Avon #cildinleaşkyaşa Kutusu

Pazartesi, Aralık 16, 2019

Merhabalar,

avon beauty club üyesi nasıl olunur?


Avon Beauty Club blogger listesinde olduğum için her ay yaklaşık 2 farklı kutu alıyorum. Bu ayın kutulardan biri #cildinleaşkyaşa 'ydı. Gelin sizle güzellik blogumda Avon kutusunun içinden çıkan ürünlere bakalım;

Kutuda ilk dikkatimi çeken ürün Anew Antipollution Detoks Maskesi:


Anew detox kil maskesi

Hava kirliliğinin cildimize etkilerini azaltmak için detox kil maskesi, fazla yağı emerek cildin daha sağlıklı olmasını sağlar. Uygulama için maske fırçam ile sürüp 15 dk bekliyorum, ılık su ile duruluyorum. 
Ürün 50 mL, açıldıktan sonra 12 ay boyunca kullanabiliyorsunuz. Şu an katalog indirimde. ( 26 TL ) Kullanmaya başladım fikrim oluşunca detayları paylaşacağım.

Kutudan çıkan ikinci ürün Anew Ultimate Maske:


anew maske

Altın içerikli olan maske cildin ışıldamasını, kırışıkların azalmasını vaat ediyor. Ayrıca soyarak çıkarılan maskelerden biri! Maske fırçam ile sürdükten 10 dk sonra ürün iyice kurudu ve rahatlıkla, 0 acı hissi ile tek seferde çıkarttım.
Ürün 75 mL, açıldıktan sonra 12 ay boyunca kullanılabiliyor. Şu an katalog indirimde. ( 22 TL ) Vaadi olan etkiyi görmek ve yorumlayabilmek için bir süre düzenli kullanmam gerekiyor.

Sonraki ürün ise en sevdiğim ürün tiplerinden biri: Avon Care Radiant with Rose Sheet Mask


avon kağıt maske

Kağıt maskeleri kullanmayı çok seviyorum! Ürün gül çiçeği özü ile formüle edilmiş. Parlak ve ışıltısız bir cilt vaat ediyor.  Kağıt maskeyi yüzünüze yerleştirdikten 15 dk sonra maskeyi çıkarıp, cildinize kalanı yediriyorsunuz. Henüz kullanmadım ama etkisi güzelse birkaç tane sipariş edebilirim. Şu an katalog indirimde. ( 9 TL )

Kutunun son ürünü ise Planet Spa Korean Charcoal Cleanse & Refine Peel Off Mask:


Avon planet spa kömür maskesi

Kömürlü maskeler son zamanlarda sıklıkla karşılaştığımız ürünlerden. Ürünle ilgili şöyle bir şey dikkatimi çekti maskeyi uygulayın ve durulayın denmiş. Fakat ürün peel-off yani soyulan maske. O nedenle size bu yazıyı yazarken farkediyorum bunu. Peel off maskeleri yani soyulan maskeleri çok severim. Bu ürünün vaat ettiği etkide cildi derinlemesine temizlemek.
Ürün 50 mL ve açıldıktan sonra yine 12 ay boyunca kullanılabiliyor. Şu an katalog indirimde. ( 15 TL) Bakalım soyarken acı hissi oluyor mu, kuruması nasıl, derinleme temizleme etkisi gerçekten derinlemesine mi? 

Kutudan çıkan ürünler bu şekildeydi. Avon Türkiye, instagram hesabında 20 kişiye bu paketten veriyor. Şansınızı denemek isterseniz #cildinleaşkyaşa kutusu tagına tıklayabilirsiniz.

İçlerinden denedikleriniz var ise yorumlarınızı bekliyorum.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

3 yorum

  1. Belirli bir konu üzerinde oldukça zengin bir içeriğiniz var.Emeğinize sağlık.Takip ettim.Zaman ayırıp sizde ziyaret ederseniz oldukça mutlu olurum.Sağlıcakla Kalın.

    YanıtlaSil
  2. kağıt maskeler çok iyi gold maskı da beğendim fena değil..

    YanıtlaSil
  3. yüz maskelerini cilt bakımında çok seviyorum, kağıt maskeyi meraktayım:)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben