ürünü 22.50 TL' ye almışım. Keşke tekrar alma şansım olsaydı. Eylül ile mart arasında çok iyi anlaşmıştık. Bereketli bir üründü. Gratis' lerden çekilmeseydi en iyi nemlendirici, en iyi gece kremi diye ödül verilmeliydi :) Sizde hem uygun fiyatlı hem de içeriği güzel olan ürünler kullanıyorsanız, önerilerinizi bekliyorum.

Sevgiler,

İlke.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

1 yorum

  1. çok güzel bir paylaşım olmuş ben de sayfama bekliyorum... sevgiler.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben