BİLEKLİK MODELLERİ İNDİRİME GİRDİ!

Pazar, Aralık 22, 2019


altınbaş, bileklik, altın, yüzük, yılbaşı hediyesi, takı, çeyrek ne kadar

Kimileri için küpeler kimileri için de bileklikler vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Bileklik tasarımlarını yakından takip edenler yeni kreasyonları da heyecanla bekliyor.  Ellerin zarafetini ön plana çıkaran altın bileklik modelleri günlük hayatta kullanılabildiği gibi şık davetlerde de kadınların öncelikli tercihi oluyor. İşte bu nedenle sizlere Altınbaş'ın bileklik modelleri arasında bazı tasarımların indirime girdiği müjdesini verelim.

Gayet makul fiyatlar eşliğinde  alışveriş yaparak kendi bileklik koleksiyonunuza yepyeni modelleri kazandırmak istiyorsanız  hemen Altınbaş internet sitesine tıklayarak model seçenekleri azalmadan siparişinizi iletin. Bu sitede onlarca farklı model seçeneği bulunduğunu ve aynı zamanda her zevke uygun tasarımları alternatifleri ile birlikte bulabileceğinizi belirtelim. Peki,  Altınbaş internet sitesinde hangi bileklik modelleri var?

o   Yakut bileklik modelleri
o   Zümrüt bileklik modelleri
o   Safir bileklik modelleri
o   İpli bileklik modelleri
o   22 ayar bileklik modelleri
o   Elmas bileklik modelleri
o   İsimli bileklik modelleri
o   Şahmeran bileklik modelleri
o   Trabzon hasırı bileklik modelleri

Tüm bu modeller arasından aradığınız tasarımı pratik bir şekilde bulabilmeniz için bileklik modellerinin farklı koleksiyonlar halinde beğeniye sunulduğunu da belirtelim. Sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz bileklik tasarımları da seçenekler arasında yer alıyor. Doğum günü hediyesi ya da yılbaşı hediyesi olarak rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu tasarımlar düşük fiyatlarıyla da yüzleri güldürmeyi başarıyor. Böylece ayırdığınız bütçe ile çok daha şık bir tasarımı kolaylıkla satın alabiliyorsunuz.
Alternatifleriniz arasında pırlanta kullanılarak dizayn edilen modeller de bulunuyor.  Eğer özel bir zamanlar için özel bir hediye seçeneği arıyorsanız rotanızı rahatlıkla pırlantalı bileklik modellerine çevirebilirsiniz. Evlilik yıldönümü hediyesi ya da sevgililer günü hediyesi olarak da sıklıkla tercih edilen bu tasarımlar düşük fiyatları ve kusursuz işçilikleri ile beğeni toplamayı başarıyor.
Bu arada  altın bileklik modelleri günlük hayatınızda da  şık bir tercih olabileceğini belirtelim. Beyaz altın ve sarı altın seçeneklerinin yanı sıra  her iki rengin bir arada kullanıldığı modeller de rahatlıkla tercih edilebilir. Boncuklar ya da parlak taşlar ile süslenerek çok daha gösterişli bir görünüm kazandırılan tasarımların internetten online sipariş yöntemi ile pratik bir şekilde temin edilebileceğini belirtelim. Hemen şimdi Altınbaş internet sitesine mutlaka tıklayın.


Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

0 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben