PETİMCE SANABELLE STERILIZED KEDİ MAMASI SİPARİŞİ

Salı, Ağustos 20, 2019

kedi kumu, kedi maması, sanabelle, bosh köpek maması, online petshop alışverişi

Petshop kedi mamaları fiyatlarının pahalı olması sebebi ile uzun zamandır internetteki online dükkanlardan ürün alıyorum. Özellikle kedi kumu ve kedi mamaları böyle çok daha uyguna geliyor.  Bir yandan da taşıma derdin olmuyor, kapına kadar hızlıca teslimat yapılıyor. Güvenilir adres bulunca alışverişin sürekliliği oluyor. 

Bu kez kendi kedim için değil arkadaşımın kedisi için alışveriş yaptık. Kendisi tatilden dönmek üzere ve indirimi görünce, mamaları da bitmek üzere olduğu için benden rica etti. Zaten siteden yaptığım alışverişleri daha önce de paylaşmıştım hatırlarsınız.
petimce, sanabelle kedi maması, kedi mamasi, petshop
BAKIŞ: Ne yani, benim için değil mi?
Kedi kumu, kedi maması, kedi oyuncakları, taşıma kapları ya da köpek gibi diğer evcil dostlarınız içinde ihtiyaçlarınızı siteden güvenle karşılayabilirsiniz.

https://www.petimce.com/kedi-mamalari sayfasından kedi mamalarını ve indirimleri inceleyebilirsiniz. Sitede 75 TL üzerine ücretsiz kargo fırsatı var. Bizim alışverişimizden sokaktaki köpek dostlarımıza vermemiz için BOSH ADULT köpek maması çıktı. Nazik paketlemeleri için teşekkürler.

Sevgiler,

İlke.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

0 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben