HÜZÜN SARISI İLE HEDİYELEŞME ETKİNLİĞİ 6 YILINI KUTLADI !

Pazartesi, Aralık 23, 2019

hüzünsarısı ile hediyeleşme 6

Sevgili Hüzün Sarısı blog sayfasının sahibi Nihal abla bundan 6 yıl önce bloggerlar arası bir hediyeleşme etkinliği başlatmıştı. Aktif blog yazarı olan genellikle 8-10 yazarın katıldığı bu etkinlikte blog yazarı arkadaşlarımızdan birinin katılımıyla önceden kura çekilerek eşler belirleniyor. Kimin kime hediye alacağı belirlendikten sonra etkinlik gününü iple çekmeye başlıyorsunuz :)

güzellik blogları, makyaj bloggerları, istanbullu influencerlar
Sırasıyla Funda Erkoç, Gökçe, Nihal, Yasemin ve ben :)

Tabi bizim için eşimize beğeneceği hediyeler seçme dışında pek iş düşmüyor ama etkinlik kraliçemiz mekan, marka ayarlamaları gibi konularda tüm hassasiyeti ile çalışıyor. İlk daveti 3.Hediyeleşme etkinliğinde almıştım fakat iş durumundan ötürü katılamamıştım. Daha sonra sizlere yazıylada ayrıntılarını paylaştığım Hüzün Sarısı Hediyeleşme Etkinliği 4'e katılmıştım. (Hemen renkli yere tıklayıp ayrıntılara bakabilirsiniz.)


Etkinlik nasıl başladı peki diye sorarsanız, Nihal ablanın konuşması, gelenleri tanıştırması, ardında İstanbul Avrupa Yakası Bölge Sorumlusu Üzeyir beyin marka ve ürünler hakkında bilgilendirme yapması, yemekler, çaylar kahveler derken çeyrek altın çekilişi ve pasta kesimi! 

hüzün sarısı hediyeleşme 6

Bu etkinliğin en önemli kısımlarından biri de tek ve düzgün bir marka sponsoru ile bloggerları tanıştırmak. Yani yıl sonlarında katıldığımız bu etkinliklerde bir sürü sponsor olsun derdine hiç girilmiyor, gerekte yok. Gidene kadar sponsordan hiçbir bilgimiz olmuyor.

mineaderm ürünleri

Meraklanmamıza sebep olan güzel bir nokta da bu. Mekana vardığımda tek marka sponsorunun Mineaderm olduğunu görünce mutlu oldum. Çünkü daha öncede yine Nihal abla sayesinde tanışmıştım ve ürünlerini severek kullanıyordum. Sizlere hem güzellik blogumda hem instagramdan hatta youtube'ta bile Mineaderm ürünlerinden bahsetmiştim.

mineaderm, marine age el kremi, soğuktan elleri korumak, kuru eller

Bu konseptin son aşaması da hepimizin rahat edeceği nezih ve sakin bir yer ayarlamak olsa gerek. Hepimizin rahatça hareket ettiği, yediği içtiği, etkinlikte bizi rahat ettiren mekan sponsoru Şişli' de Apollo Cafe oldu. Mekan oldukça geniş ve her türlü etkinliğin düzenlenmesine imkan var. Kafenin ismine tıklayarak mekan, organizasyonlar ve menü gibi konular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

ayla işbakan, fotografçı, bakırköy fotoğraf, hediyelik eşya

Ayrıca yukarıda saydığım etkinlik akışı gerçekleşirken profesyonel fotoğraflarımızı çeken fotoğrafçı Ayla İşbakan 'a hem fotoğraflar için hemde bize hazırladığı hediyeler için teşekkür ediyorum. İsmine tıklayıp instagram adresine bakarsanız, yaptırabileceğiniz hediye alternatiflerine ulaşabilirsiniz.

hüzünsarisi hediyeleşme etkinliği 6

Son olarak etkinlikte hediyeleşme eşim sevgili Gökçe - Blogluyorum oldu. Beni düşünerek seçtiği ve oluşturduğu hediye kutusu için bir defada buradan kendisine teşekkür ediyorum. Hepsi birbirinden güzel, merakla deneyip ayrıntılarına yer vereceğim. Birde Mario Bey ile öyle sevimli bir anı bırakayım buraya.

hediyeleşme, yılbaşı hediyesi, makyaj blogu, güzellik blogu, kedi blogu

Son olarak etkinliğe katılan diğer arkadaşlarım şu şekildeydi: (Nihal, Gökçe ve kendimi atlıyorum :)
Gülümse Yüzüme Blog - Yasemin
Audrey' in Şekerleri - İrem
Makyaj Deneyimleri - Ayşegül
Yeliz' in Keşifleri - Yeliz
Makyajlı Yorum - Gizem
ve gazeteci Funda Erkoç, eski blog yazarı Nihal'in kardeşi Seda ve arkadaşı Merve' de bizlerleydi.

güzellik blog yazarları

Herkese şimdiden güzel bir yıl dilerim.

Sevgiler.
Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

7 yorum

 1. Seninle tanışmak güzeldi canım, çok güzel ve samimi bir etkinlik oldu :)

  YanıtlaSil
 2. Çok keyif aldığım bir etkinlik oldu. Ne güzel bir gün geçirdik ve seni gördüğüme gerçekten mutlu oldum. Güzel hediyelerini güle güle kullan canım. Yeni yılda her şey gönlünce olsun.

  YanıtlaSil
 3. İyi ki geldin, sizleri görmek muhteşemdi. Yeni organizasyonlarda bir arada olmak dileğimle

  YanıtlaSil
 4. çok güzel bir etkinlikti. Moralim çok bozuktu ailevi durumlardan ama sizleri görünce çok mutlu oldum tüm sorunlarımı unuttum. Çok teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 5. çok keyifli bir gün oldu :-))

  YanıtlaSil
 6. İlkecim seninle tanıştığıma çok memnun oldum, inşallah başka etkinliklerde görüşebiliriz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bende çok memnun oldum, yine görüşebilmek dileğiyle.

   Sil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben