37NUMARA.COM ÇİZME ALIŞVERİŞİM - BÜYÜK NUMARA KADIN AYAKKABISI

Pazar, Aralık 29, 2019

Türkiye' deki kadınların ayak numarası 38 olabilir, fakat ortalamanın üzerinde olan bizler içinde rahatlıkla ayakkabı çeşitlerini bulabileceğimiz platformların olması çok daha iyi değil mi? 41, 42 hatta belki daha büyük numara ayakkabı giyen kadınlarda olabilir. O nedenle son zamanlarda hem kendimin hem de aynı dertten muzdarip arkadaşlarımın kullandığı bu siteden sıklıkla size bahsedeceğim. Yazının başında özellikle belirtmek isterim ki sponsorlu bir yazı değil, tüm alışverişler kendime ait.

37numara.com 'dan yaptığım ilk ayakkabı alışverişimde güzel görsel çekemediğim için sitenin fotoğrafını kullanmıştım. O nedenle çizme fotoğraflarımı çekerken botlarımı da fotoğrafladım:

büyük numara kadın ayakkabı alışverişi

37numara 'dan yaptığım siyah kısa bot yazımı okumak isterseniz renkli yere tıklamanız yeterli.

büyük numara kadın ayakkabısı

Kış ayları başlamışken dizde ve diz üstünde çizmeler olmazsa olmaz. Geçenlerde Kadıköy 'de kahvaltıya gitmişken eşime 37numara 'nın yakın olduğunu bu kez çizme alacağım için riske atmak istemediğimi söyledim. Çünkü bazı çizmelerde baldır kısmı sıkabiliyor, fermuarlı beğenir tercih edersem sorun olabilirdi. O nedenle Bostancı Showroom 'a gidip denedim ve istediğimi aldım. O kadar güzel şeyler vardı ki kendimi frenlemesem en az 4-5 ayakkabı ile çıkabilirdim. 

büyük numara kadın çizme

Çizme tam diz kapağı hizamda. 1.76 boyundayım ve 42 numara giyiyorum. Kalıbı çok rahat oldu, tüm gün hiç rahatsızlık yaşamadan giydim.


İlk tercihim böyle hafif topuklu, diz kapağında olan çizme oldu. Boyum uzun olunca, çokta topuklu ayakkabı tercih edemiyorum.


Sivri burunlu ve topuklu, diz üzerinde olan çok şık ayakkabılarda vardı. O gün alışveriş yaparken storyde biraz görüntü paylaşmıştım. Eğer takip ettiyseniz, tercih ederken ne kadar zorlandığıma, kendimi tutup nasıl tek ayakkabı ile oradan çıktığıma şaşırabilirsiniz. Çizmeyi 229 TL 'ye aldım. İndirim vs yoktu, mağazaya gidince ekstra bir indirim vs yapmıyorlar. Sitedeki fiyattan alıyorsunuz direk. İndirim zamanları, sezon sonlarını takip etmenizi tavsiye ederim, çok daha uyguna bir sürü ayakkabı almanız mümkün.

Umarım benim gibi büyük numara ayakkabı giyen kadınlara bu yazının bir faydası olur.

Sevgiler,

İlke.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

1 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben