AVON MAXIMA EDP | PARFÜM YORUMU

Cumartesi, Aralık 28, 2019

avon kadın parfümleri, uygun fiyatlı bayan parfümleri, kalıcı bayan parfümleri, parfüm incelemesi, parfüm önerisi

#içindekigüç PR kutusunu Ekim ayında almıştım. Birbirine bu kadar uyumlu olan bay & bayan parfümleri ile Avon yine kalbimizi çaldı. Avon parfümlerini genellikle beğenen biri olarak öncelikle şişenin Helenistik tasarımına bayıldım. Bu sene kullandığım parfümler arasında şişe tasarımı bakımından ilk 3'e girer. Hadi gelin güzellik blogumda, parfümü sipariş vermek isteyen ve merak edenler için detaylı inceleyelim; 

Avon Maxima Edp, kadınsı, naif ama çekici kokular seven kadınlara önerebilirim. Kokunun tınısı nedeniyle 25 yaş üstü kadınlara daha çok yakışacağını söyleyebilirim. 

'' İçindeki muhteşem gücü ateşle ve olduğun yerde izini bırak.''

Kokuyu ilk sıktığım zaman fresh, limonu hatırlatır bir koku alıyorum. Kısa bir süre sonra kokladığımda hafif şekerli bir kokuyu örten otsu, odunsu bir koku geliyor.  Aradan yaseminin naifliği sızıyor.  Harman o kadar iyi ki burnumu bileğime dayadım, kokuyu içime çeke çeke yazıyorum bu satırlarımı... Kokunun bendeki kalıcılığı 4 ila 6 saat arasında. Kıyafetlere sıkıldığı zaman daha da uzuyor süreç. Akşam kıyafetlerimi çıkarırken ya da asarken kokuyu çok net alıyorum. 

ÜST NOTA: Nektarin
ORTA NOTA: Yasemin
ALT NOTA: Ölmez Otu

Çiçeksi kokuları seviyorsanız bu parfüme şans verebilirsiniz. Avon Maxima EDP, çoğu yabancı blog yazarı gibi bende Carolina Herrera - Good Girl parfümüne benzettim. Uzun süre tende kaldıktan sonra silinmeye yüz tutar halini anımsatıyor bana. İçerik olarak bakıldığı zaman pekte benzemiyor ama dupe parfüm olarak önerildiğini görüyorum. Benim gibi CH Good Girl parfümünü beğenen biri iseniz bu kokuda size hitap ediyor olabilir.

avon parfümleri, güzellik blogu, parfüm incelemesi

Avon Maxima Edp, 50 ml ve katalogta indirimli olarak 75 TL civarına almanız mümkün. Eğer halen katalogta yer alıyorsa, tanıdığınız bir temsilci varsa testerını isteyiniz. Denemem için önereceğiniz parfümler var mı? Varsa marka ve ürün ismi ile yorum bırakırsanız ilerde blogta incelemesine yer verebilirim.

Mis kokulu günler!

İlke.


Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

2 yorum

  1. ben beğendim kış aylarına saklamıştım şimdi zamanı geldi :-))

    YanıtlaSil
  2. Çok merak ettim canım mutlaka deneyeceğim :)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben